škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Samsung tablet mı? iPad mı?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam,gösterdiğin ürünler benimkinden iyi. Benimki zaten piyasanın en ucuz tableti :) F/P açısından hangisi iyi ise onu almak lazım...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;308193
Hocam,gösterdiğin ürünler benimkinden iyi. Benimki zaten piyasanın en ucuz tableti :) F/P açısından hangisi iyi ise onu almak lazım...
eyvallah teşekkürler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.pazarite.com/urun/praktica-prktp8-tablet-pc.aspx?ttype=Reviews

arkadaşlar uzun bir araştırma incelemelerim sonucunda kararsızlığımın had safhasında en kötü karar karasızlıktan daha iyidir dedim ve aldım.ufaklık nasıl sevindi bilemezsiniz.tavsiyelerde bulunan herkeslere teşekkürler.şimdilik memnunuz,ilerki zamanlarda sonucu paylaşırız.
İlk etapta 2.mp kamerası eh işte cinsinden.
wi-fi özelliği fena sayılmaz en azından şu an benim taka pc den daha hızlı giriyor.
ekran çözünürlüğü,dokunmatiği,multı touch özelliği başarılı,müzik harika,resimler harika,kablolu madem için usb girişi olmaması kötü,kablosuz modemi de baldızdan hallettik.diğer uygulamalara sıra henüz gelmedi.şu an bi pc den beklenenveya bizim umduklarımızı yerine getirecek gibi.oyun konusuna henüz bakmadık.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
huewai nin tableti ile ilgiliyim şu aralar alma arefesindeyim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;311639
http://www.istanbulbilisim.com.tr/ideos-s7-3g-huawei-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari,29718.html#TabPanelStart

işte cihaz bu
gerçekten güzel makine,hayırlı olsun diyelim.ben bugün octi hastanedeyken:++:tabletle nette gezinti yaptım gerçekten harika bişi hızı benim takadan güzel.hatta netten kitap bile indirdim süper hızlı indirmeler yapıyor.500 sayfa kitabı gözle kaşın arasında indiregandi yapmış bile.
Yalnız şöyle bi sıkıntımız var flaş bellek takılmıyor usb yok daha doğrusu mini var,hdmı girişinden data çevirici aparat buldum gittigidiyor'dan.acaba olurmu ne dersiniz.?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;311639
http://www.istanbulbilisim.com.tr/ideos-s7-3g-huawei-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari,29718.html#TabPanelStart

işte cihaz bu

İşlemcisi yavaş üstelik android 2.1 görünüyor. Uygulamalardada sıkıntı yaşayabilirsiniz :)

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;312249
İşlemcisi yavaş üstelik android 2.1 görünüyor. Uygulamalardada sıkıntı yaşayabilirsiniz :)

teşekkürler bilgin için. pekala önerebileceğin 1000 tl altı işe yarar bir tablet var mı;?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar almış olduğum tablete e-kitap yükledim PDF formatlı bir kitap ama üzerinde zoom yapılmıyor zoom olması için ne yüklemem gerekiyor,resimler diğer her şey zoomlanıyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;312261
teşekkürler bilgin için. pekala önerebileceğin 1000 tl altı işe yarar bir tablet var mı;?

Tegra islemcili bakin derim video izlerken de sıkınti yapmaz:) Birde anroid 2.3 den asagisi olmasi mumkunse android 4.0 destegide olsun kisa zamanda elinizde olmaz cihaz:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;320003
Arkadaşlar almış olduğum tablete e-kitap yükledim PDF formatlı bir kitap ama üzerinde zoom yapılmıyor zoom olması için ne yüklemem gerekiyor,resimler diğer her şey zoomlanıyor.
güncel:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu tablet pc ile ilgili paylaşım yapılan forumlar varmıdır bilgisi olanlar yardımlarınızı bekliyorum.Neler yüklenir ne tür oyunlar oynanır,kullaımı ile ilgili detaylı paylaşım istiyorum.

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iPad/iphone forever :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP