škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hafif ticarilerin derdi nedir?

Colt54 · 42 · 10748

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Arkadaşlar birçok şehirde araba kullandım ama değişmeyen birşey var. O da hafif ticari araç sürücülerinin tutumu!

Tabii ki herkesi minnet altında bırakmak değil niyetim. Ancak özellikle Doblo, Connect, Fiorino (az da olsa Caddy) model araçlar ısrar trafik kurallarını ihlal ediyor.

Hatalı sollama ve kapışma meraklısı gibi geziniyor. Özellikle çakma xenonluysa zaten uzaktan da tanıyabileceğiniz bu tipler yanlızca bana mı denk geliyor yoksa?

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence yüksek oturuş pozisyonları ve turboları yüzünden kendilerini güvende ve geçilmez zannediyorlar o yüzden gelene geçene bulaşıyorlar
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Db1

• Ziyaretçi

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turbo'nun koltuğa yapıştırma hissine kapılıp gençlik ateşini ticari araçlarla atmaya çalışan tipler bunlar.Şirket arabası da olunca çakallığın gözüne vuruyorlar.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;271892
turbo'nun koltuğa yapıştırma hissine kapılıp gençlik ateşini ticari araçlarla atmaya çalışan tipler bunlar.şirket arabası da olunca çakallığın gözüne vuruyorlar.
:+1::+1::+1::+1::+1:

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sorduğun zaman hep bir yerlere, işe yetişmeye çalıştıklarını söylerler. Genellikle de başka bir ticari gördüklerinde kudururlar, kapışma isteklerini bastıramazlar. Bir yıl partner tepee kullandım kendilerini iyi tanırım. Binek amaçlı kullananlar daha sakindir. :)
Böyle yapmalarının en büyük nedeni çoğunluğunun şirket araçları olmasındandır. Çünkü, içinde beş kuruş paraları yoktur. Daha aracı durdurmadan stop edip, çoğunlukla turboyu ellerine alırlar ama umurlarında olmaz.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
bi de 100 bg'lik dizeli çıkmış heralde bu doblonun.. Hak getire.. geçen otobanda vardı, camlar simsiyah.. Bi Mercedes'in 20cm dibinde takip ediyordu.. Yahu neyi kanıtlamaya çalışıyorlar? anlamış değilim..

Bu sene büyük ticarilerden biri de önümde makas yapmaya çalışırken arka teker havaya kalktı, araba önümde takla atıyordu.. Büyük Scudomuydu neydi..

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;271898
bi de 100 bg'lik dizeli çıkmış heralde bu doblonun.. Hak getire.. geçen otobanda vardı, camlar simsiyah.. Bi Mercedes'in 20cm dibinde takip ediyordu.. Yahu neyi kanıtlamaya çalışıyorlar? anlamış değilim..

Bu sene büyük ticarilerden biri de önümde makas yapmaya çalışırken arka teker havaya kalktı, araba önümde takla atıyordu.. Büyük Scudomuydu neydi..

140lık dizeli olması lazım doblunun 2.0 multijet.Allah o motorlu bir dobloyu bir apaçinin eline vermesin..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde yakıtlarını şirket karşıladığı icin gazi koklerler :) genelde gazlayarak yasarlar.Nesilleri tükenmek yerine her gecen gün artar.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba kendi arabası değilki, yardır Allah yardır. Sıkışık trafikte yapmadıkları eşşeklik yok bunların. Emniyetten geçen arabalarında 3te 2si şirket arabaları.Genellikle fiorinoları sağlı sollu giderken çok görüyorum.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunla yetişemiyorum da 103 lük palio varken bu mahluklara yetişip haddini bildirmek (neyse artık o) yapardım rahatsız ederdim.

ama yaptığım çocuklukmuş. artık güvenli ekonomik sürüşün tüm yollarına başvurarak kaliteli bir yolculuk yapıyorum. yapanın da içimden anasına bacısına selam yolluyorum tamamdır. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ulaşılabilecek fiyatta güçlü araçlar onlar olduğu icin malesef ellerine geçince sapitiyorlar.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
87 şahinlerde korkusuzca ön kesiyorlar her yanı ezık buzuk mıllette cesaret edemıyor engellemeye... tabı geniş yolda toz yutuyorlar o ayrı..:D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar ne yazıkki hepimize denk geliyor; en güzeli çekilip yol vermek. Nasılsa birgün biryerlere sıvanıyorlar; o zaman akılları başlarına geliyordur.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta