škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Körfez Pist Günleri Fotoğraflar

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
23 Ekimde körfez pistinde çektiğim fotoğraflar;

« Son Düzenleme: 26 Ekim 2011, 15:01:21 Gönderen: Blackbird »

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAltunay;275618
Foto yok :) ?

Sakin ol şampiyon :D  Gözüküyor şuan herhalde .

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Okedir Teşekkürler Güzel fotolar ellerinize sağlık.:ok:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sakın bu kadar çektim deme :)
Eline sağlık :) . Supra, rodaj nedeniyle mi piste çıkmadı?
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;275622
Sakın bu kadar çektim deme :)
Eline sağlık :) . Supra, rodaj nedeniyle mi piste çıkmadı?

Supranın rodajı yetişmemiş özellikle onu görmek duymak istiyordum ama olmadı. Biraz daha fotoğraf var onlarıda eklerim bir ara ama istediğim gibi çekim yapamadım bayağa bir paslanmışım panlarım elimde patlamış :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;275625
Supranın rodajı yetişmemiş özellikle onu görmek duymak istiyordum ama olmadı. Biraz daha fotoğraf var onlarıda eklerim bir ara ama istediğim gibi çekim yapamadım bayağa bir paslanmışım panlarım elimde patlamış :)

O kadar kalabalıkta istediğin gibi çekim ne yazık ki olmuyor. Fotoğraflar gayet güzel, nesini beğenmedin ki :)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;275628
O kadar kalabalıkta istediğin gibi çekim ne yazık ki olmuyor. Fotoğraflar gayet güzel, nesini beğenmedin ki :)

Pan çekimlerimi beğenmedim net çekim yok , sen yoktun herhalde organizasyonda ?

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;275629
Pan çekimlerimi beğenmedim net çekim yok , sen yoktun herhalde organizasyonda ?
Gitmedim, park yeri sıkıntısı var dediler, bir dengesiz yüzünden birşey olmasın diye gitmedim. Gitmeyincede ogün 2011 Astra Detailing yaptım :)

Pan çekimlerin iyi olabilmesi için pistte araçlara çok yakın olmayan bir noktada konumlanman lazım, yoksa önünden bir anda geçince haliyle net pan foto imkanı zor olur. En güzeli çok yavaşladıkları bir viraj içine oturup oradan pan yapmak :)
Gerçi sen nereden pan yaptın bilmiyorum ama muhtemelen düzlükte pan çekmek istemişsindir.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2011, 17:10:00 Gönderen: SubaruOutback »

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;275667
Gitmedim, park yeri sıkıntısı var dediler, bir dengesiz yüzünden birşey olmasın diye gitmedim. Gitmeyincede ogün 2011 Astra Detailing yaptım :)

Pan çekimlerin iyi olabilmesi için pistte araçlara çok yakın olmayan bir noktada konumlanman lazım, yoksa önünden bir anda geçince haliyle net pan foto imkanı zor olur. En güzeli çok yavaşladıkları bir viraj içine oturup oradan pan yapmak :)
Gerçi sen nereden pan yaptın bilmiyorum ama muhtemelen düzlükte pan çekmek istemişsindir.

Park yeri sıkıntısı vardı ara sokoğa bıraktık bizde aracı, düzlükte üst tribünlerden çekemeye çalıştım aslında dediğin gibi viraj içlerinde kulelerde yer bulmak lazım.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cüneyt'in Supra piyasaya çıkmış nihayet:) 10 numara araba oldu o, daha yeni tamamlandı zaten. Sıfırdan Supra yarattılar resmen, yok yok o arabada:)

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;275687
Cüneyt'in Supra piyasaya çıkmış nihayet:) 10 numara araba oldu o, daha yeni tamamlandı zaten. Sıfırdan Supra yarattılar resmen, yok yok o arabada:)

Cüneyt diye hitap ettiğinize göre tanışıyorsunuz aracın sahibiyle, çok emek verilmiş araca  harika gözüküyor.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;275687
Evet yok yok, misal klima yok :++::++:

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elinize sağlık güzel fotolar çekmissinz bs fn2typerın fotoları varsa bana pm atabilrmsiniz.

bi ara bende eklerim elimdeki fotoları

hatta ranthor'un arka camda bol tüylü mikrofiber bezle gazlamaya cıkarkenki fotosu var siz detailciler için yakaladım :D