škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Aem DryFlow filtre

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı flexamin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
maksimum 10 -15k km kullanmışımdır. Passat 1.8T varken kullanmıştım. Şuan 5.20'imde FK Kutu içi kullandığım için Usa'den getirttiğim filtremi satıyorum. Aem'in yeni serisidir ve kuru tip olduğu için maf bozmaz.

girişi 70'liktir.

Sıcaktan dolayı ufacık yamulma var ama safc de kpa değerlerine baktık herhangi bir sorun yok ilk gün ki değerlerde havayı emebilmektedir.

Ankara içi elden teslim edebilerim. Ankara dışına da kargo ile yollayabilirim.

NOT : Daha dün Aem'in kendi şampuanı ile filtreyi temizleyip kuruttum ve odamın bir köşesinde duruyor.

Fiyat olarak 70 tl istiyorum bu fiyata yeni seri bulamazsınız :) filtreyi alana tüm kelepçelerinide vericem.

« Son Düzenleme: 26 Ekim 2011, 16:58:09 Gönderen: flexamin »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende zamaninda cok dusundum ama bir turlu sicaklik sensorunu masil aktif halde kullanabilecegimi bulamadim sonra vaz gectim:)

Hayirli satislar

Çevrimdışı flexamin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
filtrenin etrafına sıcak önleyici levha koyup filtrenin takıldığı boruya da amyant sargı ( headers sargısı ) sararsanız büyük bir nebze sıcak havanın emilmesine engel olabilirsiniz.

Güncell

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Detaylı foto varmı acaba ?
(Eğrilik,ısı kalkanı vs.)

Çevrimdışı flexamin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
çekerim detaylı bir foto. ısı kalkanını kuzen birisine vermiş ama kendinizde yaparsınız aractaki montaj yerine göre

Çevrimdışı flexamin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

önceden çektiğimi buldum. şuanki hali bundan daha düzgün.

sadece dıştan yamukluk var içten herhangi bir şey. yamulmasının nedeni de b5 passat 1.8T lerde filtre yenin dar olması azda olsa sıcak çekmesi.

İlk postta da söledğim gibi safc de hiçbir ayar yapmadan, yaptığımız ölçümler ilk gün ki kpa değerlerini veriyor.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2011, 13:47:18 Gönderen: flexamin »