škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Otomatik araba tavsiyelerinizi bekliyorum...

focuson · 85 · 20373

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Burak35;283720
Dört, beş mesaj önce uğur arkadaşımız gerekli bilgiyi vermiş. Ama arkadaşımız görmemiş. İlginç. Arkadaşlar açılmış olan bir topic, ilgilendiğiniz bir konuyu içeriyorsa lütfen konuyu başından itibaren okuyun. Bu arada gereksiz sorular sorulmadığı gibi, cevap verecek olan arkadaşımız da vaktini boşa harcamamış olur.

Alıntı yaptığınız mesajdaki linkler 2009'a ait topic'lerden. Dikkatinizi çekerim...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Onay başlığı/topiği yeni gördüm.Kardeşine bi fabiş alalım.vw polo 2000 model 1.6 mpi si olan arkadaşımda var lpg li 25 krş yakıyor ortalaması dedi.Gerçi kullanımlada alakalı bişi bunlarda.fabiş malesef o fiyatlara yok,ayrıca birde o fiyatlara neredeyse işi bitmiş modeller var,araç fiyatları gerçekten çok yükselmiş onay bulmak gerçekten çok zor.
şu olabilir onay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-otomatik-vites-full-punto-64415657/detay/
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2011, 15:01:04 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok tşk ayrıntılı bilgiler vermişsiniz...bu arada araçlarda sadece otomatik vites yazıyor ama nasıl otomatik olduğu ilanda yazıyor mu ya da biz mi anlamak,araştırmak zorundayız?
:taka:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
enişte puntoya bende baktım ama fiat diye geçmiştim... diğeri pahalıdır be enişte:)

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;283737
Alıntı yaptığınız mesajdaki linkler 2009'a ait topic'lerden. Dikkatinizi çekerim...

Göndermiş olduğum mesajdan da anlaşılacağı üzere, baştan okunmasını tavsiye ettiğim bu topic dir. Eğer, sizin bilgi istemek amaçlı yazdığınız mesajdan, dört beş mesaj geriye dönük okumuş olsaydınız, orada Uğur arkadaşımızın o bahsettiğiniz 2009 yılına ait linkleri vermiş olduğunu görecektiniz. Neyse gözden kaçmış diyelim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;283983
enişte puntoya bende baktım ama fiat diye geçmiştim... diğeri pahalıdır be enişte:)
onay daha 4 sayfa olmuş topiğin 50 sayfaya kadar yolu var:++:senin topiğin kaç da kalmıştı bilmiyorum ama.....

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;284269
onay daha 4 sayfa olmuş topiğin 50 sayfaya kadar yolu var:++:senin topiğin kaç da kalmıştı bilmiyorum ama.....

enişte o kadar uzamaz inş ya:)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Corsa tam otomatik vitesli. Aracın durumu için de sıkı sıkıya incelemek lazım.

206 da tam otomatik vitesli, tabii ki onu da sıkı sıkıya incelemek gerek.

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hiç kimse yok mu?yardım edin yahu :)

« Son Düzenleme: 24 Kasım 2011, 19:30:52 Gönderen: focuson »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
onay bu kasa corsaları ben sevemedim ama piyasası nasıl bilmiyorum,peugeot dersen bir fransız olması nedeniyle ben sevemedim bu fransızlara ben epey fransızım.seat ıbıza düşünmezmisin?