škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Part-Time iş arıyorum...

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Agır İşler Ögrenim Hayatını Zorlaştırıyor Hatta Koparıp Atıyor.. Kendimize Ait Şirket Açtık Üniversite Açıldıgından Beri 2 Kez Gittim Daha Şimdide Açıkögretime Yazılıp Bırakmayı Düşünüyorum

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun. :) Pazarlama işi şöyle ki, benim insanlarla diyaloğum iyi değildir ve böyle işlerde çabuk sıkılan bir insanım kimsenin dırdırını cekemem alıcağım ürünü almıcam derse uzatmam. Veya broşür dağıtma falan,yada bir ürünü sergilemek icin stand görevlisi oluncada millet hor görüyor, broşürü vericeğim kişi ne uzatıyon lan istemiyorum derse kafa göz dalarım keyfimdenmi veriyorum diye. :)
-------------------------------------------------

efe_38

• Ziyaretçi
abi dediğin gibi broşür dağıtma işi sinirli adama gelmez :D aklımıza ilk gelen otoyıkama işidir eğer o olursa ne güzel ama benimde aklımda şöyle cafe gibi yerlerde valelik yapmak zaten öyle yerler haftasonları fazla çalışır eğer senide ek vale olarak alırlarsa ne ala,mükemmel bahşiş bırakan meslek hem zorluğuda yok ordan al park et :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;277829
abi dediğin gibi broşür dağıtma işi sinirli adama gelmez :D aklımıza ilk gelen otoyıkama işidir eğer o olursa ne güzel ama benimde aklımda şöyle cafe gibi yerlerde valelik yapmak zaten öyle yerler haftasonları fazla çalışır eğer senide ek vale olarak alırlarsa ne ala,mükemmel bahşiş bırakan meslek hem zorluğuda yok ordan al park et :)

Valla bakıyorum işte kardeşim, yarın büyük marketlere sorucam onlar çok çalıştırıyormuş part time eleman. :) Vale likde güzel iş harbiden.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;277820
Sağolun. :) Pazarlama işi şöyle ki, benim insanlarla diyaloğum iyi değildir ve böyle işlerde çabuk sıkılan bir insanım kimsenin dırdırını cekemem alıcağım ürünü almıcam derse uzatmam. Veya broşür dağıtma falan,yada bir ürünü sergilemek icin stand görevlisi oluncada millet hor görüyor, broşürü vericeğim kişi ne uzatıyon lan istemiyorum derse kafa göz dalarım keyfimdenmi veriyorum diye. :)
Şunu unutma okulu bitirip mesleğe başladığında da "sana ne lan" veya "sen çok mu biliyorsun" tarzı kelâmlarla çok karşılaşacaksın. Öyle hemen kafa-göz dalarsan işin çok zor. Uyandırayım şimdiden.:wnk:

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;277914
Şunu unutma okulu bitirip mesleğe başladığında da "sana ne lan" veya "sen çok mu biliyorsun" tarzı kelâmlarla çok karşılaşacaksın. Öyle hemen kafa-göz dalarsan işin çok zor. Uyandırayım şimdiden.:wnk:

Merhaba Uğur............

Şimdiki gençler okulunu bitirdiğinde hep yönetici konumunda iş arıyor. En azından bir çoğu böyle. Ama ne yazık ki hayatın gerçekleri öyle değil. İnş.Müh. olan yeğenim saç sakal birbirine karışmış vaziyette konteynerlerde yatıp kalkıyor. Aynı şehirde evine dahi gidemiyor. Gökçen'e bir takım tavsiyelerde ben de bulundum ama sadece okuyup geçmiş. Kaldı ki yapmak istediği işler halkla yüz yüze ilişkili işler yani hep dikkatli ve ölçülü olunması gereken durumlar. Gökçen ne diyor? Kafa, göz dalarım. Eh,iş hayatı da orada biter. Ayrıca oto yıkamacılığı falan bunlar kolay iş değil. Bu işi yapan bir çocukla konuşmuştum da, bana araç başına sadece iki lira aldığını söylemişti. Yani günde en az on araba yıkanması lazım ki ancak biraz para kazanılsın. Ama önce iş bulunsun. Eminim uygun bir şey bulursa Gökçen de gayet dikkatli olacak ve ayakları yere basacaktır. İyi günler

Çevrimdışı vural-can

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;277820
broşürü vericeğim kişi ne uzatıyon lan istemiyorum derse kafa göz dalarım keyfimdenmi veriyorum diye. :)
Kafa-göz dalmaz isen :)
Hangi yakada, kaç-kaç arası iş arıyorsunuz ?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burak35;277938
Merhaba Uğur............

