škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1036557

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
69.sayfaya gelmişiz
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ümit;404271
Bu forumun gerçeği yansıtmadığını iddaa etmiş :lklk::haha::kiki::xx:
http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1385081/skodaturkeycom-gercekleri-yansitmiyor-sadece-sponsor-firmalara-calisan-bir-forum

o vatandaş selam yok sabah yok. zart diye girip ilk mesajında böyle site kurduk bu malları satıyoruz diye atladı. destursuz girersen destursuz atılırsın. bir incele, yöneticiye sor. sen zaten bunu yazmasan da forumda gören arkadaşlardan biri siteni bulup burada yazardı. senin amacın yanlış arkadaş. ne diyecen.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;404290
o vatandaş selam yok sabah yok. zart diye girip ilk mesajında böyle site kurduk bu malları satıyoruz diye atladı. destursuz girersen destursuz atılırsın. bir incele, yöneticiye sor. sen zaten bunu yazmasan da forumda gören arkadaşlardan biri siteni bulup burada yazardı. senin amacın yanlış arkadaş. ne diyecen.
forumun kurallarını çiğnemiş olabilir ama alper hocam bundan önceki sitelerimizdede 4-5 yıldır üyeydi.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman tanıdık arkadaşlar vasıtasıyla site ismi gönderilseydi daha iyi olmaz mıydı. bu arkadaş tahmin ettiğim kişiyse eğer şimdi beni de tereddüte düşürdün.

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;404290

:kat::kat::kat:

Şikayet biçimi "kendi çalar kendi oynar" durumuna düşmüş. Onun böyle davranış sergilemesiyle forum kan kaybetmez, gerçekçi olduğunu bu forumun içerisinde olan arkadaşlar bilir. Bu forum sayesinde önemli bilgiler öğrenen arkadaşlar var bilhassa benim, bu açıdan haksızlık yapmış.

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;404122
69.sayfaya gelmişiz

70..:hoh:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali dayı;404327
70..:hoh:
:bnn::bnn::bnn:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şikayet eden kişi azakoglu değil, ismi lazım olmayan bir yetkili servisin şikayeti. :) Uyarılmasına gerek yok zaten sahibinden.com falan zannetti burasını. Cevabınıda aldı.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: 03ekim08;405588
http://www.hepsiburada.com/liste/autocsi-50x70cm-buyuk-boy-3-lu-orjinal-microfiber-temizlik-ve-parlatma-bezi-eko-paket/productDetails.aspx?productId=otcsa11373&categoryId=20035733

üstatlar bu ürün kurulama bezi için nasıl olur. überi tutmaz ama boyutları iyi

Boyut ve fiyat güzel, ama kurulama için değil bu ama yine de iş yapar arada bir sıkarsan

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek kollarından sonra paslanmış jantlara el atacaktım ama gözümde büyüdü, krikoyla olacak iş değil çünkü :D

Jant yerine kapı kollarında olan çizikleri gidermek için zımpara ve linkteki ürünü kullanıcam. Koyu mat gri renginde, orijinal rengine yakın. Açıklamalarda astara gerek yok diye yazmışlar, astarsız mı yapsam yoksa?

http://www.motipdupli.de/index.php?id=tm_1019&L=2

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu sprey ürün plastik çevrelerini iyi ve geniş biçimde izole etmen lazım.

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Parçaları söküp boyamayı düşünüyorum, hem sökümü zor değil hem de daha kolay boyarım.

Boya öncesi 600'lük zımpara çok mu kalın gelir dersiniz?

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zımpara konusunda fikrim yok. pütürlü plastikse zımpara yüzeyi düzleştirebilir. ben marketlerde satılan arexons'un kunststoff neu schwarz diye bir ürününü aldım. ayakkabı boyası gibi. ondan sürdüm. kuruyunca naylonumsu bir kaplama oldu. tamponlardaki aynen duruyor. kapı kollarını sürekli kullandığım için bir parça azaldı. (opel astrada) tabi plastik siyahsa, gri ise kullanılmaz.