škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Meşhur Konu (Kış Lastiği)

timsah · 57 · 18388

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alcan aslında petlas 195 55 15  4 LASTİK 690 TL :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;287524

Bedava :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;287524
Tane fiyatı mı o be?!:adm:

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;287783
Tane fiyatı mı o be?!:adm:

Ben bir sitede tanesi için 140 TL gibi bir fiyat görmüştüm. Şimdi bir türlü bulamıyorum. Kullanacağım 3 ay varsın Petlas olsun. Uçak lastiği bile yapıyorlarmış.

Sadece önlere almayı düşünürken vazgeçtim şimdi. İki sene önce Uludağdan zincirle inişte motor freni ile inmeme rağmen viraj öncesinde hafif frene basınca önler yere tuttu, arkalar ise kızak kibi kayarak araba zirve yönüne dönmüştü. Şimdi tırstım. :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;287789
Ben bir sitede tanesi için 140 TL gibi bir fiyat görmüştüm. Şimdi bir türlü bulamıyorum. Kullanacağım 3 ay varsın Petlas olsun. Uçak lastiği bile yapıyorlarmış.

Sadece önlere almayı düşünürken vazgeçtim şimdi. İki sene önce Uludağdan zincirle inişte motor freni ile inmeme rağmen viraj öncesinde hafif frene basınca önler yere tuttu, arkalar ise kızak kibi kayarak araba zirve yönüne dönmüştü. Şimdi tırstım. :)

Heh işte bende onu şirket aracı ile yaşadım...O yüzden alıyorsan kesinlikle 4 lastik :ok: Ama şu var kar yağınca dağ yolunda jandarma durduruyor ve zincirsiz salmıyor! İstediğin kadar kar lastiğin olsun...Ama 4x4 bir SUV/jeep gelince lastiğe bakmaksızın geç diyorlar.:sopa:.(Gerçi 4x4 olduğunu bile anlayamazlar eminim.4x2 ile gitsen salarlar belkide :) )
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;287825
...(Gerçi 4x4 olduğunu bile anlayamazlar eminim.4x2 ile gitsen salarlar belkide :) )
"4×4' e geçecek donanım var mı? Var. Kullansın o zaman" mantığı işliyor demek ki.

Tulgar

• Ziyaretçi
Michelin diye gittim,çıkan bir aksilik yüzünden,Good Year UG8 taktırdım.Bu değişiklik bana biraz pahalıya patladı.205 55 16 = 250 Tl. adet fiyatı.İnşallah verdiğim paranın karşılığını performans olarak alırım lastikten.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir petlas bayiinden fiyat aldım. 195/55/15 ölçüsü için pazarlık yapmadan taksitli 580 TL fiyat verdi. Tane fiyatı 145 TL. Bir gün sonra teslim edebiliyorlarmış.

Petlas kar tipi lastik kullanan var mı? Fiyat nasıl sizce?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;288253
Bir petlas bayiinden fiyat aldım. 195/55/15 ölçüsü için pazarlık yapmadan taksitli 580 TL fiyat verdi. Tane fiyatı 145 TL. Bir gün sonra teslim edebiliyorlarmış.

Petlas kar tipi lastik kullanan var mı? Fiyat nasıl sizce?

Fiyat bana pahalı geldi 195/65/15 için geçen sene 105 tl adet fiyatı vermişlerdi :)

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;288296
Fiyat bana pahalı geldi 195/65/15 için geçen sene 105 tl adet fiyatı vermişlerdi :)

Nette daha düşük fiyat göremedim. Sanırım bu yıl lastiğe baya zam gelmiş.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;288305
Nette daha düşük fiyat göremedim. Sanırım bu yıl lastiğe baya zam gelmiş.

Netteki fiyatlara bakmayın lassa snowways era yı bayi liste fıyatı 120 tl iken geçen sene 105 tl ye 6 taksit almıştık üstelik sökme takma her şey içinde :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Lastik piyasa fiyatından ucuzsa üretim tarihine bakın, her ihtimale karşı  ;)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;288312
Lastik piyasa fiyatından ucuzsa üretim tarihine bakın, her ihtimale karşı  ;)

Hocam geçen sene ankara maisde kampanya vardı good year ultra grip 7+ ların 4 tanesi 550-600tl arası...

Dedim kesin eski lastik ;) bi baktım daha bir haftalık lastikler hemen aldık tabi böyle olunca :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: opel33;288314
Hocam geçen sene ankara maisde kampanya vardı good year ultra grip 7+ ların 4 tanesi 550-600tl arası...

Dedim kesin eski lastik ;) bi baktım daha bir haftalık lastikler hemen aldık tabi böyle olunca :D

1 hafta önce üretilip, test edilip, yüklenip, gümrükten geçip, distribütöre oradan da bayiye gelmesi bana daha garip geldi  :D

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;288318
1 hafta önce üretilip, test edilip, yüklenip, gümrükten geçip, distribütöre oradan da bayiye gelmesi bana daha garip geldi  :D

Hocam geçenlerde takıldı kışlıklar hiç bir sorun yok ne ses ne de bir sertlik söz konusu iyiki almışız valla..