škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1037219

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;547242
Ben de aynısını düşündüm.  Dün akşam siparişi verdik.  Gelsin bir de biz deneyelim kumho yu:)

n11 %15 indirimim vardı. Bilseydim verirdim kullanırdın :(

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;547848
n11 %15 indirimim vardı. Bilseydim verirdim kullanırdın :(
Kampanyalar birleştirilmiyordu. %11 kullandık..  Teşekkürler..

Çevrimdışı cengiz1996

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam meraba arkadaşlar öncelikle skoda aracım yok ama size sorum olucak bu konuda işin piri olduğunuzu duydum aracıma temizli malzemeleri almak istiyorum siz bu konuda kaliteli iyi marka ve yurtdışından gelen urunler felan oluyomuş bazılarınızda focus 2009 titanium x aracım var beyaz renk cila pasta ıvır zıvır nasıl ürünler ne marka ne tür kullana bilirim yardımcı olurmusuuz

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cengiz1996;548886
selam meraba arkadaşlar öncelikle skoda aracım yok ama size sorum olucak bu konuda işin piri olduğunuzu duydum aracıma temizli malzemeleri almak istiyorum siz bu konuda kaliteli iyi marka ve yurtdışından gelen urunler felan oluyomuş bazılarınızda focus 2009 titanium x aracım var beyaz renk cila pasta ıvır zıvır nasıl ürünler ne marka ne tür kullana bilirim yardımcı olurmusuuz

Hocam biraz yanlış gelmişsiniz bu konunun uzmanları kardeş forum detailturkeyde :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cengiz1996;548886

http://www.detailingturkey.com o forum sizin isinizi daha cok gorecek bir yer. Kardes forumdur.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam Arkadaşlar, 0 Km Dizel aracın ilk bakımı 15000'de mi yapılır yoksa daha erken sevise uğramak gerekir mi? Farklı satış temsilcilerinin farklı önerileri olduğunu duydum ve kararsız kaldım. Bu işin mantığı nedir ve aynı araç için farklı bilgi verilmesindeki tutarsızlık neden?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;549111
Selam Arkadaşlar, 0 Km Dizel aracın ilk bakımı 15000'de mi yapılır yoksa daha erken sevise uğramak gerekir mi? Farklı satış temsilcilerinin farklı önerileri olduğunu duydum ve kararsız kaldım. Bu işin mantığı nedir ve aynı araç için farklı bilgi verilmesindeki tutarsızlık neden?
Periyodik bakım 15.000 kilometrede bir yapılır; ancak 1.500-2.000 kilometre civarı sadece kontrol için(yağ seviyesi vb.) gidilebilir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;549154
Periyodik bakım 15.000 kilometrede bir yapılır; ancak 1.500-2.000 kilometre civarı sadece kontrol için(yağ seviyesi vb.) gidilebilir.
15.000km dolmadıysa ancak bir yıl dolduysa da servise gidilmesi gerekiyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;549216
15.000km dolmadıysa ancak bir yıl dolduysa da servise gidilmesi gerekiyor.
Aynen, sabah uyku mahmurluğu diyelim:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı akeceli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracıma koltuk kılıfı diktireceğim fakat yan airbag konusunda endişlerim var. Aksesuarcı arkadaş, dikim işlemi ona göre yapılııyor dedi, o bölüm zayıf kumaş uygulaması var der.
Lakin insan yinede endişeye kapılıyor.
sizin fikriniz ve tecrübeniz nedir bu konuda??

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: akeceli;549271
Aracıma koltuk kılıfı diktireceğim fakat yan airbag konusunda endişlerim var. Aksesuarcı arkadaş, dikim işlemi ona göre yapılııyor dedi, o bölüm zayıf kumaş uygulaması var der.
Lakin insan yinede endişeye kapılıyor.
sizin fikriniz ve tecrübeniz nedir bu konuda??

Birkaç araca yaptıran olmuştu daha önce de tartışmıştık forumda arama yaparsanız ulaşırsınız.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün sıfır aracını showroomdan alan var mı, acaba!

Bir türlü teslim edemediler aracı, yarın umarım alırız. O kadar bekle sonra da plaka çıkmasın.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;552003
Bugün sıfır aracını showroomdan alan var mı, acaba!

Bir türlü teslim edemediler aracı, yarın umarım alırız. O kadar bekle sonra da plaka çıkmasın.

Herkes vergi icin yeni yilda teslim aldi aracini yogunluk olmasi normal. Her sene boyle olur bu durum.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;552007
Herkes vergi icin yeni yilda teslim aldi aracini yogunluk olmasi normal. Her sene boyle olur bu durum.

1000 araba satılmış, normal de insan bekledikçe daralıyor, hocam.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Günün sorusu ;

AVM otoparkında park eden arabanın yanına yanaşırken kapının açılmasıyla,  açılan kapıya arabanın ön tarafıyla çarparması halinde suç durumu nasıl olur?
A) Çarpan kusurlu (%100)
B) Kapıyı açan kusurlu (%100)
C) Her ikisi kusurlu (%50-50)