škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1056976

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha uyguna pek yok gibi.Size de yakınmış.Görülüp alınabilinir bence.Ne de olsa artık başka araba düşünmüyor su galiba.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;473721
Başka bu tarzda alabileceğimiz bir araç yok. 1.6 dizel sedan superb gibi geniş ve konforlu. Birde şu araç var.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2013-model-6000-km-beyaz-ici-bej-sunroof-172530512/detay/

Bu daha hesaplıymış ama 2013.Ben araba alırken yaşa modele pek bakmam araba iyiyse gerisi teferruat gözüyle baktığımdan 2013'ü alırdım.Sonuçta ikisi de aynı araba.Sen birde seneye satarsın bunu da.Bunda değer farkı daha az olacak sonuçta.
Bir de unutmadan galeriden araba almak benim hiçbir zaman hoşuma gitmez.Eş fiyat bile olsa sahibinden olanı tercih ederdim ki bu ilanda sahibinden olan daha hesaplı.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de model takıntısı yoktur geçen sene superb'i alırken de 2013 yılındaydık 2012 model almıştık. Bu seferde diyorum ki 2013 alalım hem daha hesaplı hemde sahibinden. Trabzon yakın diye o seçeneği sundum ama gönlüm pek yok sizlerin fikirleri çok iyi oluyor. Büyük ihtimalle seneye satarım :D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;473728
Bende de model takıntısı yoktur geçen sene superb'i alırken de 2013 yılındaydık 2012 model almıştık. Bu seferde diyorum ki 2013 alalım hem daha hesaplı hemde sahibinden. Trabzon yakın diye o seçeneği sundum ama gönlüm pek yok sizlerin fikirleri çok iyi oluyor. Büyük ihtimalle seneye satarım :D
Uğur araba alımı çok acil değilse daha önce de dediğim gibi direkt "0"a yönel.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O kadar para çıkışmıyor maalesef. 90 Bin TL'ye bile kuzenimden borç alarak zorla çıktık. Bence 0 km için 5-6 Bin TL fazla vermeye gerek yok. Sıfır araçta satarken zarar ediyoruz.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;473706
Yay provası,Nasıl olmuş :D

Ben goremiyor fotograf :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;473706
Yay provası,Nasıl olmuş :D

Jantta lazım:D

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün evin önünde bir Tofaş gördüm. Sağlamlık konusunda Tofaş yine beş yıldız aldı benden :++: :lol:

Arabanın ön sol lastiği yoktu. Önce krikodan mı düşmüş dedik ama yolda uzuun uzadıya bir iz vardı. Bu da Tofaş'ın disk üzerinde geldiğini belli ediyordu. Sonuç olarak lastik olmasa bile Tofaş'la her yere gidilir :huh: :D

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.mynet.com/haber/yasam/otomobilin-hiz-sabitleyicisi-arizalaninca-kaldirima-carpti-1367832-1
Otomobilin hız sabitleyicisi arızalanınca kaldırıma çarptı

Eskişehir'de, hız sabitleyici sistemi arızalanan ve kaldırıma çarparak durabilen otomobildeki sürücü yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Eskişehir-Ankara karayolunun geçtiği Batıkent Mahallesi girişinde M.A. (31) idaresindeki 03 VE 739 plakalı otomobilin hız sabitleyici  sistemi arızalandı. M.A, 155 Polis İmdat hattını arayıp, aracının  hızını düşüremediğini ve durduramadığını bildirdi. Polis, ihbar üzerine  karayolunda ve kavşaklarda güvenlik önlemi aldı.
  M.A'nın kullandığı otomobil, Eskişehir-Ankara karayolu Polis Okulu  kavşağı yakınlarında kaldırıma çarparak durabildi. Hafif yaralanan M.A,  olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından Yunus Emre  Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlginç bir haber..Frenin tutması gerek oda mı çalışmıyordu?Veya el freni?Vitesi boşa atmak?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çoluğun çocuğun altına araba veriyolar böyle oluyo

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seyrettiğim birkaç filmde de böyle kurgular vardı, otomatik vites de dahil olmak üzere o zaman da saçma gelmişti...bu da öyle.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkesin forumu farklı kullanma stili var. Ben istatistikten takip ediyorum.
Şu an istatistik bölümünde son 11 mesaja ait konular gösteriliyor.
Her defasında bu bölüme girip daha fazla istatistik gör son 50 yi seçiyorum.
Bunun bir ayarı ya da kolayı var mı?
Bu dertten kurtulayım:)