škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Focus Far Karartma

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buda Benden Zamanında 2 Aracınkini Yapmıştım :)

Çevrimdışı ahmetsoylu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;275894
Bir ara bir arkadaş paylaşmıştı bu işin püflerini...

Download link:

http://www.dosya.tc/server6/ZNVTU3/Farcam_a_ma.doc.html

Merhabalar. Benim de aracim passat ve orjinal far takiminin yerine highlinelardaki bixenon farlardan aldim. Ancak farlar oldukca kararmis durumdalar. Araca takmadan once iclerini acip temizlemeyi dusunuyorum. Uye oldugum diger forumlardan farin firin icine atildiginda daha kolay acildigini okumustum. Gunlerdir de bu forumu okuyorum ve uye olmaya,araniza katilmaya karar verdim.
Irfan Bey ilgili linki cep telefonumdan girdigim icin acamiyorum. Malesef su an bilgisayarim olmadigindan cep telefonuna mahkumum. Acaba forumdan link mevcut mu? Forumda gunlerdir arama yapiyorum ancak boyle bir paylasim goremedim, yardimci olursaniz cok sevinirim.
Simdiden cok tesekkur ederim.

Saygilar.

Çevrimdışı flexamin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Açmış olduğum bu topicin ilk postuna bak yani benim postuma..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ahmetsoylu;276966
Merhabalar. Benim de aracim passat ve orjinal far takiminin yerine highlinelardaki bixenon farlardan aldim. Ancak farlar oldukca kararmis durumdalar. Araca takmadan once iclerini acip temizlemeyi dusunuyorum. Uye oldugum diger forumlardan farin firin icine atildiginda daha kolay acildigini okumustum. Gunlerdir de bu forumu okuyorum ve uye olmaya,araniza katilmaya karar verdim.
Irfan Bey ilgili linki cep telefonumdan girdigim icin acamiyorum. Malesef su an bilgisayarim olmadigindan cep telefonuna mahkumum. Acaba forumdan link mevcut mu? Forumda gunlerdir arama yapiyorum ancak boyle bir paylasim goremedim, yardimci olursaniz cok sevinirim.
Simdiden cok tesekkur ederim.

Saygilar.

Linki yok forumda, ben de word belgesi olarak kaydetmişim.

Çevrimdışı ahmetsoylu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: flexamin;276967
Açmış olduğum bu topicin ilk postuna bak yani benim postuma..

Tesekkurler, baktim.

Alıntı yapılan: lrfan;277043
Linki yok forumda, ben de word belgesi olarak kaydetmişim.

Saglik olsun, yine de tesekkurler. Ben aslinda nereden alinti yaptiğinizi ogrenmek istemistim ben de oradan bakayim diye ancak soylemek istemiyorsaniz siz bilirsiniz tabi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ahmetsoylu;277446
Tesekkurler, baktim.

Saglik olsun, yine de tesekkurler. Ben aslinda nereden alinti yaptiğinizi ogrenmek istemistim ben de oradan bakayim diye ancak soylemek istemiyorsaniz siz bilirsiniz tabi.

Özel mesaj olarak gelmişti bana konu, gizli değil  ;)