škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SEHiT

ALi · 38 · 8679

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gözlerim doluyor, üzülüyorum
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

octaviaman

• Ziyaretçi
Vatanıma,Namusuma,Bayrağıma,Askerime,Milletime yapılan hain saldırıyı lanetliyorum.Faillerinin komplesinin tez zamanda helak olmasını/edilmesini Allah dan diliyorum.
Aslanlar Sizler ölmediniz........Allahın rahmeti üzerinize olsun...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teröre lanet olsun! Allah belalarını versin..Allah teröre yandaş olanları dahi en kısa zamanda helak etsin!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
şehitlerimize allahtan rahmet ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum...terörü lanetliyorum.teröre yardım ve yataklık eden her kim olursa olsun şehit ailelerinin çektiği acıları onlarda çeksin diyorum

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah rahmet eylesin, ülkemizin başı sağolsun, geride kalanlara sabır versin.
Çok çok zor bir durum, düğüm düğüm oluyor boğazım, yazıktır günahtır ya, ne canlar toprağa düşüyor.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Söyleyecek söz kalmadı artık. Kendimi o çocukların babası yerine koydum, kapıyı açıp karşımda birkaç asker ve bir ambulans gördüğümü düşündüm. Düşünmek bile yeterince korkunç. Şehitlerimize Allah rahmet etsin, yakınlarına da sabırlar versin. Gazilerimiz de şifa versin...

Askerimize, vatandaşımıza kurşun sıkan yeryüzündeki hiçbir şey kadar kıymeti olamayacak o şerefsizlerin de Allah bin türlü belasını versin.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu millet gerçekten çok sabırlı,Allah daha da arttırsın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Milletimizin ve hepimizin başı sağolsun,mekanları cennet olsun inşallah kardeşlerimizin..
Benim anlamadığım şu,sabaha kadar askerlerimiz çatışıyorlar ve helikopter yada uçaklarımız gidip destek veremiyorlarmı? Gece savaşabilen ender ülkelerdeniz ama adamlar bizi gelip gece vuruyorlar..Sinirimden her şeyi yapabilirim şu an....

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle şehit ailelerinin daha sonrada tüm milletimizin başı sağolsun

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabahtan beri iyice doldum artık işler hiçte istendiği gibi yürümüyor.Haberi okuldayken öğrendim ve resmen içim parçalandı o anda benim için dersler hocalar vs bir hiçti sürekli oturup bu olaylar nereye kadar gidicek diye düşündüm.Bende 17 yaşında bir insanım zaman gelicek bende o şehitlerimiz gibi elimde silah oralarda gezeceğim ama içimi sıkan nokta ise çözümü olmayan bir yolda canımı feda etmektir. Çözüm için verilen mücadelede bu kadar şehit verilse inanın ne benim canım acı ne de o ailelerin ama gel gör ki çözümsüz caba gösterilmeyen bir yolda bu insanların ölmesi çok canımı sıkıyor.

Bunların üstüne başbakanın çıkıpta dert yanması dahada içimi acıttı.Karşında 24 şehit ailesi varken sen çıkıp hala internet andıcı bilmem neyden bahsediyorsun. Çıkıpta orda çözüme yönelik 2-3 kelime edeceğin yerde çok anlamsız yerlere değiniyorsun ve mu milletten anlayış bekliyorsun.

Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum ciddi ciddi doluyum bu konud.. Allah şehitlerimize Rahmet Eylesin. Bu eylemleri yapan,bunlara destek olan,imkan sağlayan herkesin Allah belalarını versin bu topraklar bu kadar kolay kazanılmadı hala bunun bilincine varılamadıysa ben bişey demiyorum Allahından bulsunlar.Allah bize sabırlar versin başkada bir şey söylemek istemiyorum.

Not: Bu yazı kişiye ve şahsa hiç bir şey içermemektedir.Eğer bu yazı silineceksede üyeliğiminde silinmesini istiyorum. Hepimizin başı Sağolsun..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;274059
...
Not: Bu yazı kişiye ve şahsa hiç bir şey içermemektedir.Eğer bu yazı silineceksede üyeliğiminde silinmesini istiyorum. Hepimizin başı Sağolsun..
Yorgun Öğrenci,

İnan ki hepimiz en az senin kadar doluyuz. Fevriyâtın zamanı değil.
Oy verirken, vergi kaçırırken, su içerken, yemek yerken, ... ... ... velhâsıl-ı kelâm her adımda herkes en az iki kere düşünmeli.

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle "Ahkam Kesmeye" hiç gerek yok, kalıp sözlere, yok şöyle yaparız yok böyle yaparız demeye gerek yok..

Ailenizde askerlilk yaparken 20 li yaşlarda canını kaybeden yoksa bu acıyı hiçbir şekilde anlayamazsınız, hissedemezsiniz (kendim dahil)

Kuru sloganları bir kenara bırakırsak, Sorumlular: Türkiyenin iktidarı ile O iktidarın Genelkurmay Başkanlığı ve Sizsinizdir...

Yüce ALLAH dan yakınlarına sabır vermesini diliyorum,ömür boyu dinmeyecek ve geçmeyecek bir yaradır. Bir Türk vatandaşı olarakta şu duruma düşürenlerden
U T A N Ç   D U Y U Y O R U M.

Şimdi ki saldırıda değil, 1984 den itibaren UTANÇ DUYUYORUM (ANLAYANA)

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sabah öğrendikten sonra sinirden çaresizlikten nasıl derse girdm nasıl ders işledim bilmiyorum.o kadar insanı acıdan kahredenleride kahhar ısmı ile kahretsin

Çevrimdışı Quadrifoglio

• swedespeed
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Allah rahmet eylesin.
Ne yazık ki şehitlerimiz 2 günde unutulacak.
Üzülüyorum bu hale geldiğimize..

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kimse benim kusuruma bakmasın,
ne metanet nede soğukkanlılığın bi anlamı yok gözümde.

şimdi beddua yada kınama yada dua zamanı değil

şimdi harekete geçme zamanı.
halk olarak hala bazı şeylere musahama gösteriorsak bizde bunlarda sorumluyuz

bu köpekler orda bunu yaptıklarında batı illerindeki kürtler rahatsız olur diye düşünmedikçe bizden hiçbirşey olmaz.

haa herkes pkk lı mı diceksiniz?
bu dtp denilen parti batıda kimden oy alıor?ve söylemleri neler?

önce düşün sonra titre ve kendine dön.muhtaç olduğun kudret nerde çok iyi biliyorsun vesselam