škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1036567

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SekoLive;380861
beyler selam 1 haftadır tatildeydim giremedim foruma :)

arabada reçine olayı var komple mi girişmek lazım yoksa resinol işimizi görürmü varmı tecrübesini paylasmak istiyen :)

Hocam ben olsam dediğin gibi resinol denerim. Reçineler gitse de gitmese de bir kil atar, boya durumuna göre en az aşındırıcıyla ya da RSP ile dalardım. Son noktayı da wax ile koyardım :D

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda yanlıs hatırlamıyosam tsi motora lpg yaptıran birisi vardı superbII olabilir bu konuyu arıyorm hatırlayan varmı arkadaşlar aramaalardan sonc alamadımda :)

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben cuneyt abi açtı sandım konulara baktım olmadı google arattım olmadı :D
saolasn irfan abi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün 2012 comfort caddy alan arkadaşın aracına bakalım dedim ve kaputu açtığımda motor kapağı yoktu şaşırdım dedim bunu yürütmüş olabilir servis dedim baktır dedim sonra vw forumdan birine sordum 2011-2012 modellerde yok dedi şaşrdım bir kez daha  olabilir mi sizce 50 milyar ver korumasından kırp kuşa çevir sercedes olsa hadi tamam diyeceğim vw iyice hırsızlaşmış yahu olacak şey dedğil benim octide bile var.
Ama yol bilgisayarına hayran oldum çok harikaydı türkçe menü vites göstergesi mevcut dijital hız gösterge falan.
arkadaşlar pc ekranının menüsünde rota yazıyordu bu ne olabilir?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;382485
Arkadaşlar bugün 2012 comfort caddy alan arkadaşın aracına bakalım dedim ve kaputu açtığımda motor kapağı yoktu şaşırdım dedim bunu yürütmüş olabilir servis dedim baktır dedim sonra vw forumdan birine sordum 2011-2012 modellerde yok dedi şaşrdım bir kez daha  olabilir mi sizce 50 milyar ver korumasından kırp kuşa çevir sercedes olsa hadi tamam diyeceğim vw iyice hırsızlaşmış yahu olacak şey dedğil benim octide bile var.
Ama yol bilgisayarına hayran oldum çok harikaydı türkçe menü vites göstergesi mevcut dijital hız gösterge falan.

Yol bilgisayari su andaki octilerle ayni. Tr menu, dijital hiz vs. Rota muhtemelen nav icindir.

Çevrimdışı sleep_r

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
babama 1.4 tsi octavia bakıyorum 2010 model. + ları - leri nelerdir? tüketim kronik problem vs?

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motor üst plastik kapaklarının çoğu kalktı yok artık.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;382485
hocam senin octide bile olması diye birşey olmaz.caddy sonuçta ticari araba plastik kapaklar ,ses yalıtımı,süspansiyonları asla bir binek gibi olmaz.bunun en bariz örneği caravella ve transporterlar.birde artık üretim maliyetini düşürmek için bu tip şeyleri zamanla kaldırıyorlar.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;382570
hocam senin octide bile olması diye birşey olmaz.caddy sonuçta ticari araba plastik kapaklar ,ses yalıtımı,süspansiyonları asla bir binek gibi olmaz.bunun en bariz örneği caravella ve transporterlar.birde artık üretim maliyetini düşürmek için bu tip şeyleri zamanla kaldırıyorlar.
Ama yinede yapılmaması gereken bişi o kapağın ederi nedir ki,insan markasını düşürür mü bu kadar.Estetik denen bişi var değil mi?:kvg:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Glaze black hole tüm araçlara uygulanır mı? Yoksa sadece siyah arabalara mı uygulanır? Nasıl uygulanır?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;383260
Glaze black hole tüm araçlara uygulanır mı? Yoksa sadece siyah arabalara mı uygulanır? Nasıl uygulanır?

Her renk araca glaze olur ama koyu renklerde asıl işini yapar. Elle ya da makine ile ince tabaka sürülüp silinir hemen

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah direksiyon sınavına gittim az önce aldığım habere göre 95 almışım :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;384171
Sabah direksiyon sınavına gittim az önce aldığım habere göre 95 almışım :)
iyi hadi geçmiş olsun.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün real81le denk geldik yolda yanında tek değildi selam veremedim :) burdan selam olsun