Şimdiki gençler okulunu bitirdiğinde hep yönetici konumunda iş arıyor.  En azından bir çoğu böyle. Ama ne yazık ki hayatın gerçekleri öyle  değil. İnş.Müh. olan yeğenim saç sakal birbirine karışmış vaziyette  konteynerlerde yatıp kalkıyor. Aynı şehirde evine dahi gidemiyor.  Gökçen'e bir takım tavsiyelerde ben de bulundum ama sadece okuyup  geçmiş. Kaldı ki yapmak istediği işler halkla yüz yüze ilişkili işler  yani hep dikkatli ve ölçülü olunması gereken durumlar. Gökçen ne diyor?  Kafa, göz dalarım. Eh,iş hayatı da orada biter. Ayrıca oto yıkamacılığı  falan bunlar kolay iş değil. Bu işi yapan bir çocukla konuşmuştum da,  bana araç başına sadece iki lira aldığını söylemişti. Yani günde en az  on araba yıkanması lazım ki ancak biraz para kazanılsın. Ama önce iş  bulunsun. Eminim uygun bir şey bulursa Gökçen de gayet dikkatli olacak  ve ayakları yere basacaktır. İyi günler

Abi haklısın tabi, yönetici olarak iş aramadım hiç, çok işletmede  çalıştım.4 senedir her yaz staj yaptığımı varsayarsak ve yazlarıda  çalıştım ağır işlerde. (plastik kalıp-enjeksiyon)  Bilirim insanlarla  diyaloğu hiçbir zaman kendimi yükseklerde görmedim.Oto yıkama dediğim iş  aslında başlı başına oto yıkama değil oto kuaför. Burada detaylı  temizlik yapılıyor genelde. Cila atılır veya yıkandıktan sonra cila  atılır vs. Benzincilerdeki yıkamacılarda çok çalışıyor 2lira olsa günde  100 araba gelse(ki geliyodur) ayda 6000TL yapar. :)
Alıntı yapılan: vural-can;278018
Kafa-göz dalmaz isen :)
Hangi yakada, kaç-kaç arası iş arıyorsunuz ?

Pazarlama satışmı ?

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;278039
Abi haklısın tabi, yönetici olarak iş aramadım hiç, çok işletmede  çalıştım.4 senedir her yaz staj yaptığımı varsayarsak ve yazlarıda  çalıştım ağır işlerde. (plastik kalıp-enjeksiyon)  Bilirim insanlarla  diyaloğu hiçbir zaman kendimi yükseklerde görmedim.Oto yıkama dediğim iş  aslında başlı başına oto yıkama değil oto kuaför. Burada detaylı  temizlik yapılıyor genelde. Cila atılır veya yıkandıktan sonra cila  atılır vs. Benzincilerdeki yıkamacılarda çok çalışıyor 2lira olsa günde  100 araba gelse(ki geliyodur) ayda 6000TL yapar. :)

Pazarlama satışmı ?

100 arabamı yıkacayan günde :hmm::hmm::hmm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;278081
100 arabamı yıkacayan günde :hmm::hmm::hmm:

Yok abi oto yıkamalarda para kazanmak biraz zor demiş ya. Bizim burdaki opetin ve PO yıkama yeri 2 lira alıyor hep sıra var. Mubarekler hiç durmuyorlar tam gaz sabahtan akşama kadar. hangi 100 arabalar yıkanıyodur.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;278122
Yok abi oto yıkamalarda para kazanmak biraz zor demiş ya. Bizim burdaki opetin ve PO yıkama yeri 2 lira alıyor hep sıra var. Mubarekler hiç durmuyorlar tam gaz sabahtan akşama kadar. hangi 100 arabalar yıkanıyodur.

Ha tabi canım, orası öyle, çok köşe bir yerdeyse feci evet aynen :) bizim benzincide öyle full+full çekiyorlar :D makina Allahtan da 10 dk'da bitiyor :D iyi bir yere tünediysen darphanesin direk:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;278201
Ha tabi canım, orası öyle, çok köşe bir yerdeyse feci evet aynen :) bizim benzincide öyle full+full çekiyorlar :D makina Allahtan da 10 dk'da bitiyor :D iyi bir yere tünediysen darphanesin direk:D

Aynen abi.

Geçen hafta yıkattım. yüz ifadem şu smile gibi : :hmm:

Ulan diyorum araba başı 2 liraa bahşişi vaar, su masrafıda az elantirik istasyondan günde 100 araba gelseee

-bağrış sesleri, abiii senin araba tamaaaaaam!

Ben hala, hadi diyelim 150 araba geldi 2 kişi çalışsaaaa

-Abiiii ileri alırmısın ? !

Tamam geliyorumm

:++::++:
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2011, 02:05:07 Gönderen: gokcen59 »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;278207
Aynen abi.

Geçen hafta yıkattım. yüz ifadem şu smile gibi : :hmm:

Ulan diyorum araba başı 2 liraa bahşişi vaar, su masrafıda az elantirik istasyondan günde 100 araba gelseee

-bağrış sesleri, abiii senin araba tamaaaaaam!

Ben hala, hadi diyelim 150 araba geldi 2 kişi çalışsaaaa

-Abiiii ileri alırmısın ? !

Tamam geliyorumm

:++::++:

Hele bir de kuyu suyu çekiyorsa tek maliyeti fışkıyenin elektrik pompası sadece :rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen abi :D

Bu arada bugün baya bir iş başvurusu yaptım büyük marketlere. Tek duam inşallah biri arar.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;278427
Aynen abi :D

Bu arada bugün baya bir iş başvurusu yaptım büyük marketlere. Tek duam inşallah biri arar.

Hakkında hayırlısı olsun, gönlünce :):ok: iyi yaptın, temiz efendi iş.
Marketler çok alıyor öyle, eleman sirkülasyonu çok olduğu için, Şok mesela devamlı eleman ilanı asar, bizim burdakinde gene duruyor ilanlar asmışlar, hepsi gençler zaten, durumuna uygun ayarlanıyorda vardiyası falan sanırım onların :)