škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1058598

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
her değişim, bir öncekinden üstün olmalı, SuperB tsi veya tdi elegance...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ama nedense accord'un sportif hatlar daha cezbediyor beni skodadan da vw den de. belki uzun zamandır bindiğim için, farklılık istiyor olabilirim. bide accordun donanımıda çok iyi , passata göre

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Accord konfor olarak tatmin etmez sekli yeter derseniz bilemem passat ya da superb alirim hatta superb alirim yerinizde olsam

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: hbahadir;486329
Merhaba arkadaşlar, askerlikti iş güç derken ,ne zamandır ugramaz oldum foruma, bu genel sohbet kanalı iyi olmus =)
Şimdi benimde burda ki üstadların ve arkadasların tavsiyesine ihtiyacım var biraz.
Cebimde 60 - 65 bin TL para var. ve bu bütçeyi araba almaya ayırdım. Eski bir Octavia A5 kullanıcısıyım, gecen aya kadar da 2012 passat DSG kullanıyordum. Şimdi yeni alacağım araba da bi kaç secenek içinde sıkıştım kaldım =) Tercihleri mi sıralıyorum siz olsanız ne alırdınız ?

1 - Passat 1.4 tsi dsg comfortline B7 kasa
2 - Octavia 1.6 tdi dsg elegance  A5 FL
3 - Superb  1.4 tsi veya tdi elegance prestij paket
4 - Honda Accord 2.0 en dolu paketi

Araçların hepsinin fiyatları birbirine yakın , bu aralar accordun tipi çok hoşuma gidiyor. ama daha önce hiç accord kullanmadım.
Eski kullandığım araçlar ;
2007 E200 K , 2009 octavia A5 , 2012 Passat B7

Tercihlerinizi sebepleriyle bekliyorum =)

farklılık hissi ağır basarsa mesela, accord'dan memnun kalmama ihtimaline karşı güzel fiyata almak gerekir ki satmak sorun olmasın.

Diğer seçenekler bizim de bildiklerimiz, passat kullandıysanız değişiklik hissini de tatmin açısından superb iyi bi seçim olur.

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde aklımda superb var ama daha yaşım genç =) şimdiye kadar hep agır oturaklı arabalara bindim, bu sefer biraz daha sportif genç arabası olsun istiyorum. Accord bu konuda bi adım öne çıkıyor ama bilmedigim bi araba oldugu içinde tırsmıyor degilim.
Bugunde aklıma rapid spaceback ve leonu soktular. Galiba bu gidişle araba alamayacam =)

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;486529
Benimde aklımda superb var ama daha yaşım genç =) şimdiye kadar hep agır oturaklı arabalara bindim, bu sefer biraz daha sportif genç arabası olsun istiyorum. Accord bu konuda bi adım öne çıkıyor ama bilmedigim bi araba oldugu içinde tırsmıyor degilim.
Bugunde aklıma rapid spaceback ve leonu soktular. Galiba bu gidişle araba alamayacam =)

Rafığım yaş olarak, profilindeki yaştaysan accord bile biraz yaşlı olmaz mı? :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Golf alın ayırdığınız bütçeye göre sıfır benzin alırsınız.Çokta memnun olursunuz.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Gence Octavia Rs veya Leon olur. Accord da olur. Gayet sportif bence. Laguna Sportlar var tek kapı. Onlar da çok güzel.

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;486533
Rafığım yaş olarak, profilindeki yaştaysan accord bile biraz yaşlı olmaz mı? :D

Rafigim :) bir anteplilik sezdim sanki :) yasim yazdigi 26 :) accord tipi guzel ya , ok gibi duruyor araba :) en son gidip.bi corsa alacam o placak :)

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;486537
Gence Octavia Rs veya Leon olur. Accord da olur. Gayet sportif bence. Laguna Sportlar var tek kapı. Onlar da çok güzel.

Leon iyide octavia rs in yenisine gucum yetmez, eskiside elimde patlar :) leonu degerlendirmeye aldik ama :)

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;486546
Rafigim :) bir anteplilik sezdim sanki :) yasim yazdigi 26 :) accord tipi guzel ya , ok gibi duruyor araba :) en son gidip.bi corsa alacam o placak :)

Üniversiteyi orada okudum :) Eski mesajlara hatırlamak için dönmedim ama çocukta vardı sende sanırım. Corsa da küçük gelir :D

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;486547
Leon iyide octavia rs in yenisine gucum yetmez, eskiside elimde patlar :) leonu degerlendirmeye aldik ama :)

Yoo. Hele 2005-2010lar güzeldir. Leon Fr daha da güzeldir emme :D

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;486548
Üniversiteyi orada okudum :) Eski mesajlara hatırlamak için dönmedim ama çocukta vardı sende sanırım. Corsa da küçük gelir :D

ben gencim diyorum sen çoluk cocuk diyosun =) daha bekarım elhamdülillah =) antebşn ekmegini yiyen iflah olmaz saa söliim =)

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;486614
ben gencim diyorum sen çoluk cocuk diyosun =) daha bekarım elhamdülillah =) antebşn ekmegini yiyen iflah olmaz saa söliim =)

Sizi başkasıyla karıştırdım sanırım. Yani mutfak konusunda hala arıyorum. Gecenin bir yarısıda olsa karnımızı doyurabileceğimiz kral mekan bulabiliyorduk :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;486621
Sizi başkasıyla karıştırdım sanırım. Yani mutfak konusunda hala arıyorum. Gecenin bir yarısıda olsa karnımızı doyurabileceğimiz kral mekan bulabiliyorduk :D

Abi sen ne zman açım dedinde angarada seni gece gece efsane mekanlara götürmedim alındık valla :)