škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1056905

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;474115
10 derece mi? bu ayrıntıyı unuttum ama bu derece doğru mu?

Ben 1 Temmuz 2013 te oradaydım, saat 13 de sıcaklık 10 dereceydi.
Hazırlıklı gitmekte yarar var..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;474221
Ben 1 Temmuz 2013 te oradaydım, saat 13 de sıcaklık 10 dereceydi.
Hazırlıklı gitmekte yarar var..
Teşekkürler hocam hazırlıklı gideyim o zaman
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;474219
Vallahi billahi Allah korudu. Dun aksam izmirde disari cikacaktim sitenin otoparkinda tingir mingir hareket ederken paralel park halindeki iki arac arasindan 7yasinda yeni sunnetli veledin teki bisikleti durduramayip daan dedi sol yandan bana carpti. Cocuk oldugunu gorunce aklim cikti. Kostum yanina baktim kafasina falan darbe almamis arabanin altinda kalmamis ayakta cayir cayir agliyo. Eli uf olmus bisikletinin gidonu yamulmus.

Cok sukur ufakligin biseyi yoktu cok ucuz atlattik. Gecti aglamasi duzelttim bisikletini vurdum poposuna saplagi yolladim ama o 20saniye yasadigim tirsintiyi hicbi sekilde aciklayamam.

Lutfen sizde dikkat edin. Daha onemlisi bircok cocuk sahibi abimiz var cocuklarinizi oyle basi bos salmayin belirli yerlerin disina cikmasina (yol otopark vs.) izin vermeyin. 1 saniye gec gelseydim alacaktim arabanin altina..

Ayrica 12 yasina kadar cocuklarin 2 tekerlekli bisikletle basi bos gezmesi kanunen de yasaktir.

Angrybirde gelince aynasi dustu taktim yerine. Ayna motorunu duzeltiyim derken ayna camini kirdim. Aynanin boyasi cizildi bide sol arka kapi cizildi. Boyiyim mi yoksa rotus mu yapiyim kararsizim..

Allah korumuş reyiz. Yapıp yapıp salıyolar sokağa bugün tv de bi haber vardı kendi çocuklarını ezmişler farketmeden otoparkta aşırı dikkat lazım heleki filmli araçlarda

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;474219
Vallahi billahi Allah korudu. Dun aksam izmirde disari cikacaktim sitenin otoparkinda tingir mingir hareket ederken paralel park halindeki iki arac arasindan 7yasinda yeni sunnetli veledin teki bisikleti durduramayip daan dedi sol yandan bana carpti. Cocuk oldugunu gorunce aklim cikti. Kostum yanina baktim kafasina falan darbe almamis arabanin altinda kalmamis ayakta cayir cayir agliyo. Eli uf olmus bisikletinin gidonu yamulmus.

Cok sukur ufakligin biseyi yoktu cok ucuz atlattik. Gecti aglamasi duzelttim bisikletini vurdum poposuna saplagi yolladim ama o 20saniye yasadigim tirsintiyi hicbi sekilde aciklayamam.

Lutfen sizde dikkat edin. Daha onemlisi bircok cocuk sahibi abimiz var cocuklarinizi oyle basi bos salmayin belirli yerlerin disina cikmasina (yol otopark vs.) izin vermeyin. 1 saniye gec gelseydim alacaktim arabanin altina..

Ayrica 12 yasina kadar cocuklarin 2 tekerlekli bisikletle basi bos gezmesi kanunen de yasaktir.

Angrybirde gelince aynasi dustu taktim yerine. Ayna motorunu duzeltiyim derken ayna camini kirdim. Aynanin boyasi cizildi bide sol arka kapi cizildi. Boyiyim mi yoksa rotus mu yapiyim kararsizim..

