škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 fc ambiante açilacak özellikler

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allah Allah nasıl olur istanbuldaysanız beraber gidelim yardımcı olurum ben size bide merak ettim burda böyle biri çalışmıyor diyeni servis kısmını bağlattınız değil ilk aradığınızda satış çıkıyor çünküde.

Çevrimdışı degirmenci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mutluoztan;287511
Allah Allah nasıl olur istanbuldaysanız beraber gidelim yardımcı olurum ben size bide merak ettim burda böyle biri çalışmıyor diyeni servis kısmını bağlattınız değil ilk aradığınızda satış çıkıyor çünküde.

ben ankaradayım ancak sırf bu iş için gelmeyi düşünüyorum ancak telefonla bir bilgi alabilirsem sekretere srvisi bağlattırıyorum arabanın markasını sorup bağlıyor ancak orda kimse tanımıyor.
birde siz geri vitese takınca sağ ayna belli bir yere kadarmı iniyor yoksa en aşağı inip orada mı kalıyor

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: degirmenci;287545
ben ankaradayım ancak sırf bu iş için gelmeyi düşünüyorum ancak telefonla bir bilgi alabilirsem sekretere srvisi bağlattırıyorum arabanın markasını sorup bağlıyor ancak orda kimse tanımıyor.
birde siz geri vitese takınca sağ ayna belli bir yere kadarmı iniyor yoksa en aşağı inip orada mı kalıyor

şaşırdım doğrusu ben size ancak şöyle yardımcı olabilirim benim amcam orda çalışıyor onun aracılığı ile servis şefinin cep numarasını alır size mesaj atarım birde onunla görüşün çünkü bana efkan bey yardımcı olmuştu sağ aynada arka sağ lastiği göstercek şekilde yere bakıyor zaten amaç kaldırım kenarına falan yanaşırken lastiklerin sürtmemesi için vitesi boşa yada geri haricinde bir vitese taktığınızda da eski konumuna geri dönüyor eğer aracı geri viteste bırakıp stop ederseniz de kapıları kilitlediğinizde sağ ayna önce eski konumuna dönüyor ve sonra katlanıyorlar kapıları açıp kontağı açtığınızda vites geride ise tekrar yere bakıyor
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2011, 16:40:16 Gönderen: mutluoztan »