škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1039073

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: msami;462761
Merhabalar. Önemüzdeki ay başı aracı 15 bin bakımına sokacağız inşallah. Oğuşlar, Kayadibi bir de Yüce var seçeneklerimizde. Aracı oğuşlardan aldım ama hizmet ve kalite olarak hangisini önerirsiniz? Teşekkürler.

Oğuşlar' da karar kılarsanız, sizinle tanışmak isterim. İşyeri yanyana sayılır.:wnk:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar twet ve you tube mola vermişler dinlenmemiz için :D:Dsırada facebook varmış.:(biraz sanal ortamdan reel ortamlarda insanlarla muhatap olacağız kısmetse.skoda forumumuz kapanacak olursa şimdiden hakkınızı helal ediniz benden yana helal olsun:xx:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;462886
arkadaşlar twet ve you tube mola vermişler dinlenmemiz için :D:Dsırada facebook varmış.:(biraz sanal ortamdan reel ortamlarda insanlarla muhatap olacağız kısmetse.skoda forumumuz kapanacak olursa şimdiden hakkınızı helal ediniz benden yana helal olsun:xx:

Geçen bunalıma gireyim dedim, onu da kapatmışlardı Hocam.:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;462761
Merhabalar. Önemüzdeki ay başı aracı 15 bin bakımına sokacağız inşallah. Oğuşlar, Kayadibi bir de Yüce var seçeneklerimizde. Aracı oğuşlardan aldım ama hizmet ve kalite olarak hangisini önerirsiniz? Teşekkürler.

Oğuşlar en iyisidir servis müdürü mustafa bey her konuda yardımcı oluyor :)

101 lik fabia aldık arkadaşa sağ tarafta far anahtarının altında on-of tuşu var ne işe yaradığını bir türlü çözemedik.Birde harerek göstergesi 90 da sabit durmuyor sürekli düşüp 90 a çıkıyor bu sıkıntı hararek müşirinden mi yoksa termostatdan mı olur?

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;462886

Google chrome kullanıyorsanız zenmate dıye vır program var chrome ile birlikte çalısıyor on/off anahtarı var istediğinizde twitter youtube acıp kapatabılıyorsunuz(erişimiz kesebiliyorsunuz)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;462919

101 lik fabia aldık arkadaşa sağ tarafta far anahtarının altında on-of tuşu var ne işe yaradığını bir türlü çözemedik.Birde harerek göstergesi 90 da sabit durmuyor sürekli düşüp 90 a çıkıyor bu sıkıntı hararek müşirinden mi yoksa termostatdan mı olur?

ikisinin birbirine uyumsuzluğundan da olur:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;462889
Geçen bunalıma gireyim dedim, onu da kapatmışlardı Hocam.:D
bunalıma da giremiyorsunuz öyle mi:D:Duğurcuğum alemsin ya,sende olmasan ben kimle şakalaşırım:ok:

Alıntı yapılan: Emre Y.;462921
Google chrome kullanıyorsanız zenmate dıye vır program var chrome ile birlikte çalısıyor on/off anahtarı var istediğinizde twitter youtube acıp kapatabılıyorsunuz(erişimiz kesebiliyorsunuz)
:confused: nasıl yani anlamadım.

Ugur A.

• Ziyaretçi
...101 lik fabia aldık arkadaşa sağ tarafta far anahtarının altında on-of tuşu var ne işe yaradığını bir türlü çözemedik.Birde harerek göstergesi 90 da sabit durmuyor sürekli düşüp 90 a çıkıyor bu sıkıntı hararek müşirinden mi yoksa termostatdan mı olur?
Durduğu yerde 90°C' ye geliyor da, hareket edince düşüyorsa kesinlikle termostat; Durduğu yerde çıkıp iniyorsa fan müşiri de, termostat da, gösterge de kontrol edilmeli.

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

On yaparsanız orada olan küçük bölüme soğuk-sıcak hava gelir. İsterseniz kutu kolanızı soğuk tutabilirsiniz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;462972
Durduğu yerde 90°C' ye geliyor da, hareket edince düşüyorsa kesinlikle termostat; Durduğu yerde çıkıp iniyorsa fan müşiri de, termostat da, gösterge de kontrol edilmeli.

Yolda giderken abi kafasına göre takılıyor bi 90 a çıkıyor bi çeyreğe düşüyor sürekli gezinip duruyor :D Ben hararet müşiri diye tahmin ediyorum bakalım çarşamba arkadaş ustaya gösterecek

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;462930
bunalıma da giremiyorsunuz öyle mi:D:Duğurcuğum alemsin ya,sende olmasan ben kimle şakalaşırım:ok:

:confused: nasıl yani anlamadım.

İnternet tarayıcınız google chrome ise zenmate yazın eklentiyi kurun.Kurduktan sonra sağ üstte arma tarzı bir simge olacak ona tıklıyorsunuz ufak bır pencere açıyor en altında on/off anahtarı var vs . On konumunda twitter youtube vs  sıtelere gırebılırınısz hızı fena değil orta yollu ugrasmadan kullanılabılecek en rahat program

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar seçim atmosferi nedeniyle epeyden beridir uğrayamamıştım foruma nihayet bitti tekrar forumdayım inşellah durmak yok foruma devam.:hanz::syg:
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2014, 13:47:04 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün 1.4 TSI Rapidimizi yıllık bakıma götüreceğim. 15 bin bakım için 450 tl dediler. Doğrusu bana biraz fazla geldi. Sizce fiyat nasıl? Rapidi olanlar kaça yaptırdılar?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
300-350 arası tutuyor genelde 150 bin bakımları.Biz fabia TDI için 320 tl gibi bir rakam vermiştik

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüksek süratlerde giderken octide bi gevşeklik hissetmeye başladım eskisi kadar sıkı değil hafiften gezinti var bu pek hoşuma gitmedi neden olabilir merak ettim