škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb deri direksiyon

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkdaşlar bilindiği üzere superb comfortlarda  deri direksiyon yok buda böyle bir araç için büyük ayıp olduğunu düşünüyorum ve bu duruma takıntı yapmış durumdayım , bu nedenle bu işi garantili ve çok estekik yapacağına inandığım bir yer buldum yaptırmaya karar verdim derinin kalitesinede ikna oldum görüşlerinizi bekliyorum sizce yapmaya değermi ?

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Deri ve Deri olmayan direksiyonun dokunuşunda his olarak büyük fark var..

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;275448
Deri ve Deri olmayan direksiyonun dokunuşunda his olarak büyük fark var..

kesinlikle öyle , volvo s60 ın direksiyonundaki deriye dokunduktan sora kesinlikle deri yaptırmalıyım hissine kapıldım.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim 406 nın direksiyonuda deri. rahat,güzel. deri direksiyonunuz varsa parmağınızdaki yüzük onu aşındırmaya yetecektir.. Superb de deri direksiyon olmaması gerçekten çok kötü,en full versiyonunda bile deri koltuk standart değil. Ama size önerim direksiyonunuzu kullanın,aşınınca deri direksiyon diktirirsiniz. :ok:

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;275465
Superb de deri direksiyon olmaması gerçekten çok kötü,en full versiyonunda bile deri koltuk standart değil. Ama size önerim direksiyonunuzu kullanın,aşınınca deri direksiyon diktirirsiniz. :ok:

Yanlış biliyorsunuz, Superb' in full versiyonu olan Elegance' ta deri direksiyon standarttır. Octavia ve Yeti' de de aynı şekilde.

Db1

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;275663
koltuk standart degil demis

Abi yanlış okudu heralde... :+1: