škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Havalar soğudu.. LÜTFEN DİKKAT !!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KemalAkel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
LÜTFEN DİKKAT..

Aracınızı çalıştırmadan evvel bu soğuklarda ısınmak için motor bölümüne veya tekerlek üstüne sığınmış olabilecek sokak hayvancıklarını unutmayınız.
Onlarda bir can taşıyor ve yaşam hakları var..
Nasıl ki.. Yağmur yağınca önümüzü görmek için silecek çalıştırıyoruz, o halde arabaya binince bunlarıda unutmamalıyız..

Kediler ve yavru köpekler soğuktan dolayı araba altlarına sığınmaya başladılar!
bir CAN ALMAMAK için lütfen arabanıza binerken altına ve lastiklere bakmayı unutmayın!
Her ihtimale karşı kontağı çevirmeden kontrol edelim. Bir kaç saniye çok önemli, sokak kedileri eğer aracın herhangi bir yerinde saklanmışsalar uzaklaşmaları için çok önemli bir zaman değilmi..

LÜTFEN DİKKAT..

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Bu konuda duyarli birilerini gormek gercekten cok sevindirici.
Tesekkurler...

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynen geçen sene bana da oldu. ben farkedim. kedilerle baya bi dolaştıktan sonra yoldan geçen bi yaya uyardı. hemen durup baktım. yağmurda bir taraftan yağıyor. ön panjurla radyatör arasına girmişler. (çoğul söylüyorum çünkü 3 adet girmiş) ön panjuru sökmeden çıkartamadım. ordan çıkarttım, bu seferde lastikle davlumbaz arasına saklandı ordan çıkartırken elimin ustünü parçaladım hala izi durur.. kazasız belasız sağ salim 3 nüde çıkarrtık. ama dona kadar ıslanmıştım.. :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Bizim burdakiler konforuna düşkün kaput üstünü tercih ediyorlarrrrgghh.:)

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;273650
Kaputa tık tıklarım hep  :)

güzel alıskanlıkmıs :) bizde edinsek olur :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha bu gün başıma geldi :) havalar öyle bir soğuduki sizden hiç çekinmiyorlar bile, sıcağı buldukları an zıplıyorlar, arabada bekleme yapıyordum sabah, telefonla oynuyordum araba sallandı bir :rm: kafayı bir kaldırdım bu çıkmış meğersem, bayağı bir kanka olduk istifini bozmadan durdu:rm:
Benim motora kaçmışlardı, ordan bir hatıram vardır, o günden sonra çok acelem yoksa daha bir dikkat ediyorum kesinlikle. El feneri bile almıştım gece sırf bu iş için :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
forumda üye olan meslektaşımın octisini şu günlerde tarla faresi istila etmiş durumda ama kendisi ne kadar zehirli ilaç varsa koymuş buna rağmen geceleri kalorifer borularında istirahat ediyorlarmış.bedava otel hemde octi klas farkıyle.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