škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Samsung tablet mı? iPad mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı flexamin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;275669
Galaxy tab 10" olanına baktım ama herkes iPad diyor.Eski tab 7" olanından alayım dedim 3G li olanı 900 civarı.Yine çok pahalı geldi.Ama 7" olanı mobilite yönünden daha iyi gibi.İyice kararsız kaldım.Samsung'un dokunmatigi zamanla hissedersin yavasligini diyenler oldu.:( En azından 3Gs iPhone alıp bildik sekilde devam edeyim istiyorum ama kararsız kaldım.3Gs in fiyatı 980 TL falan.Sıfır olarak..

Ben sürekli samsung kullanıyorum ve hiçbir zaman sorun çıkarmadı ekranı olsun işlemcisi olsun

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;275669
Galaxy tab 10" olanına baktım ama herkes iPad diyor.Eski tab 7" olanından alayım dedim 3G li olanı 900 civarı.Yine çok pahalı geldi.Ama 7" olanı mobilite yönünden daha iyi gibi.İyice kararsız kaldım.Samsung'un dokunmatigi zamanla hissedersin yavasligini diyenler oldu.:( En azından 3Gs iPhone alıp bildik sekilde devam edeyim istiyorum ama kararsız kaldım.3Gs in fiyatı 980 TL falan.Sıfır olarak..

temiz ikinci el düşünürsen abi 750 liraya çiziksiz kılıfında kullanılmış cihaz bulmak mümkün

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer ekran hassasiyeti resimler arası geçiş sizin için önemliyse kesin iPad alın, eğer iPhonunuzda varsa ki varmış , 3g li model almaya gerek yok, eğer 3g li model alırsanız hem telefona hem pad'in içindeki sim karta para ödüyor olacaksınız, iPhone'unuza 1gb, 4gb internet tanımlatın, tethering özelliğini kullanrak İpadinizle i.neti paylaşın. iPadin sadece wifi özelliği olanını almış olursunuz böylece :) hem ucuzunuda almış olursunuz, ben olsam iPadden şaşmazdım

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mobilite açısından en uygun seçeneğin ve fiyat açısından da en uygunu 3Gs geldi.1000 TL'ye buldum sıfır 3gs ve aldım :) Hızı eski cihaza göre çok çok iyi..Zaten bildiğim cihaz.Yeni ios5 ile çok iyi özelliklerde geliyor zaten..:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun gökhan abi ios her zaman iyidir ama fiyatları biraz cep yakıyor :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;276077
Hayırlı olsun gökhan abi ios her zaman iyidir ama fiyatları biraz cep yakıyor :)

İpad falan iyi ama hep pahalı hemde mobilite açısından bana şimdilik cazip gelmiyor.Hani iphone ile beraber ipad güzel olur ama mevcut 3g cihazım iyice yavaşlamıştı.O yüzden mecburen bu şekilde oldu.İphone4 'ler ise resmen uçmuş! Fiyatları 2000 TL yahu! bu ne be! Almaya kalksam çarpılır kalırım be :D Günah resmen..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;276080
İpad falan iyi ama hep pahalı hemde mobilite açısından bana şimdilik cazip gelmiyor.Hani iphone ile beraber ipad güzel olur ama mevcut 3g cihazım iyice yavaşlamıştı.O yüzden mecburen bu şekilde oldu.İphone4 'ler ise resmen uçmuş! Fiyatları 2000 TL yahu! bu ne be! Almaya kalksam çarpılır kalırım be :D Günah resmen..

İphone 4S te 3000 tl idi ? :D

06lkn66

• Ziyaretçi
3Gs güzel cihaz abi hayırlı olsun bende kullanıyorum amcam yurtdışından getirmiş yanlışlıkla 4.3.5 e yükselttim jailbreak gitti içinden şimdi tethered jailbreak çıkarmışlar yapıp yapmamakta kararsızım sen ios 5e yükselttinmi ne gibi ekstraları var abi?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;276087
3Gs güzel cihaz abi hayırlı olsun bende kullanıyorum amcam yurtdışından getirmiş yanlışlıkla 4.3.5 e yükselttim jailbreak gitti içinden şimdi tethered jailbreak çıkarmışlar yapıp yapmamakta kararsızım sen ios 5e yükselttinmi ne gibi ekstraları var abi?

İos5'de bayağı güzellikler var..

En hoşuma gideni icloud üzerinden wifi'dan pc'ye bağlanarak yedekleme-eşleştirme yapması..

Bende yok ama phone4 'de var olan bir özellik ise, mesela bir ortama girdin.Konum algılayıcı devreye giriyor.Konumun belirleniyor.Sende hatırlatma yazıyorsun.Bu noktaya bir daha gelirsem bana şunu hatırlat diye yazıyorsun.O noktaya geldiğinde hooop hatırlatma ekrana geliveriyor :)

Daha yeni yeni kullanmaya başladığım için fazla bişey aklıma gelmedi..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

06lkn66

• Ziyaretçi
İos 5emi yükseltsem yoksa var olana jailbreakmi yapsam kararsiz kaldim en iyisi biraz daha bekleyim

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yükselttim IOS 5'e jailbreak de yaptım, gayet memnunum, IOS5 bambaşka, makine daha hızlı ve daha az şarj yiyor. :)

06lkn66

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ios5 cidden iyi çıktı..Pili fazla götürüyor gibime geldi ama bu adamlar işi biliyorlar..:) Her yeni versiyonda yeni bir heyecan duyuyor insan :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

06lkn66

• Ziyaretçi
ben bi türlü ios5i yükleyemedim telefona aktarırken hatayla karşılaştı deyip kapatıyo deli olacam :(

Çevrimdışı SUMA:)

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;275079
Kafaya taktım tablet almayı planlıyorum.iPad pahalı! Samsung 10"'i 1050 TL ye buldum.

Ama hangisi ?
:boks::sopa::ban::D