škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

e30 bmw alsam masraf çıkarır mı ?

D B K · 33 · 21584

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
106 GTI yerine 206 GTI'a da bakabilirsin.Aslında piyasa araba dolu.Fiyat sınırını belirleyip kafana esen aracı almanı tavsiye ederi ;) Tabi almadan önce araştırman lazım çok yakıyomu,sorun çıkarırmı,yedek parça fiyatları nasıl v.s
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2011, 23:19:03 Gönderen: Fsı Turbo »

Çevrimdışı UtkuG

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bütçeye 2-3 milyar daha eklenirse 206Gti veya Cliors düşünebilirsiniz

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bak şimdi aklıma geldi 98-99 model Seat Cordoba 2.0 sx(cupra) veya Ibiza Cupralara falan bakabilirsin.Cordoba Cupralar 150 hp ve harika abadır,Seside öyle ;) Araç biraz yorgun olacaktır,ama çok sağlam olduğunuda unutmamalı ;)

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: Octavia RS;280950
Bak şimdi aklıma geldi 98-99 model Seat Cordoba 2.0 sx(cupra) veya Ibiza Cupralara falan bakabilirsin.Cordoba Cupralar 150 hp ve harika abadır,Seside öyle ;) Araç biraz yorgun olacaktır,ama çok sağlam olduğunuda unutmamalı ;)

hemen bakıyorum pıyasasına hıc aklımda olmayan bır araç aslında :)
teşekkur edıyorum.. bu arada araba almak ıcın acele etmıyorum temızını bulmak ısrıyorum (2 ay daha surem var bu zaman zarfında temızını bulursam kafama yatarsa alırım)

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia RS;280950

baktım fakat bana pek hitap etmedı, ıbızaların guzellerı mevcut fakat ben maks. 15 lık bırsey dusunuyorum :)
aslında o kadar bıle cıkmak ıstemıyorum, bıraz da amacım şu 5-6 ya alıyım, biraz bakımıydı boyasıydı vs, 6.500-7 ye satıyım bu sure zarfında da araca binmiş, gezmiş ve, ufak ta olsa kaar etmiş olmayı umuyorum :)

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;280955
baktım fakat bana pek hitap etmedı, ıbızaların guzellerı mevcut fakat ben maks. 15 lık bırsey dusunuyorum :)
aslında o kadar bıle cıkmak ıstemıyorum, bıraz da amacım şu 5-6 ya alıyım, biraz bakımıydı boyasıydı vs, 6.500-7 ye satıyım bu sure zarfında da araca binmiş, gezmiş ve, ufak ta olsa kaar etmiş olmayı umuyorum :)

Keyfin bilir :) Zaten şunu söylemek gerekirse zaten piyasaları yok o kasa seatların :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabia olabilir mesela
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Manuel Mercedes Bak.. Ha Bana Agır Gelir Dersen ;
1.5 Milenyum Accent Bak .. Masrafsız Binersin Performansda Var Tip Olarak Önden Birazda Subaru Kırması

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
citroen c2 lerde hosuma gıdıyor aslında, sıyah yada beyaz ?

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
e30 cok harıka arabadır ve bır tutkudur.ama 316 alınmaz alırsan 320 den asagısını almayacaksın.ama masraflı arabalardır.temızını bulmak çölde su aramak gbı bısey olsa gerek.oyuzden unuversıte ögrencısıne dıyecegım odur kı dızel bın.ornek hyundaı accent örnegın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-servis-bakimli-muayer-arac-hyundai-accent-64266679/detay/

20 kusure cıkabılırsenız golf4.dıyorsanızkıı ekonomık olsun araba olsun karızma ıstemem dacıa önerırım.

Çevrimdışı omer767

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;280955
amacım şu 5-6 ya alıyım, biraz bakımıydı boyasıydı vs, 6.500-7 ye satıyım bu sure zarfında da araca binmiş, gezmiş ve, ufak ta olsa kaar etmiş olmayı umuyorum :)
Arabadan kâr etme işi eskilerde kaldı. Günümüzde uğraşanlar var ama öğrenciysen bunun için vaktin kalmaz diye düşünüyorum.
Alıntı yapılan: D B K;281007
citroen c2 lerde hosuma gıdıyor aslında, sıyah yada beyaz ?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-gaye-otomotiv-den-citroen-c2-hatasiz-boyasiz-62852143/detay/

Ekstra birşeye gerek bile yok bence bu araçta :) şehir içinde 100kmye 5 litre yakan nurtopu gibi bir araba. Ben c3 1.4dizel kullandım, corsa 1.3dizel-fiesta 1.4 dizel ve clio 1.5dizele göre inanılmaz sessiz ;) düzgününü bulursan güzel araba bence c2ler.
Bütün renkler aynı hızla kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler...  

efe_38

• Ziyaretçi
e30 varsa bende varım :D sıkı e30 hastasıyımdır :) araba keyf ve zevk arabasıdır 320 den aşağısını yaramaz 325in keyf bambaşkadır 6silindirin homurtusu insana farklı bir haz verir :)

masraflı arabamıdır dersek masrafı vardır tabi 20yaşını aşmış olduğundan dolayı masrafları olabilir ama motoru yürüyeni falan temiz birşey bulunursa pekte masraf açmaz ama benim sıkı bir e30 diyeceğim araçlar 16-17bin tlden aşağı satılmaz

bundan 3-4sene önce baya ucuzdu son zamanlarda hastası arttığı için o araçların fiyatlarıda yükseldi fakat bu arabayı alıpta günlük binmek biraz mantıksız kıyada köşede keyfe harcanacak para olur bu araç alınır akşamları haftasonları boş zamanlarda çıkarılır piyasa yoklanıp geri koyulur :)

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankaradan e30 alma diyim.Sayılı araçlar dışında temizi düzgünü yok.

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
c2 ler kafama cıddı anlamda yatmaya basladı gelen yorumlara gore :)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
e 30 oldu artık.harcanacak para ıster.yoksa elınde patlar.c2 mantıklı.