škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gözünaydın Hakancım Vassel imzaladı :D

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahide billahide adam 3 yıllık sözleşme imzaladı ankaragücüyle.Helal olsun valla.Ankaragücü camiasına hayırlı olsun.Darısı diğer anadolu kulüplerimizin başına.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
çok şüküe anadolu takımlarıda oynadıkları futbolla ve yaptıkları transferlerle seslerini duyurmaya başladılar.hayırlısı olsun
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
eee bu işler böledir, Angaragücü boru değil, :D koca Dariusz Vassell :D adam uçaktan iner inmez bizimkiler kebep yedirmiş :++: :++:

adam ingiliz milli takımı forması giydi yahu, 4 büyüklerde ingiliz millisi olan adam oynadı mı hiç? hatırlayamadım :lol:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;22788
eee bu işler böledir, Angaragücü boru değil, :D koca Dariusz Vassell :D adam uçaktan iner inmez bizimkiler kebep yedirmiş :++: :++:

adam ingiliz milli takımı forması giydi yahu, 4 büyüklerde ingiliz millisi olan adam oynadı mı hiç? hatırlayamadım :lol:

İngiliz futbolcu pek tercih etmedi 4 büyükler şuana kadar.Hatırladığım kadarıyla fener atkinsonu almıştı ingiliz olarak, birde trabzonda campbell vardı ingiliz.Atkinson ingiliz milli takımında oynadımı bilmiyorum ama campbellın oynamadığını biliyorum.Ama darius vassel kendini kanıtlamış bir oyuncu hatta bizim milli takıma bile golü var :D yeni başkan ankaragücünde çok iş yapacağa benziyor.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...