škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1056817

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;482903
Arkadaşlar şu octiyi bir meslektaşıma almak istiyoruz sizce ederi fazla mı normal mi fiyatlar çok uçuk gibi geldi bana.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-108000-binde-oktavia-ici-disi-piril-piril-183759595/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

Fiyatta biraz daha bişey yaparsa arabayı çok beğendim ben birde hasar durumuna bakmak lazım tabi

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı az yüksek geldi, bir de iyi baktırtmak ta yarar var.10 yaşında araba için km pek az..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağ sinyal farına ve tamponun bağlantılarına bakılırsa önden tıklamış gibi :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;482906
Fiyatta biraz daha bişey yaparsa arabayı çok beğendim ben birde hasar durumuna bakmak lazım tabi
aynen

Alıntı yapılan: Akif Hoca;482908
Fiyatı az yüksek geldi, bir de iyi baktırtmak ta yarar var.10 yaşında araba için km pek az..
bakmıştık ama değişeni anca gördüm.

Alıntı yapılan: kadir_;482918
Sağ sinyal farına ve tamponun bağlantılarına bakılırsa önden tıklamış gibi :)
arkadaşlar en altta ilanda 4 parça boya ve en önemlisi sağ arka kapı değişmiş bunu dün görmemiştim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farlari cok yeni cil cil bu yastaki bi araba icin. Ama panjur eski.. Far tam oturmamis falan falan canli bakmak lazim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;483193
Şu lastiğe ne dersiniz,kargo ücretsiz octiye nasıl olur?
http://www.kliksa.com/urun/dunlop-205-55-r16-91v-sp-sport-lm703-oto-lastigi-uretim-2014-/901985454?utm_source=bilio&utm_medium=comparison&utm_campaign=listing&bilio_spo=true
Şöyle bir baktım da lastikle ilgili hiçbir test bulamadım. Birkaç kullanıcı yorumu görebildim sadece, kötü diyen de çok iyi diyen de olmamış, ortalama bir lastik olduğu şeklinde bir kanaat oluştu bende.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilgisayarımın garantisi bitmesine bir ay kala garantiye birkaç şey için yolladım. Bugün telefon geldi.Daha parca tedarik edilemedi.Eger haftaya saliya kadar islemleriniz bitmezse ücret iadesi veya yeni cihaz talep hakkınız dogacaktir dediler.Simdi telefondan bağlandığım için cok fazla araştırma yapamadım. Sizce ne yapayım. Garantisiz sifir cihaz mi ücret iadesi mi?
Benim bilgisayar lenovo z580.
1tb hdd
2 gb ekran kartı
8 gb ram vardı. Ve i5 islemciliydi.
1500 liraya almıştım.
Üstüne 100 200 lira daha koyup eşdeğer ürün alabilir miyim?
Onerdiginiz bir model var mı?
Birde yetkili servisinden çok memnunum Lenovo nun.ikinci kez garantiye verişim.ikisindede musteri memnuniyetine çok önem veriyorlar.Yani yeni cihaz lenovo olursa yine çok memnun olurum.
Neyse anlayan abilerime kardeslerime soruyorum.Ne yapmalıyım sizce?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsen ben servisten memnun değilim adaptör için bilgisayarıda servise istediler 15 gün pc siz kaldım böyle saçma servis anlayışı olamaz.Asus-Dell bu konuda en baba firmalar.Kasa kalitesi olarakta memnun kalmadım şahsen alma imkanın varsa Asusa yada Dell e yönel derim

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Asus fiyatlari beni aşar ustune 100 200 arasi daha çıkabilirim.Dell e bakayim bir.Ben hep Mecidiyeköy deki servise elden verdim.Gayet memnunum açıkçası. Belki bıraktığın servis farklıdır.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar Maltepe minibüs (cadde) yolunda arkadaşım aracını sağa çekip.. kapıyı açınca arkadan gelen araç kapıya çarptı ... kim suçlu olur..ben arkadaşıma suçlusun dedim ama tamda bilemiyorum..

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;485174
arkadaşlar Maltepe minibüs (cadde) yolunda arkadaşım aracını sağa çekip.. kapıyı açınca arkadan gelen araç kapıya çarptı ... kim suçlu olur..ben arkadaşıma suçlusun dedim ama tamda bilemiyorum..

Babam aynı şekilde bir arabanın kapısını uçurdu, kapıyı açana verdi suçu.

@ugurcnplt

Ben olsam parasını alırdım. Zira o paraya gidip gene i5 işlemcili bir cihaz bile alsanız, işlemci nesili yani sürümü daha yeni olacaktır.

z580 ben de kullanıyorum. çok memnunum.
İki kötü özelliği var: touchpadi çok kötü , usb fare kullandığım için sıkıntı yok. ikincisi de keypadi alttan ışıklandırılmalı olsaydı süper olurmuş, gece zor oluyor.

Asus un Türkiye ye gönderdiği yeni cihazlar ikinci kalite pek önermem, gene Lenovo bakabilirsiniz, ben olsam aluminyum kasalı olanlara bakarım, ısınma sorunu pek olmuyor onlarda

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;485174

Mantıken açan suçlu diyorum, zira trafiği kontrol efip ondan sonra açmalıydı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;485176
Babam aynı şekilde bir arabanın kapısını uçurdu, kapıyı açana verdi suçu.

@ugurcnplt

Ben olsam parasını alırdım. Zira o paraya gidip gene i5 işlemcili bir cihaz bile alsanız, işlemci nesili yani sürümü daha yeni olacaktır.

z580 ben de kullanıyorum. çok memnunum.
İki kötü özelliği var: touchpadi çok kötü , usb fare kullandığım için sıkıntı yok. ikincisi de keypadi alttan ışıklandırılmalı olsaydı süper olurmuş, gece zor oluyor.

Asus un Türkiye ye gönderdiği yeni cihazlar ikinci kalite pek önermem, gene Lenovo bakabilirsiniz, ben olsam aluminyum kasalı olanlara bakarım, ısınma sorunu pek olmuyor onlarda

Para iadesi aldim zaten.Suan z510 alacağım ama hiç bir yerde kalmamış. Stoklara girmesini bekliyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, askerlikti iş güç derken ,ne zamandır ugramaz oldum foruma, bu genel sohbet kanalı iyi olmus =)
Şimdi benimde burda ki üstadların ve arkadasların tavsiyesine ihtiyacım var biraz.
Cebimde 60 - 65 bin TL para var. ve bu bütçeyi araba almaya ayırdım. Eski bir Octavia A5 kullanıcısıyım, gecen aya kadar da 2012 passat DSG kullanıyordum. Şimdi yeni alacağım araba da bi kaç secenek içinde sıkıştım kaldım =) Tercihleri mi sıralıyorum siz olsanız ne alırdınız ?

1 - Passat 1.4 tsi dsg comfortline B7 kasa
2 - Octavia 1.6 tdi dsg elegance  A5 FL
3 - Superb  1.4 tsi veya tdi elegance prestij paket
4 - Honda Accord 2.0 en dolu paketi

Araçların hepsinin fiyatları birbirine yakın , bu aralar accordun tipi çok hoşuma gidiyor. ama daha önce hiç accord kullanmadım.
Eski kullandığım araçlar ;
2007 E200 K , 2009 octavia A5 , 2012 Passat B7

Tercihlerinizi sebepleriyle bekliyorum =)

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde