škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Körfez Pist Günleri Fotoğraflar

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Panamera nın hangi versiyonunu kullandın bilmiyorum ama arkadan itiş ve güçlü motor gerçekten korkutucu sen yine cesaretli davranmışsın ben çok kasabilceğimi sanmıyorum Allah korusun en ufak kazada Panamera sahibi yaparlar adamı :D
Cahillik süper birşey abi ne kadar rahat davranıyorlar :D

Sıradaki organizasyona inş. hep beraber gideriz.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;277069
Aslında çok doğru diyorsun..Forumdan arkadaşlarla toplanacaksın, liste yapacaksın.Gidip konuşucan tabi renault yada Fiat fabrikasıyla..Fabrika gezisi yapacam diye dilekçe vereceksin..Kabul ederlermi bilmiyorum..Güzel olur..
Ederler, niye etmesinler. Sadece fotoğraf çekmene izin vermezler, bununda amacı sanayi casusluğunu engellemek..vs vs vs
Misal Farba ile görüşün, adamların güzel labaratuarı var. Farlarla ilgili güzel bilgiler edinirsiniz.
1 haftasonu 1 fabrika ziyareti ayarlarsınız, buradan toplaşır bizde geliriz, sonrada üzerine iskender yeriz oh mis :)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;277072
Ederler, niye etmesinler. Sadece fotoğraf çekmene izin vermezler, bununda amacı sanayi casusluğunu engellemek..vs vs vs
Misal Farba ile görüşün, adamların güzel labaratuarı var. Farlarla ilgili güzel bilgiler edinirsiniz.
1 haftasonu 1 fabrika ziyareti ayarlarsınız, buradan toplaşır bizde geliriz, sonrada üzerine iskender yeriz oh mis :)

Valla 10 numara olur..Bir ara bir başlık açıp değerlendirmek lazım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;277071
Panamera nın hangi versiyonunu kullandın bilmiyorum ama arkadan itiş ve güçlü motor gerçekten korkutucu sen yine cesaretli davranmışsın ben çok kasabilceğimi sanmıyorum Allah korusun en ufak kazada Panamera sahibi yaparlar adamı :D
Cahillik süper birşey abi ne kadar rahat davranıyorlar :D

Sıradaki organizasyona inş. hep beraber gideriz.
Bu katıldığım sadece Panamera Diesel testiydi. 250Hp bile pistte güzel dakikalar yaşatıyor.
Daha öncede İzmit ve İzmir Yarış pistlerine çıkmışlığım var. Ama İstanbul Park'a ilk defa çıktım ama en keyifli ve en güvenli pist bu saydıklarım arasında tabiki hiç tartışmasız İstanbulPark çünkü allah korusun bir kopma anında kaçış noktaları var. Diğerlerinde o kaçış noktaları çok kısıtlı zaten bu olayı körfezde yapsalar herhalde 5 Panamera'dan geriye 1 tane kalırdı. Gerçi her piste çıkan baaak Porsche kullanıyorum modunda değil, hatta biri vardı gaz pedalına vizeyle basıyordu :++::++::++: .
Cahillik ne yazık ki kötü birşey, ben biliyorum, ben yaparım ederim demek çok yanlış. Heleki daha ilk defa bindiğin bir araç ise, önce fren dozunu, ivmelenmesini, yol tutuşunu görmek kısaca limitlerini öğrenmek lazım. Yoksa bende şov olsun, heyecan olsun diye esp'yi kapatırdım. Ama benim amacım bir anı edinmek biraz heyecan biraz gazlamak olunca tedbiride elden bırakmayıp ESP'yi aktif hale getirdim. Arkamdan gelen eleman kesin ESP'yi kapatmıştı ki 1-2 yerde kontrolsüz savruldu, kaçırsaydı aracı soluğu nerede alırdı tahmin bile edemez.
Bir ara Golf R ve Scirocco R ile 100 euro karşılığı pistte gazlayabiliyordun ona da katılacaktım ama kaynadı gitti arada. Daha devam ediyorlarsa onada gitmek lazım. Kendi aracımla yapmadıklarımı bu oyuncaklarla yapmak daha keyifli, nede olsa lastik onlardan, frenler onlardan, yakıt zaten onlardan :++::++::++:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;277073
Valla 10 numara olur..Bir ara bir başlık açıp değerlendirmek lazım..
Telefonda değil ama yüzyüze direkt kontak kişi ile görüştüğünde derdini anlayıp birşeyler organize ederler :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hyundai forumu olarak hyundai assan fabrikasını ziyarete gitmiştik geçen yıl 20-25 kişi, kozyatağından hyundai yarım otobüs kaldırmıştı bize özel...

porcshelarını da alsınlar...

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kxlylmz;277096
hyundai forumu olarak hyundai assan fabrikasını ziyarete gitmiştik geçen yıl 20-25 kişi, kozyatağından hyundai yarım otobüs kaldırmıştı bize özel...

porcshelarını da alsınlar...

Yarım otobüs ne? Hiç olmayan Yarım gün gibi birşey mi ? :++::++::++::++:
Ya sen üzme tatlı canını ben sana alırım 1:43 Porsche :++::++::++:

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kxlylmz;277132
istemem porş, isterim bim mf bez :D
Baaak beni delü etme İstanbul'daki bütün Bim'lerden bezleri toplarım, karaborsaya bağlarım olayı. :++::++::++::++:

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
6 Mayıs İzmit Körfez pistinde çektiğim fotoğraflar :)

Porsche by Blackbird _TR_, on Flickr

Subaru by Blackbird _TR_, on Flickr

Honda integra turbo by Blackbird _TR_, on Flickr

GSI by Blackbird _TR_, on Flickr

Cooper S by Blackbird _TR_, on Flickr

306 GTI by Blackbird _TR_, on Flickr

BMW by Blackbird _TR_, on Flickr

Mito by Blackbird _TR_, on Flickr

Kia by Blackbird _TR_, on Flickr

Mini cooper S by Blackbird _TR_, on Flickr

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pan çekimler mis :ok:

Çevrimdışı Sirius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;356916

:+1: Tam duvar kağıdı yapmalık fotolar.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;356916

Teşekkurler  -abide eee artık sende sahalara geri dönsende fotoğraflarına keyifle baksak. :)

Alıntı yapılan: Sirius;356918
:+1: Tam duvar kağıdı yapmalık fotolar.

Teşekkur ederim Can, istersen duvar kağıdı için büyük boyut yükleyebilirim. :)

Çevrimdışı Sirius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;356926
Teşekkur ederim Can, istersen duvar kağıdı için büyük boyut yükleyebilirim. :)

Çok mutlu olurum.Teşekkürler.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sirius;356929
Çok mutlu olurum.Teşekkürler.

Ben teşekkur ederim.

Porsche

http://img696.imageshack.us/img696/2954/img9114wall.jpg

Başka beğendiğin varsa eklerim.