škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 fc ambiante açilacak özellikler

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar pazartesi günü için doğuş oto esenyurttan randevu aldim araci kapali olan bazi özelliklerini açtirmak istediği söyledim cihaza bağlanip kisa bir sürede bunu ücretsiz yapacaklarini söylediler fakat ambiante donanimli aracimda hangi özellikler acilir araca orjinal sis lambalarinida taktirdim ama gündüz lambalarini kullanamiyorum olmadi parklardan hat çektiricem

şimdilik aklima gelen kapilarin hareket ettikten sonra otomatik kilitlenmesi ve yazilimla açilabilecekse gündüz farlari
başka hangi özellikler açilabiliyor arkadaşlar bilenler varsa yardimci olursa memnun olurum
araç 2011 ambiante

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Needle sweep açılabilir, göstergelerin seni selamlaması  ;)

Silecek suyu sıkınca sileceklerin çalışması için bekleme süresi vb. özellikler var

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sağolun irfan hocam bunlarıda not aldım pazartesi servis personeline söyleyeceğim

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
gündüz farı dediğiniz sis farının içindeki yanlardaki farlar mı ? öyleyse benimkiler de yanmıyor. viraj dönüş lambası diye de okumuştum ben onları bi yerden. adı her neyse ben izmir renk oto servisinde açtırmaya çalıştığımda gerekli aletin istanbulda olduğunu söylemişlerdi.
bu arada göstergelerin selamlaması özelliği de açılabiliyorsa neden olmasın derim.
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: archaeologist;280281
gündüz farı dediğiniz sis farının içindeki yanlardaki farlar mı ? öyleyse benimkiler de yanmıyor. viraj dönüş lambası diye de okumuştum ben onları bi yerden. adı her neyse ben izmir renk oto servisinde açtırmaya çalıştığımda gerekli aletin istanbulda olduğunu söylemişlerdi.
bu arada göstergelerin selamlaması özelliği de açılabiliyorsa neden olmasın derim.

evet gündüz farı ön sis lambalarının sağ köşelerinde bulunan lambalardır adı üstünde gündüz yanar sadece viraj fonksiyonu olarak kullanacağınız lambalarda sis farlarınızı açtığınızda yanan lambaların 40km kadar olan hızlarda dönüş yönünüze doğru ön sis lambalarının yanmasıdır yani gündüz farlarının iç kısmında kalan ampüllerdir

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
göstergelerin selamlaması özelliği:blm::hmm:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
needle sweep hocam şu durum
[YOUTUBE]4G0UhHSGZEU[/YOUTUBE]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim makinada varmıdır bu özellik gerçekten görsel açıdan güzel bişi.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;280405
şahkan otoya sormak lazım hocam
:+1:bunu vag cihazıylamı açtırmamız gerekir.

06lkn66

• Ziyaretçi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim octide olacağını sanmam,sabit hız kontrolu uyarı ışığı bile yanmıyor

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
doğuş oto esenyurtta 2011 octi ambiante donanımlı aracımın açtırdığım özellikleri
Needle sweep açılabilir(göstergelerin selamlaması)
sinyal sayısı (dönüşlerde sinyal koluna bir kez bastığımızda 3 kez sinyal veriyordu 5 e çıkarıldı)
araça orjinal sis farları takılmıştı fakat gündüz farı açılmaz deniliyordu ama doğuş otoda yapılan incelemede beynin buna elverişli olduğunu söylediler yazılım mı ne attılar galiba artık her neyse gündüz farları ve viraj asist özelliği aktif edildi
10 km hızı geçtikten sonra kapıların otomatik kilitlenmesi aktif edildi
ön farda bulunan sinyal lambaları %15 Aktif edildi gece çok güzel duruyor

ayrıca araca katlanır ayna taktırdım ve geri vites e takıldığında sağ ayna otomatik olarak yere bakıyor ve kumandadan yada aracın içinden açılıp kapanabiliyor
bu işlem için
dikiz aynalarının içine motor takılıyor aynalar değişmiyor
şöför kapısında bulunan ayna ayar düğmesi değişiyor
ve geri vites elk tesisatından sağ aynaya tesisat çekiliyor

bu işlemin bana maliyeti 400 tl oldu + 2 saat gibi bir sürece işçilik süresi var (2 yıl garantide veriyorlar)
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2011, 14:32:34 Gönderen: mutluoztan »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mutluoztan;285517
doğuş oto esenyurtta 2011 octi ambiante donanımlı aracımın açtırdığım özellikleri
Needle sweep açılabilir(göstergelerin selamlaması)
sinyal sayısı (dönüşlerde sinyal koluna bir kez bastığımızda 3 kez sinyal veriyordu 5 e çıkarıldı)
araça orjinal sis farları takılmıştı fakat gündüz farı açılmaz deniliyordu ama doğuş otoda yapılan incelemede beynin buna elverişli olduğunu söylediler yazılım mı ne attılar galiba artık her neyse gündüz farları ve viraj asist özelliği aktif edildi
10 km hızı geçtikten sonra kapıların otomatik kilitlenmesi aktif edildi
ön farda bulunan sinyal lambaları %15 Aktif edildi gece çok güzel duruyor

ayrıca araca katlanır ayna taktırdım ve geri vites e takıldığında sağ ayna otomatik olarak yere bakıyor ve kumandadan yada aracın içinden açılıp kapanabiliyor
bu işlem için
dikiz aynalarının içine motor takılıyor aynalar değişmiyor
şöför kapısında bulunan ayna ayar düğmesi değişiyor
ve geri vites elk tesisatından sağ aynaya tesisat çekiliyor

bu işlemin bana maliyeti 400 tl oldu + 2 saat gibi bir sürece işçilik süresi var (2 yıl garantide veriyorlar)
harika bi özellik gerçekten,değer bence,aslında koltukların elektrikli olmasıyla alakalı bişi değil mi bu özellik.

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;285805
harika bi özellik gerçekten,değer bence,aslında koltukların elektrikli olmasıyla alakalı bişi değil mi bu özellik.

koltuklarla alakalı olduğu hakkında bir fikrim yok aslında katlanır ayna gibi bir düşüncem de yoktu takiiiii bir superb geldi o sırada baktım adam araçtan indi kapıları kilitlediği sırada aynalarda katlandı çok hoşuma gitti açıkçası hazır servisteyken bir sorayım dedim 400 tl fiyatta bana makul geldi açıkçası kredi kartına 2 taksit yaptırdım