škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Part-Time iş arıyorum...

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğiniz üzere İstanbul Üniversitesinde eğitim görmekteyim, burs'um bitti geçen sene,zorlanıyorum bu ara, iş bulmam gerek,ilanları araştırıyorum hala, yarın birazda gezinicem.Oto kuaför falan işleri varmış bakayım onlara :)

Düşündüm en yakınımda siz varsınız, yardımcı olabilicek kişiler varsa minnettar kalırım. Nasıl iş aradığıma gelirsek,pazarlama olmasın broşür dağıtma olmasın ağır iş (kaynak demir işleri vs.) olmasın yeter. Hepsini değerlendiricem.

Pazartesi-Cuma-Cumartesi-Pazar boş günlerim.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah yardımcın olsun kardesim

ileride okulu bitirip işe başladığında bu günleri gülerek anacaksın :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;277494
Allah yardımcın olsun kardesim

ileride okulu bitirip işe başladığında bu günleri gülerek anacaksın :)

Allah razı olsun. Eminim bunları düşüneceğimden, öğrencilik hayatı güzel. Ama işte harçlığım anca yol parama yetiyor. :) Evde fazlalık hissediyor insan kendini, duramıyorum çalışmak en iyisi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Senin müsait olduğun zamanlar tam yıkamacıların yoğun olduğu zamanlar..Yıkamacıda çalışılabilir.Tamam zor gelebilir soğukta ancak bildiğin iş sonuçta :) Diğer türlü bu günlere uygun anket, pazarlama işleri olabiliyor genelde..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Polisaj işi yapabilirsin, forumda talep de oluyor.

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Anket işleri fazla stabil olmaz belirli bir gelir vermezler,ama yıkamacı gibi yerlerde sabit gelir+bahşiş in olur hatta sadece bahşişe çalışanlar var.Ama her yıkamacı bir detaling ciyi işe almayabilir.
Bende arıyorum bir iş aslında ama mümkünse aday mühendislik tarzı birşey

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bencede polisaj işi yap  gökçen günde 1 far temizlesen yeter artar bile .kart bastırıp farları sararmış çizikleri olan araçların üzerine bırakman yeter

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;277662
bencede polisaj işi yap  gökçen günde 1 far temizlesen yeter artar bile .kart bastırıp farları sararmış çizikleri olan araçların üzerine bırakman yeter

+1907 Tam senlik abi :ok:

Çevrimdışı ozencan43

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
severek yapacağın iş, zoraki yapacağın işten iyidir.
geliri az olsa bile.....

Allah gönlüne göre versin....

Çevrimdışı flash41

• White Dead Angel
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah en kısa zamanda istediğin şekilde bir iş bulursun.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rabbim gönlüne göre versin.umarım seveceğin iş olur.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;277664
+1907 Tam senlik abi :ok:
valla kadir aklımda da var aslında ama bu tip işler için önce bana sağlam bi mekan lazım yaparsam tam yapacağım o yüzden ağırdan alıyorum:)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangisi olursa olsun öncelikle hayırlısı olsun ama önce okulun önemli olan, okuluna çokta engel olmayacak bir şeyler bul derim. Boş günün olabilir ama ertesi gün okula gideceksen bir gün önceden çalışıp çokta yorgun düşürmesin seni. Bende hem okudum hem çalışmıştım lakin gece 10'lar 11'ler de da eve geliyordum ve ertesi gün 5'te kalkmam gerekiyordu. Zaten son seneleri alttan malttan ders alınca sallamadım işe ağırlık verdiğimi hissettim, sırf sınavlara giriyordum nerdeyse adamlar tanımıyordu yüzümü görmediği için, sen burdamısın derlerdi :)
Gerçi benim durum biraz farklıydı, tam tersine çalışırken okumak gibiydi :) ama çok zor olmuştu, sınavdayken cepten haber gelirdi, gel çabuk firmaya gidiyoruz diye :) erken kağıt verip çıktığımı bilirim, 70-80 çekeceğim sınavdan bu yüzden sınırda kurtardım kaç kere :) okurken güzeldir ama hobi gibi olsun derim, yorucu ve sorumluluğu olanlara pek bulaşmayın derim.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla çok sağolun ya, böyle güzel yorumlarınız için.

Polisaj yapıcak bir garajım yok. Talep olursa ve o kişininde yapılıcak yeri varsa neden olmasın, herhalde en verimli çalışıcağım iş odur :D  Kesinlikle pazarlama işine burnumu sokmam sevmiyorum. Yarın bildiğim birkaç market var migros falan onlara başvurucam.

Baki abi part time zorluk değil ya, sadece haftasonları. Ama eğer oto kuaför işine girersem okul çıkışlarımdada giderim,sevdiğim iş olduğu için. :) Oto yıkamada olur gazetede ilanlara bakıyorum artık. Eğer otomobil ile alakalı bir iş olursa orda haklısın yorulacağım :D

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;277785
Valla çok sağolun ya, böyle güzel yorumlarınız için.

Polisaj yapıcak bir garajım yok. Talep olursa ve o kişininde yapılıcak yeri varsa neden olmasın, herhalde en verimli çalışıcağım iş odur :D Kesinlikle pazarlama işine burnumu sokmam sevmiyorum. Yarın bildiğim birkaç market var migros falan onlara başvurucam.

Baki abi part time zorluk değil ya, sadece haftasonları. Ama eğer oto kuaför işine girersem okul çıkışlarımdada giderim,sevdiğim iş olduğu için. :) Oto yıkamada olur gazetede ilanlara bakıyorum artık. Eğer otomobil ile alakalı bir iş olursa orda haklısın yorulacağım :D

Ağır işler okul hayatını zorlaştırabilir. Büyük AVM ne başvurman en ideali. Böyle çalışan gençleri gördüm. Burada strateji direkt yetkili kişiye başvurup, gerekirse hocalarından referans getirebileceğini de belirtip kendini kabul ettirmen. Bu tür durumlarda giyimin kuşamın, konuşma şeklin, saygı, tavır ve güven verme önemli etkendir. Allah yardımcın olsun.