škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sürücüler yandı ama türklerde çare tükenmez

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;283738
Hız sınırlarına riayet eden biri olarak beni bozmaz bu radarlar :bnn:

Öyle demeyin,cari açığı trafik cezalarıyla kapatma adamlar and içmiş.
Hız sınırına dikkat eden biri olarak o kadar saçmalık söyleyebilirim ki.Her gün gidip geldiğim yolda geçen 56km/sa ile ceza yedim.O kadar tartıştım ki,nezarete girmekten tanıdık başka bir polis kurtardı.El insaf yani dedim.
Ankara dan Adana ya geliyorum,Tuz Gölü'nün oraları bölünmüş yol 110km/sa+%10 hakkınız var,aynı yol üstünde 2-3 evlik bir yer var hız sınırı 50km/sa 500m kadar böyle sonra tekrar 110km/sa kuralı.Poliste o 50km/sa olduğu yere radar kuruyor.Tam kumpas yani.Olacak şey değil,saçmalık ötesi bir durum.
Kamyonu geçtim,sonra o hız sınırına yavaşladım,hafif yokuş yukarı bir yol;
kamyon yüklü korna-selektör çiğneyecek beni,beni sollayamıyor;yavaşlarsa da yokuşu çıkamayacak,bunlar gibi saçmalıklar say say bitmez.

Radar sadece ceza yazmak için koyulur,o kadar.Ceza fişi bittiğinde pılı-pırtı toparlanıp gidilir.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;283724

Bu habere yorum yapan bir kişinin önerisi
MADEM ORTALAMA HIZA CEZA KESECEKLER TÜRK'TE ÇARE BİTMEZ. DİYELİMKİ PANODA ORTALAMA HIZINIZ LİMİT ÜSTÜNDE, ARACINIZI EN YAKIN BENZİNLİĞE ÇEKİP 10 DAKİKA 1 ÇAY İÇİN SONRA YOLA AYNI HIZLA DEVAM EDİN. YOLDAKİ SALAK MAKİNELER SİZİ BİR SONRAKİ NOKTADA HIZLA GELMENİZİ BEKLERKEN SİZ OLMASI GEREKENDEN YAKLAŞIK 15 DK SONRA GELECEĞİNİZ İÇİN 120 KM HIZLADA GİTSENİZ CEZA YEMEZSİNİZ.
------------
mynet haber

Tam da böyle değil aslında "ortalama hız sınırı" alan sistemlerde bu bir derece olabilir ama direkt giriş ve çıkış hızını ayrı- ayrı alan radarlar da ki otobanlardaki ortalama değil, giriş ve çıkış hızını farklı alanlardır. İsterseniz aracınızı kenara çekip,parçalara bölün :++: Cezanız 15/20 gün içinde kapınıza gelecektir.

İstanbul EDS HIZ KORİDORU bilin bakalım yukardakilerden hangisine örnek ?
:hmm: Ceza yiyen varsa o belge de yazar (ipucu)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;283939
Buyrun çözüm :D

http://www.vindir.net/plakaya-dikkat-d-187604.html
kadir bu bana kaça malolur,çok hoş bişi:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;284755

tek başına hiç bi anlam ifade etmez hocam bu plaka önce güzelce bodykit yapılacak motorla allah ne verdiyse oynanacak en son yapacak bişey kalmadığında bunlara bakacaksınız :D yani çok masraflı olur :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;284813
tek başına hiç bi anlam ifade etmez hocam bu plaka önce güzelce bodykit yapılacak motorla allah ne verdiyse oynanacak en son yapacak bişey kalmadığında bunlara bakacaksınız :D yani çok masraflı olur :D
Motorla niye oynuyoz ki? Hareketi krank kasnağından mı alıyor ki o plakalık?:rm:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;284755

Çok fazla bir masrafı yok öne kolayda arkayada bir şey uydurmak lazım :D

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;285093
Çok fazla bir masrafı yok öne kolayda arkayada bir şey uydurmak lazım :D

Kolay hacı,plakaların ikisini bi telle bağlayıver :ok:,telin ortası sen de olsun,görünce anormal bişi salıver teli düşsün plaka, sonra tehlike geçince çekiver teli;ahanda o kadar basit.:++:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;284985
Motorla niye oynuyoz ki? Hareketi krank kasnağından mı alıyor ki o plakalık?:rm:

Yaw abi lafın gelisi o ama videodaki leon bildigim arabaysa agzina kadar dolu adamin artik yapacak biseyi kalmiyo kendine fantezi ararken buldugu seyler bunlar o yüzden öyle dedim :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;285154
Yaw abi lafın gelisi o ama videodaki leon bildigim arabaysa agzina kadar dolu adamin artik yapacak biseyi kalmiyo kendine fantezi ararken buldugu seyler bunlar o yüzden öyle dedim :)
Hocamı karamsarlığa sürüklüyon ama. Desene olur tabii diye.:D:rm:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;285170
Hocamı karamsarlığa sürüklüyon ama. Desene olur tabii diye.:D:rm:

hemen editliyorum mesajları :rock1::rock1:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;285206
hemen editliyorum mesajları :rock1::rock1:
:rock1::favo1::adm::kro:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;283724

Bu habere yorum yapan bir kişinin önerisi
MADEM ORTALAMA HIZA CEZA KESECEKLER TÜRK'TE ÇARE BİTMEZ. DİYELİMKİ PANODA ORTALAMA HIZINIZ LİMİT ÜSTÜNDE, ARACINIZI EN YAKIN BENZİNLİĞE ÇEKİP 10 DAKİKA 1 ÇAY İÇİN SONRA YOLA AYNI HIZLA DEVAM EDİN. YOLDAKİ SALAK MAKİNELER SİZİ BİR SONRAKİ NOKTADA HIZLA GELMENİZİ BEKLERKEN SİZ OLMASI GEREKENDEN YAKLAŞIK 15 DK SONRA GELECEĞİNİZ İÇİN 120 KM HIZLADA GİTSENİZ CEZA YEMEZSİNİZ.
------------
mynet haber
buyrun çözum sıze :++:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;283743
Tıraş.

Mutlaka bulunacak bir gediği.:D

ıllakı bızımkılerın ısı bısey uretmek degıl uretılene hıle bulmak :++:

Alıntı yapılan: SubaruOutback;283744
Şerit mi, o ne yahu, Tr'de şerit var mı ki :++::++::++::++:

Alıntı yapılan: hetepe;283745
Sollamaya geçen araba ne yapacak? Şeridi atlayıp da mı geçecek?
Önce adam gibi yol, şerit yapsınlar, sonra bu işlere baksınlar.

:+1:

Alıntı yapılan: adorno;285097
Kolay hacı,plakaların ikisini bi telle bağlayıver :ok:,telin ortası sen de olsun,görünce anormal bişi salıver teli düşsün plaka, sonra tehlike geçince çekiver teli;ahanda o kadar basit.:++:

:+1: