škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sahibinden.com'da köklü değişiklik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
sahibinden.com'da 1 ay içinde 1 ilan ücretsiz, ikinci ve daha sonrası 29 küsür TL olmuş bilginize...

Şimdi aklıma şu soru geliyor:

- Şu an açık ara birinci olan bu site popülaritesini başka bir "ücretsiz site"ye zamanla bırakabilir mi?

Aslında bundan sonra bu 29 TL'den kaçan al-satçılar elenmiş olacak, fena değil... Bu yönden olumlu sankim...

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;280431
sahibinden.com'da 1 ay içinde 1 ilan ücretsiz, ikinci ve daha sonrası 29 küsür TL olmuş bilginize...

Şimdi aklıma şu soru geliyor:

- Şu an açık ara birinci olan bu site popülaritesini başka bir "ücretsiz site"ye zamanla bırakabilir mi?

Aslında bundan sonra bu 29 TL'den kaçan al-satçılar elenmiş olacak, fena değil... Bu yönden olumlu sankim...

Gerçekten köklü değişim olacak eğer uygulamaya koyarlarsa; ama eski popüleritesine büyük bir darbe olacaktır. Bunu kendileri de az çok tahmin ediyordur.

Çevrimdışı UtkuG

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;280436
Gerçekten köklü değişim olacak eğer uygulamaya koyarlarsa; ama eski popüleritesine büyük bir darbe olacaktır. Bunu kendileri de az çok tahmin ediyordur.
:+1:Eskiden ilan güncellemeler falanda bedavaydı işi hepten ticarete dönüştürdüler yakında yeni bi site çıkar bence
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2011, 19:43:25 Gönderen: UtkuG »

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni siteler zaten var, sadece bu olaydan sonra onların önü açıldı diyebiliriz. Gerçekten 29 lira yüksek bir meblağ,

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bile yeni bir site düşünürdüm ama zamanı kötü benim için...

Yaza denk geleydi :)

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlan vermeler, bıçak gibi kesilsin (ki öyle olacağa benziyor) geri adım atacaklardır.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kötü oldu! Başka sitelere bakacağız anlaşıldı.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Db1

• Ziyaretçi
bu sistem epeydir var ve alistira alistira yaptilar. onceden tamamen ucretsizdi. sonra su kadari ucretli oldu vs vs diye diye bu seviyeye getirdiler.

asil gittigidiyor garip oldu. ebay'in satin almasi bile ebay sistemini birakmamalarini saglayamadi.

simdi bu tip islerde bir giris bir de cikis zamanlari vardir. su anda bu islerden artik cikma zamani. yeni site kurayim vs deme zamanlari gecti. ayni durum markafoni gibi alisveris sitelerinin cogalmasi gibi. bir yerde bakkal acilir, sonra o bakkal iyi is yaparsa bakkallar cogalir orda. en sonunda da bu rekabete en cok dayanabilen kalir. bi siteniz olsa veya kursaniz bunun hosting gideri olsun, ilanlarin incelenmesi olsun(hukuki acidan uzebilirler o yzuden. bir de uzdukleri zaman ki hukuki harcamalariniz ne olacak?) bunlarin altindan kalkabilecek misiniz? bu sorularin hepsi evetse durmayin girin :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;280510
Kötü oldu! Başka sitelere bakacağız anlaşıldı.
Önümüzdeki sitelere bakacağız...:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kendileri bilirler.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2011, 23:37:19 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kırk yılda bir arabasını satan için bir değişiklik yok...

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım o fiyat araba kategorisi için geçerli. Ben pazara gidip ölücülerle uğraşmaktansa sahibinden aracılığıyla 50 TL. veririm aracımı da daha hızlı satarım.  :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;280599
Sanırım o fiyat araba kategorisi için geçerli. Ben pazara gidip ölücülerle uğraşmaktansa sahibinden aracılığıyla 50 TL. veririm aracımı da daha hızlı satarım.  :)

Yok, tüm kategorilerde var.

Ölücü her yerde var, ama internetten satışın rahatlığı bi başka tabi...