škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1042301

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kullandığınız ampulleri ne zamandır kullanıyorsunuz? Benim için ömür çok çok önemli bir konu, 6 ayda bir ya da yılda bir devamlı ampul alamam :) olmadık yerde ampul değişmekle de uğraşamam :) Sinekten yağ çıkartılan ampul oldukları için normal standartlar kadar ömürlü değillerde en azından bir 5 sene gitsinler istiyorum :) zoru istiyorum sanırım :)

06lkn66

• Ziyaretçi
benim bi seneye yaklaştı daha bi sorun çıkmadı abi 2 yıl garantili, bide ben philips extreme visionu denemek istiyorum yaza patlamasada değiştiririm bunları istersen denemen için gönderiyim sana :D

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim fabrikasyon ampüller 5 yıllık :D
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı Sirius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben osram night breaker kullanıyorum 2 yıl anca gidiyor.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;317715
benim bi seneye yaklaştı daha bi sorun çıkmadı abi 2 yıl garantili, bide ben philips extreme visionu denemek istiyorum yaza patlamasada değiştiririm bunları istersen denemen için gönderiyim sana :D

Eyvallah teşekkür ederim Ömer'ciğim :):ok: düşünmen yeter :ok::)
Ya işte bunlar genelde 2-3 yıl zarfında geneli patlıyor, sınırının üzerinde olduklarından, şimdi olmadık yerde patlar ben kitlenirim :D üzerindeki normal Osram'lar arabayı kullanıp satana kadar gidiyor :D 10 yılı deviriyor :D
15.000 k çin malı çakma Xenon'mu çaksam :D apaçi mod on yapıp :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Bende üstünde gelen ampulleri 6 yıl kullandim biri patladi idareten aldigim ampullerden haz etmedigimden fazla kullanmadan osram megawhite aldim :)

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forrumda satanlar vardı en son ben aldım bır tane. Satılık urunler bolumuunu bakın derım :ok:

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baduruk;317787
arayan çok da satan yok =)

Taze bitti şansınıza :) elimde kalmadı şuan 1 aya kadar ancak gelir.

Gearbox

• Ziyaretçi
Emrah abi h7 halojende Narva bide Philips Xtreme Vision öneririm..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir benim içlerede led döşedik, Sercan'ın ledlerden mavimsi yanıyor ama orjinali kadar aydınlatıyor, 4+2 mi 4+4mü onları pek bilmiyorum ben,fakat led işine accayip ısındım.Al derim :) Plakalığada takıcaz Can ile bakalım, onun fotoğraflarını cekerim :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı kayaali38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle herkese selam.Benim 93 model favorit glx var sis lambalı ve far yıkamalı ön tamponum kırıldı.Daha önceden değiştiren varmı fiyatı nekadardır ve orjinalini bulabilirmiyim.şimdiden herkese teşekkürler

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kayaali38;322961
Arkadaşlar öncelikle herkese selam.Benim 93 model favorit glx var sis lambalı ve far yıkamalı ön tamponum kırıldı.Daha önceden değiştiren varmı fiyatı nekadardır ve orjinalini bulabilirmiyim.şimdiden herkese teşekkürler
Standart tamponda sis farı yuvası zaten var; far yıkama için de ekstra bir özelliği yok tamponun. Far yıkamalar sağlamsa, standart tampona delik açılıp monte edilebilir.