škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Samsung tablet mı? iPad mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;296769
Hocam ingilizce kursuna kayıt oldum ablamla birlikte,kayıt olana veriyorlardı. vere vere bunu verdiler :D Başka bir kız sırf İPad veriyorlar diye kayıt olmuş. Bilseydim gider kendim alırdım diyor :D İngilizceden soğudum lafın gelişi..

:knp::knp::knp:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;296761
Samsung Galaxy Tab çok iyi.. İpad2 kullanmış birisi olarak söylüyorum İpad e okadar para vermeye gerek yok.

Dokunmatik algılaması ikisininde aynı bikere,eskiden denilen ''En iyi dokunmatiği Apple üretir'' tezi kalktı ortadan.

Android sistemler çok başarılı ve samsung iyi işlemciler ile olabildiğince hızlı ve güçlü aletler yapıyor.

Bunun örneğini Samsung Galaxy S2 ve İphone 4s kıyaslamalarından görebilirsiniz.. s2 çok daha üstün durumda.

Ben Galaxy Tab öneriyorum..
peki bu bahsettiğin makinanın fiyatı 200tl varmı:knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: fenomen;296937
peki bu bahsettiğin makinanın fiyatı 200tl varmı:knp:

200 TL ? (TÜRK LİRASI) ? Sterlin olsa hadi neysede toptan fiyatı deriz, TL olarak 200 olması imkansız :++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;296940
200 TL ? (TÜRK LİRASI) ? Sterlin olsa hadi neysede toptan fiyatı deriz, TL olarak 200 olması imkansız :++:
:++::++::++::knp::kork1:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;297093
Ahanda bundan :www.istanbulbilisim.com.tr/mobee-nett-7-s800-tablet-pc-mobee-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari,29358.html

Angry Birds oynuyorum... :D

peki mert dokunmatiği,iterneti,diğer dosyaları,e-book özelliği işe yaramıyormu,ben merak ediyorum.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam,alet güzel daha doğrusu yeterli dokunmatiğinden memnunum,geç algılama gibi sorunu olmuyor. Ekran kalitesi biraz düşük. ama kötü değil. İnternete bağlanmaya şansım olmadı daha :) Yani çok iyi,çok kötüde değil. iş görür. Derseniz ki internete girerim. fotoğraf,şarkı atarım. Arada bir oyun oynarım. Her zaman takılmam. o zaman sizi tatmin eder.
Ama kalitesi tartışılır,sorun çıkarırmı vs. ilerleyen zamanlarda kullana kullana tecrübe edinirim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;297192
Hocam,alet güzel daha doğrusu yeterli dokunmatiğinden memnunum,geç algılama gibi sorunu olmuyor. Ekran kalitesi biraz düşük. ama kötü değil. İnternete bağlanmaya şansım olmadı daha :) Yani çok iyi,çok kötüde değil. iş görür. Derseniz ki internete girerim. fotoğraf,şarkı atarım. Arada bir oyun oynarım. Her zaman takılmam. o zaman sizi tatmin eder.
Ama kalitesi tartışılır,sorun çıkarırmı vs. ilerleyen zamanlarda kullana kullana tecrübe edinirim.
peki 150 tl ye değer mi,parmakla ekran küçülmesi/büyümesi oluyor mu?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.pazarite.com/urun/praktica-prktp8-tablet-pc.aspx?ttype=Reviews

arkadaşlar şu ürünü bulunduğum mağazada biraz inceleme fırsatım oldu,multıtouch özelliği var,google maps uygulaması indirilebiliyor,navi yok,4gb,512 mg,android 2.2 dediler ama 2.3 ile arasında ne fark var bilmiyorum.sizce almaya değer mi cumaya kadar karar vereceğim.görüntü kalitesi çok güzel.nete bağlanamadık daha doğrusu net yoktu o esnada.400tl haziranda ilk ödeme 10 ay taksitle.görüşlerinize şiddetle ihtiyacım var.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
mert nickli arkadaşın elindeki 7" mobee nin 4 gb lık olanını 180 tl ye vipdükkandan almıştım.
parasına göre gayet güzel bir cihaz. ben alıp içine çizgi film birkaç oyun klip müzik ve bolca foto koyup küçük kızım bizim cep telefonlarımıza musallat olmasın diye verdim eline. :)
evet fotoğrafları parmakla büyütüp küçültüyor googlemaps çalışıyor. fotoğraf ve video çekimi yapıyor. bana göre en büyük handikapı hoparlör sesi yeterince yüksek ve çook kaliteli değil. ama bizim kullanma amacımız zaten farklı olduğu için çok yüksek ses vermemesi asçıkçası benim için avantaj oldu. bu makineyi verdim kıza, 500-750 tl lik cep telefonlarımızı kurtardım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;307857
mert nickli arkadaşın elindeki 7" mobee nin 4 gb lık olanını 180 tl ye vipdükkandan almıştım.
parasına göre gayet güzel bir cihaz. ben alıp içine çizgi film birkaç oyun klip müzik ve bolca foto koyup küçük kızım bizim cep telefonlarımıza musallat olmasın diye verdim eline. :)
evet fotoğrafları parmakla büyütüp küçültüyor googlemaps çalışıyor. fotoğraf ve video çekimi yapıyor. bana göre en büyük handikapı hoparlör sesi yeterince yüksek ve çook kaliteli değil. ama bizim kullanma amacımız zaten farklı olduğu için çok yüksek ses vermemesi asçıkçası benim için avantaj oldu. bu makineyi verdim kıza, 500-750 tl lik cep telefonlarımızı kurtardım.
peki nete girmesi nasıl,e-book özelliği nasıl?

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
e-book yüklemedim. Nete de giriyor sorun yok. Ama ben laptop performansına alışkın olduğum için android 2.2 nin net performansı beni pek açmadı. ama netyicede çalışıyor. haa bir de ekranı çevirince otomatik resim döndürme de çalışıyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;307864
e-book yüklemedim. Nete de giriyor sorun yok. Ama ben laptop performansına alışkın olduğum için android 2.2 nin net performansı beni pek açmadı. ama netyicede çalışıyor. haa bir de ekranı çevirince otomatik resim döndürme de çalışıyor.
teşekkürler,karar vermede çok zorlanıyorum.fiyat olarak ciddi fark var,arada sırada kendim de takılırım diyorum seyahatta kullanmak için,praktika 8,2 ekraı,diğeri 7,prktika 512 ddr,diğeri 256,praktika 2 mp kamera,diğeri 0,3 mp,mobee 2 gb,praktika 4 gb,pil ömrü praktika 5 saat diğerinde daha az.haliyle karar vermede zorlanıyorum.ama sanki praktika daha ağır basıyor.zor olacak benim için.bende nete takılmıcak olsam seyahatta direk mobee.bakalım hayırlısı.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki mert sence şu ürün mü
http://www.hepsiburada.com/Liste/onyo-haipad-smart-plus-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd760983&categoryId=29014004
hepsiburada.com da yukardaki linkte 12 olumlu 4.5 yıldız almış

şu üründe hemen hemen aynı gibi ama yorum bulamadım praktike ile ilgili
http://www.pazarite.com/urun/praktica-prktp8-tablet-pc.aspx?ttype=Details#pt