škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

karasinek alarmı tetikler mi ?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
dün aracı evin önüne park ettikten sonra kısa aralıklarla alrm çalmaya başladı. ben susturuyorum bir müddet sonra yine ötüyor.
indim baktım hiçbir sıkıntı görünmüyor. içeri girdim bir de ne göreyim iki sinek, aracın içinde oynaşıyor. öldürdüm tabi. sonra sorun hallodu. ben alarmın çalmasını sineklere bağladım. olabilir mi ?
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alarmın Çalması Bir Yayın Bir Noktaya Degmesi Sonucu Oluyor ( Darbe Sensörü ) Sinekler Bu Sensörü Oynatmış Olabilir

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
İç gözlem sensörü epey hassastır benim bildiğim, muhtemel

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet etkiler aracınzda iç mekan hareket sensörlü alarm varsa öter.ben denedim ötüyor en azından.Ama sineği anlıycak kadar hassas mı bilemeyeceğim.
Edit:İrfan abi 46 sn önce yazmış :)
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2011, 21:00:18 Gönderen: ST-max »

Çevrimdışı akifgul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Otomobil içerisinde ultrasonic sensörler mevcut ise, bunlar otomobil alarm sistemlerinde hareketi algılamak üzere dizayn edilmiştir, dolayısıyla hassasiyete bağlı olarak sinek bile alarmınızı tetikleyebilir.

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu konu "alarm problemi" konu başlığı altında işlenmişti oradaki mesajlarıda bir incelemeni tavsiye ederim..
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;276094
bu konu "alarm problemi" konu başlığı altında işlenmişti oradaki mesajlarıda bir incelemeni tavsiye ederim..
[/SIZE][/FONT]
sineğin alarmı tetikleyebileceği aklıma gelecek en son şeydir. artık dikkat edecez içerde sinek bırakmamaya.

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle etkiler. Kilitledikten sonra içeride hareket eden ne olursa olsun ötmeye başlıyor :)

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynı sorunu bende yaşamıştım memlekete gittiğimde tabi kırsal kesi daha fazla sinek oluyor gece yarısı araç kendi kendine ötüyor babaannem kadıncaz korkmuş arabaya birşey yapıolar diye kalktım baktım hiç birşey yok tam yanından ayrılcam arabanın baktım yine ötüyor sonra içine bindim aracım baktım ki tavanda bir sinek döşeme kirlenmesin diye tavanda öldürmedim ama aracın icinde epey bi cebelleştrik sinek öldü sorun çözüldü

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sinek alarmı tetikliyor doğrudur benimde birkaç kez başıma gelmişti ama alarmı öttürdü diyede sineği öldürmemiştim :(

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia5;279215
sinek alarmı tetikliyor doğrudur benimde birkaç kez başıma gelmişti ama alarmı öttürdü diyede sineği öldürmemiştim :(
rica ettin, dışarı mı çıktı ?

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: archaeologist;279796
rica ettin, dışarı mı çıktı ?

yok yabancı dilim o kadar geniş kapsamlı değil :) ama camları biraz aralarsanız sinek hava akımının olduğu yere yönelecek kadar akıllıdır

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bizim passatta iç denetimli alarm var içerde toz uçsun çalıyor iç denetim oldukça hassas ama araba kitlendiği gibi devreye girmiyor yaklaşık 5 dk sonra giriyordu yanılmıyorsam bizlerde , dış denetim ise kitlendiği gibi devrede :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia5;279893
yok yabancı dilim o kadar geniş kapsamlı değil :) ama camları biraz aralarsanız sinek hava akımının olduğu yere yönelecek kadar akıllıdır
dışarısı içerden daha soğuksa hayvan dışarı falan çıkmıyor efendim.

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: archaeologist;280280
dışarısı içerden daha soğuksa hayvan dışarı falan çıkmıyor efendim.

hocam amma fantezi yaptın sende.. kış ayında da ne sinek olur ya :) illa öldürücem sineği diyorsun yani :)