škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Erciş_Van Depremi (bakmadan geçmeyin)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ağalar durum Ercişte gerçekten kötü, orada ikamet eden bir müşterimin aynı apartmanda yaşayan 15 akrabası enkaz altında ve akıbetleri belli değil.
Bu sadece benim tanıdığım bir kişi, bütün ilçe bu haldeymiş telefon öğrendiğim kadarıyla adamlar ağlayamıyorlar bile.

Her müsibetten bir hayır doğar, bu deprem doğuyla barışmamıza vesile olsun. Zor durumda yardımın küs oldukları kardeşlerinden geldiğini görsünler. Kürdün tek dostu Türktür bilsinler.

Kızılıaya boş mesaj atabilirsniz.
Facebookta MNG kargonun ücretsiz gönderi yaptığı haberi var ama henüz resmi olarak doğrulanmadı sanırım.
Kışların çok berbat geçtiği Ercişe battaniye, kazak, gömlek, kuru gıda vs. yani ne bulursak gönderelim.

Rabbim yardımcımız olsun inşallah, yaraları saralım ağalar..

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Perişan oldular ya dün gece yatağıma yattığımda ben sıcacık yatakta uyurken onlar hala can derdin de dedim kendi kendime gözlerim doldu.Allah yardımcıları olsunn en kısa zamanda toparlarlar inş, ölü cok yaralı cok ...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mng kargo ücretsiz taşıyor yarın akşama kadar ama biz bugün esnaf arkadaşlar ile kuru gıdaları yolladık yarında kışlık kıyafetleri yollayacaz düşene tekme vurmak yakışmaz bize müslümanlık bunu gerektirir....
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2011, 16:14:48 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MNG kargo,Yurtiçi Kargo,PTT Kargo ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.Yurtiçi kargo gelip evden alıyor diye biliyorum.Yanlız kızılay giyilmiş giysileri kabul etmiyormuş.Bolca battaniye,ısıtıcı isteniyor..

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bağışlarınızı sadece Devlet Kurumlarına yapmaya özen gösteriniz. Ortada çok suistimal dönüyor bilginiz olsun.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Söylenecek çok şey var,tamda 24 şehit olayından sonra... Ama düşene tekme atmak TÜRK milletine yakışmaz. Dün haberlerde vaziyeti gördüğümde cidden çok üzüldüm.Hepimizin başına gelebilir.Allah yarımcıları olsun...

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tabi söylenecek çok şey var ama Allah tarafından verilen afetlere karşı yüreğimiz her zaman üzüntü duyar..

Çevrimdışı fairstar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yakın zamanda aramıza katılan öğretmen bir arkadaşımızda van'da umarım durumu iyidir.

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Agalar sehitlerimizle Van depreminin bir alakası yok.
Doğuda bütün halk terörist mı ki dışlıyoruz, ya da oraları PKK'ya teslim mı ettik ki simdi "neyse hadi yardım edelim kürtte olsa insandır" diyoruz?
Yugoslavya'nın geldigi oyuna gelmeyelim, Türkiyenin dogusu da batısı da misaki milli sınırları icersindedir orasida Turkiyedir halkida Türkiye Cumhuriyeti vatandasidir.
Vandaki bu depremin Afyondaki ya da Bursadaki depremle hic bir farkı olmamalı ama malesef doğuyu ve güneydoğuyu mükemmel bir psikolojik savaşla kafamızdan sildiler. Aslında beyinlerde ülkeyi zaten böldük, is bir sınırları çizmeye kaldı.

Bu oyuna gelmeyelim agalar, bu deprem acı da olsa oranın Türkiye olduğunu, onları
unutmadığımızı göstermenin en iyi fırsatı...
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2011, 20:19:58 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yarın gönderiyoruz ısıtıcıları.Kargocular umarım bir sorun yaratmazlar..

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah razı olsun Doğan'ım, Hakk dediğin yerde Hızır (a.s.) imdadına yetişsin..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;275197
Doğuda bütün halk terörist mı ki dışlıyoruz, ya da oraları PKK'ya teslim mı ettik ki simdi "neyse hadi yardım edelim kürtte olsa insandır" diyoruz?
Yugoslavya'nın geldigi oyuna gelmeyelim, Türkiyenin dogusu da batısı da misaki milli sınırları icersindedir orasida Turkiyedir halkida Türkiye Cumhuriyeti vatandasidir.
Vandaki bu depremin Afyondaki ya da Bursadaki depremle hic bir farkı olmamalı ama malesef doğuyu ve güneydoğuyu mükemmel bir psikolojik savaşla kafamızdan sildiler. Aslında beyinlerde ülkeyi zaten böldük, is bir sınırları çizmeye kaldı.

Bu oyuna gelmeyelim agalar, bu deprem acı da olsa oranın Türkiye olduğunu, onları
Kafamdaki düşüncelerin aynısını yazmışsın.:syg::syg2:

Değil vatandaşımız olan Kürtler, Yunanistan da böyle bir durumda kalsa - ki Allah kimsenin başına vermesin - bizler gene neyimiz var neyimiz yok yardım ederiz.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;275197

:+1::+1::+1:
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde yardımda bulunduk ama kızılaya yardımda bulunmakta fayda var, şu an orada çok fazla yağmalama, hırsızlık...vs olduğu bilgisini aldım, o yüzden de yapılacak yardımın doğru yere yapılması lazım. Yoksa siz kendi vicdanınızı rahatlatırsınız ama yaptığınız yardım boşa gitmiş bile olabilir.
Allah yardımcıları olsun, tv karşısında seyredince orada yaşanan tabloyu anlamak pek mümkün olmayabilir.

Bu arada bu deprem bana göre beklenen marmara depremenin de bir tetikleyicisi olabilir. Ayrıca o bölge fay hattında olduğundan neredeyse hergün irili ufaklı deprem oluyor. Bu da demel oluyorki o bölge depremle içi içe yaşayan bir bölge ama müteahhitler deprem yönetmeliğini pek sallamışlar gibi...
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta