škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cep telefonu önerisi

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi yakınımız amerikadan geliyo istersem bana cep telefonu getireceğini söyledi .sizce nasıl bir telefon istemeliyim teknolojiyi pek takip eden biri değilim ama ücretsiz navigasyon özelliği varsa iyi olur , görüntüde güzel olsun  .mesela gecen irfan abinin aldığı tel görüşü çok güzeldi .bide şu var gelen yabancı menü olacak türkçeye çevirmede bi sıkıntı olurmuki önerilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Navigasyon sonradan yüklenir dert etme, Android işletim sistemli almaya bak, gayet memnunum Xperia Neo'dan...

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;278500
Navigasyon sonradan yüklenir dert etme, Android işletim sistemli almaya bak, gayet memnunum Xperia Neo'dan...
peki türkçeye çevirme de bi sıkıntı olurmu

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;278507
peki türkçeye çevirme de bi sıkıntı olurmu

Kadir belki daha iyi yardımcı olur, tel.i alır almaz yazılım güncelleme işi yaptım, belki TR dile o aşamada geçebilir.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence nokia n9 al abi meego işletim sistemli pc gibi telefon ;)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı kevepsi

• Çekirge
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;278500

hocam benimde 5 yıllık n95'im nalları dikmek üzere, velhasıl telefon arayışındayım 2 gündür :)

Iphone düşündüm bir ara ama biliyorum ki 500 tl fazladan veriliyor benzer özellikteki telefonlara göre ( eşimde iphone 4 var )

android'in yakında çok daha hızlı gelişeceğini düşünüyorum, 100.000 civarı application varmış galiba, ama tam çözemediğim bişi var, bazı telefonlarda bu android markete giriliyormuş ve bu 100.000 ürüne ulaşılıyormuş, sizin durum nedir? birde iphone kullandıysanız veya yakınınızda varsa ondaki app'ler gibiler mi?

bu metni yazarken n95 sonrası ne kadar da konuya uzak kaldığımı daha iyi anladım :(
Teori ayrııııı, pratik ayrııııı... :kyf:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kevepsi;278532
android'in yakında çok daha hızlı gelişeceğini düşünüyorum, 100.000 civarı application varmış galiba, ama tam çözemediğim bişi var, bazı telefonlarda bu android markete giriliyormuş ve bu 100.000 ürüne ulaşılıyormuş, sizin durum nedir? birde iphone kullandıysanız veya yakınınızda varsa ondaki app'ler gibiler mi?
:(

Android markette binlerce uygulama bedava, hiç sıkıntı çekmedim, sen de çekmezsin, Ayfona çok yabancı sayılırım, ama bu benim işimi görüyor (bluetooth, şarjı, zarifliği, ekranı, incele mutlaka), android market web sitesine girip neler var inceleyebilirsin.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
samsung galaxy s2 ye baktın mı?

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
telefon güzelmiş abi ama son 2 telefonumda samsungtu sesi ,kullanışı pek iyi gelmiyor diğer markalara göre birde çok nazikler sık arıza yapıyolar

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iphone 3GS bence en ideali..Hem apple - İOS5 yükelenebiliyor.Hem apple destek veriyor hala..Hem 1000 TL seviyesinde..Hem hızlı..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Db1

• Ziyaretçi
amerikadan telefon getirirken dikkat edin. tmob olmasin 3g avrupa ile uyumlu degil. munmkun se at&t olsun. android markete erisim ise root yaparaain teli bir de market enabler kurarsin hersey sinirsiz oluyor o zaman. ilk ciktigindan beri kullaniyorum. yasasin open source ;)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;278673
iphone 3GS bence en ideali..Hem apple - İOS5 yükelenebiliyor.Hem apple destek veriyor hala..Hem 1000 TL seviyesinde..Hem hızlı..
evet gökhan ağırlıklı olarak irfan abininki ve senin önerdiğin arasında gidip geliyorum sanırım orda 350-400 dolar civarı bir fiyatı var

Alıntı yapılan: ulysses;278710
amerikadan telefon getirirken dikkat edin. tmob olmasin 3g avrupa ile uyumlu degil. munmkun se at&t olsun. android markete erisim ise root yaparaain teli bir de market enabler kurarsin hersey sinirsiz oluyor o zaman. ilk ciktigindan beri kullaniyorum. yasasin open source ;)
tmob  ,se att bunlar biraz yabancı geliyo bana kusura bakma :)daha açıklayıcı anlatabilirmisin

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;278486
bi yakınımız amerikadan geliyo istersem bana cep telefonu getireceğini söyledi .sizce nasıl bir telefon istemeliyim teknolojiyi pek takip eden biri değilim ama ücretsiz navigasyon özelliği varsa iyi olur , görüntüde güzel olsun  .mesela gecen irfan abinin aldığı tel görüşü çok güzeldi .bide şu var gelen yabancı menü olacak türkçeye çevirmede bi sıkıntı olurmuki önerilerinizi bekliyorum

Böyle bir imkan varsa Iphone 4 olabilir (s li olmayan modeli) ya da Samsung Galaxy 2s serisi de iyi tercih olabilir. Sonyericsson Türkiye piyasasından çekildi, sorun olduğunda hem garanti hem de teknik servis sıkıntısı çekebilirsin.

Db1

• Ziyaretçi
operator olarak at&t'den gsm telefon al. tmobile'dan sakin alma hocam 3g kullanamazsin.