škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jaguar XKR-S Convertible

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[YOUTUBE]fgnGeN-oObM[/YOUTUBE]
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
XJ-220 den gayrısı yalan kanımca üstadım.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;281908
XJ-220 den gayrısı yalan kanımca üstadım.
O dizayn bulunduğu senenin çok ötesinde bir dizayndı. Ama XKR-S'de fena parça değil :)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
RS logosunu Škoda' dan araklamışlar.:hih::bnn:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper :) Valla jaguarda dahil olmak üzere amg ve maseratinin sesi resmen benim bünyede etki yapıyo tüylerim olur tiken tiken :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;282026
Süper :) Valla jaguarda dahil olmak üzere amg ve maseratinin sesi resmen benim bünyede etki yapıyo tüylerim olur tiken tiken :D
O zaman sakın Aston Martin'e denk gelme, valla ben bir kere denk geldim, ve diyebilirim ki, bütün gün ve hatta hergün o motor sesini zevkle dinleyebilirim. Resmen klasik müzik gibi, adamlar motor değil oraya ufak bir orkestra koymuşlar. Kaç paraysa kuruşu kuruşuna hepsini hak ediyordur :)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;281955
O dizayn bulunduğu senenin çok ötesinde bir dizayndı. Ama XKR-S'de fena parça değil :)

Aşıktım ben o arabaya küçükken :)

Bu arada bu videodan sonra acil eve gidip Nurburgring e çıkmam lazım M3 GTR ile :D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;282058
Aşıktım ben o arabaya küçükken :)

Bu arada bu videodan sonra acil eve gidip Nurburgring e çıkmam lazım M3 GTR ile :D
Ben bu gidişle eve simulasyon paketinden alacağım, hiç değilse otomobiller bedava ve  çaprınca bağaaa bi şans daha ver tuşu ile otomobil sıfırlanıyor :++::++::++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ingilizlerin motor sesinde ciddi bir saçmalık vardır :rm:
Geçen haftalarda birgün caddebostan'dan sahile dönüp ineceğim, arkamda bir ses belirdi, bizim buralarda cihaz-ı teşkilat çok olduğundan alışkınım, başladım içimden Lp640, F430 bilmem nedir diye sıralıyorum :rm: aynaya baktım beyaz birşey :rm: dönüp hafif kenara çekildim ne bu diye :rm: çıka çıka XF çıktı :rm: bildiğim kadarıyla hepsi dizel bunların :rm: abicim adamlar dizelden ne ses çıkartıyor öyle :rm:
"Tırt" donanım modeli 70 bin yuro falan olması lazımdı :rm: her eve lazım :D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;282089
Bu ingilizlerin motor sesinde ciddi bir saçmalık vardır :rm:
Geçen haftalarda birgün caddebostan'dan sahile dönüp ineceğim, arkamda bir ses belirdi, bizim buralarda cihaz-ı teşkilat çok olduğundan alışkınım, başladım içimden Lp640, F430 bilmem nedir diye sıralıyorum :rm: aynaya baktım beyaz birşey :rm: dönüp hafif kenara çekildim ne bu diye :rm: çıka çıka XF çıktı :rm: bildiğim kadarıyla hepsi dizel bunların :rm: abicim adamlar dizelden ne ses çıkartıyor öyle :rm:
"Tırt" donanım modeli 70 bin yuro falan olması lazımdı :rm: her eve lazım :D
Hadi be XF'den o kadar şaşırtacak ses çıkıyormuymuş ki :kork2:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;282134
Hadi be XF'den o kadar şaşırtacak ses çıkıyormuymuş ki :kork2:

Valla dur kalk trafiğinde ki o 1. viteste gazı verip çekme sesi iç gıcıklayan bir sesti :rm: kuvvetle muhtemel 3.0 V6'sıydı :rm: 2.2'den olmaz öyle:rm:(teselli edeyim kendimi :D) hadi ses tamam da dizel dizel araba, sorun bu :D bunun var mı böyle 5.0-6.0 falan benim bilmediğim:D söyleyin rahatlayak:D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;282189
Valla dur kalk trafiğinde ki o 1. viteste gazı verip çekme sesi iç gıcıklayan bir sesti :rm: kuvvetle muhtemel 3.0 V6'sıydı :rm: 2.2'den olmaz öyle:rm:(teselli edeyim kendimi :D) hadi ses tamam da dizel dizel araba, sorun bu :D bunun var mı böyle 5.0-6.0 falan benim bilmediğim:D söyleyin rahatlayak:D
Sen bir de 1289cm³' ün sesini duysan.:hih: Gaziosmanpaşa' da insan kalmamıştı egsoz çatalı ayrıkken.:rm: Ne kaçışıyorlardı be!:hanz:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;282197
Sen bir de 1289cm³' ün sesini duysan.:hih: Gaziosmanpaşa' da insan kalmamıştı egsoz çatalı ayrıkken.:rm: Ne kaçışıyorlardı be!:hanz:
Favorit kit car :++::++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;282197

Zamanında 6 ay kadar Favorit'te orta olmadan dolaşmıştım bende :D Favorit'ten inanılmaz ses çıkıyor gerçekten :D rahmetli babam evin önünde bekliyordu, arabayı aldım yanına gittim, "gene ne taktırdın lan buna sen" demişti :D yok dedim ortamız yok, free dolaşıyoruz baba demiştim:D git şuna taktır birşeyler dedi, demez olaydı komple SS takıp gelmiştim bu seferde:D aha bu mu taktırdığın dedi:D hee dedim:D