škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cep telefonu önerisi

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
htc al, hem android nimetleri hemde başarılı navigasyon...

Db1

• Ziyaretçi
pasaporta isletmezsen zaten kullanamazsin trde. garantiyi salla hocam takma kafana yari fiyatina aliyorsun zaten. ama bence beklwyebilirsen beklw. ics'li telefonlar ciksin. en ywnisi ilaun olmusken ;)

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
HTC , iphone filan alırsan kullanıcı hatası olmayan garanti kapsamında arıza çıkarma ihtimali düşük , olsa bile kendin yaptırsan yine aradaki fiyat farkı kadar tutma olasılığı düşük. Yanlız çok dikkat etmek lazım ben trden aldım. 6 ay sonra evrakta eksiklik diyerek imei kayıtsıza alındı. SAtıcıya ulaşıp onun pasaport kaydını iptal ettirip. Yurtdışına çıkan eşimin üzerine kayıt yaptırttım. Şimdi HTC incredible S'im ile mutluyum. İngiltereden orjinal araç tutucusunu da getirttim. Takınca hızlı bir şekilde şarj da ediyor. Üstüne üstlük telefonu takınca orjinal aparat gözükmüyor bile. TR dekiler hem çok kalitesiz hemde GPS için kullanacaksan bi sürü kablo tak çıkar derdin olur. O yüzden almışken orjinal araç tutacağını da mutlaka edinin.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;278886

Sen, sen ol garantisiz telefon alma..:) Ya da en azından uluslararası garantisi olduğuna bak, ayrıca yurda getiren kişi pasaporta işletsin sorun yaşama.

eşşeğini sağlam kazığa bağla..

Yani diyorsunuz ki, ucuza alıyorsun salla garantiyi ne çıkarsa bahtına:)

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Burak35;278950
Yani diyorsunuz ki, ucuza alıyorsun salla garantiyi ne çıkarsa bahtına:)

hocam ne gibi bir problem cikarsa garanti dahilinde olabilir? ordan alindiginda test edilse yeter. duzgun calisiyorsa zaten calisiyordur. yok zaten siz burda ekranina bisey olsa vs garanti kapsamina alacaklar mi? veya ne kadarini alacaklar burdan aldiginiz telefon icin. veya garanti kapsami disinda cikan bir ariza icin ne kadar para odeyeceksiniz? zaten cok az odemis olacaksiniz, eger bir ariza cikarsa da aradaki farki odemek size dokunmayacaktir. ama cikmazsa sizin yaniniza kar kalacaktir. y.disindan urun getirip kullanmanin riski budur. essegi saglam kaziga baglamakla alakasi yok. yine karar sizin.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;278952
hocam ne gibi bir problem cikarsa garanti dahilinde olabilir? ordan alindiginda test edilse yeter. duzgun calisiyorsa zaten calisiyordur. yok zaten siz burda ekranina bisey olsa vs garanti kapsamina alacaklar mi? veya ne kadarini alacaklar burdan aldiginiz telefon icin. veya garanti kapsami disinda cikan bir ariza icin ne kadar para odeyeceksiniz? zaten cok az odemis olacaksiniz, eger bir ariza cikarsa da aradaki farki odemek size dokunmayacaktir. ama cikmazsa sizin yaniniza kar kalacaktir. y.disindan urun getirip kullanmanin riski budur. essegi saglam kaziga baglamakla alakasi yok. yine karar sizin.

Sizin alıntı yaptığınız mesajımdan bir önceki mesajıma karşılık 19.tümen arkadaşımız espiri yapmış. Aslında imkan varsa yurt dışından alınan ürünlerin yurtiçi ne göre gayet avantajlı olduğunu biliyoruz. Önemli olan oradan alınan ürünün sağlam bir yerden alınmasıdır. Böyle bir alışveriş yapmadım ama forumlarda bu garanti konusuna da değinilmişti.
Sonuçta ben olumsuz bir durum yaratmak için değil de bir bilgi vermek amacıyla yazmıştım. Ama şöyle bir öneride bulunayım. Alacağınız telefon yurt içinde bulunan bir şey olsun ki, herhangi bir teknik servis konusunda parça bulmak gibi problemler olmasın derim.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti çok dert ediliyor ve el altında güzenli pasaport yoksa eğer sadece gösteriş amaçlanmıyorsa, bi de GPS normal GPS cihazı gibi çalışabilin istiyorsanız avea veriyordu heralde Htc incredible s alın. Wildfire filan da olabilir yarı fiyatı neredeyse ama ekran çok büyük ergonomik değil. HTC incredible s de şu ana kadar beğenmediğim hiçbir özellik olmadı. Htc evo 3D de getirtebilirsiniz ama 3D diye aradaki farka değer mi bilmiyorum. Teknoloji nankör, beklemenin sonu yok hep daha yenisi çıkacaktır. Ama bazal olarak android olsun. Ergonomik olsun. Şarjı hemen bitmesin. Bi de benim gibi varsa özel programlar onları çalıştırsın. Örneğin ben 1998 senesinden beri cep bilgisayarı kullanırım. Sony clie, palm, handsringlerle yola çıktık. O zamana göre şimdi müthiş ilerleme var. Aslında çok daha güzel aletler yapabilecek teknoloji var ama malum nedenlerle adım adım ilerleniyor.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2011, 20:45:04 Gönderen: medmania »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada bütçe tam olarak kaç dolar? One göre başka cihazlarda önerilebilir :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kadir bakıyoz öyle 300-400 dolarlık lık bişe:)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
telefon bugün geldi iphone 4s aldım 649 dolara simkilitsiz türkçe menüsüde var yanlız sim kart ı uymuyor bizim ilçedede kalmamış nöbete gidince merkezde değiştiricem.
birde şarj cihazı bizim piriz göre değil sanırım tr uyumlu yeni bir şarj cihazıda gerekiyr
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2012, 18:00:12 Gönderen: barbaros61 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;354638
telefon bugün geldi iphone 4s aldım 649 dolara simkilitsiz türkçe menüsüde var yanlız sim kart ı uymuyor bizim ilçedede kalmamış nöbete gidince merkezde değiştiricem.
birde şarj cihazı bizim piriz göre değil sanırım tr uyumlu yeni bir şarj cihazıda gerekiyr

Şarzj cihazı sıkıntı değil gidip çin mali bir şeyde takılsa olur çektiği akım çok düşük o yüzden sıkıntı olmaz :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;354755
Şarzj cihazı sıkıntı değil gidip çin mali bir şeyde takılsa olur çektiği akım çok düşük o yüzden sıkıntı olmaz :)
şu 1liraya aparatlar var bizim pirizlere uyum sağlaması için takayım birtane ozaman

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;354638
hayırlı olsun...

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmedb;355001
hayırlı olsun...
saol abi kart filan yok kullanmaya başlayamadık henüz bi açtım kapattım bayağı hoşu gitti:++:

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pasport kaydını ne yaptın?

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."