Geçmiş olsun, şehiriçinde dikkatli olmak gerkiyor, özellikle sokak aralarında çok yavaş olmak gerekir. Allah korusun..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
samsunda k.pederlerin evin önüne salmıyorum artık. Geçen sene bu sokaktan berlingo ile gaza kökleyerek geçen bi genç ilerdeki 4 yol kavşağına frensiz girip 2 arabayı biçmişti. Maddi hasar dışında bişey olmamıştı ama geleli 2 günde kaç genç gördüm şahin/doğan ile dım tıss kapının önünden gazlayıp geçiyolar. Çoluk çocuğa extra dikkat lazım.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki akcakoca da bu günlerde hava nasıl olur geceleri soğuk olur diye duydum aslı varmı  aslı varsa kerem nerde
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi pek inandırıcı olmayacak biliyorum ama çok çok yavaş gidiyordum bu olay olduğunda ve sokak aralarına ekstra dikkat ederim geldi beni buldu

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende sokak aralarında çok dikkat ederim bir keresinde sokak aralarındaki kavşaklardan geçerken bir sokak ağzında normalde 1 sn yavaşlayıp sokağı kontrol ederken 2 sokak ağzını geçtikten sonra normalden farklı olarak 2-3 sn durdum ve tam kalkacakken üst sokaktan kavşağa doğru çocuk bisikletiyle hızlıca bir girmesin mi!! Ben geçiyor olsam kesin bana vururdu.  Sonra ayıkla pirincin taşını.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Samsundayım, yeni araç için şimdiden kafa yormaya başladım. Son kasa ceed manuel üzerinde duruyorum. Astra da seçenek ama bütçe açısından 1.3 cdti ancak alınabilir görünüyor, o da 1.6 crdi'den sonra üzebillr diye ceed ağır basıyor gibi. ailecek fikrimiz olsun diye dün kia bayisine uğradık. Sıfır pek düşünmüyorum ama denemek lazım yine de :) bi yandan da yeni çıkarttıkları comfort (baz) donanım sıfır olarak iyi fiyata alınabilir duruyor. 59 liste fiyatı, 55'e falan alınabilme ihtimali var. Concept'e göre yağmur  far sensörleri, katlanır ayna, elektrikli bel destekleri eksik görünüyor, kabullenilebilir diye düşünmüştüm ama dün gördüm ki araç baz modelliğin hakkını veriyor, krom cam çıtaları yok ve bu aracı baya basitleştirmiş, direk eledim. 2. El concept crdi bakacağım artık, ama kış aylarında. Aralık gibi güzel kampanya olursa sıfır concept de kovalayabilirim. Leon da düşündüm ama vazgeçtim gibi. Perşembe bayinin test aracı geliyor ceed'i deneyeceğim bakalım.

@ugurdemirel
yakışıklı olduğu kesin, ama piyasasını bilmiyorum. Siz kaç modelini kaöa verdiniz?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bayram olduğundan bayi kapalıydı ama içeriyi gezebiliyorduk. Araçların kapıları da kilitliydi çok inceleyemedim.

Aynı firmada skoda da satılıyor. Octi'nin ambitionu çok boş, elegance'ı da beni aştığı için yanından geçtik, hiç göstermedim hanıma :) spaceback'in tdi elegance'ı fena durmuyor içi falan güzel. Belki bi seçenek olur, perşembe içine de bakarız. Fiyat itibariyle sıfır düşünülebilir aralıkta.

Ama yine de ceed concept (plus da olabilir) aralık gibi ikinci el olarak ağır basıyor.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün eşya taşırken gördüm. Bizim fabişin arkasında hoparlör var galiba çünkü teybi Fader ayarı fln.da çıkıyor. Peder de teyit ettirdim hoparlör var emme essahq mı bilmiyorum :D Var mıdır makyajlı kasa fabişlerde ve sedanlarda :hmm:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim hb de pandizotun yan kisminda 10cmlik hoperlor yeri var. Hatta su an kendisiyle bakisiyoruz ensemde duruyor (bagajin icinden mesaj atan dogukan demek oluyor bu) ancak benimkinin ici bos. Zaten 10cm lik hoperlor olsa ne olmasa ne..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AUDİ A8'İN KARİZMASI YERLE BİR OLMUŞ VE SAHİBİNİ MEFTA YAPMIŞ.ALLAH RAHMET EYLESİN ARAÇLAR YÜZBİN DOLARLA SATILIYOR AMA DURUM VAHİM.

http://yenisafak.com.tr/gundem-haber/porschenin-muduru-trafik-kazasinda-oldu-29.07.2014-670802
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi