škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lcd televizyon

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burak_duman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
lcd televizyon almayı düşünüyorum ne marka codu ile beraber yazarsanız iyi olur

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok Geniş Bir Soru Sormuşsunuz :)

Kaç İnç ?
Full Hd Mi Hd Readymi Vs Vs ?

Çevrimdışı burak_duman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dıgı turk aldım hd olacakmış 110 ınç den  fazla olabilir
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2011, 23:43:16 Gönderen: burak_duman »

Çevrimdışı burak_duman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
pardon 40 inç 101 cm
peki lcd mi yoksa led sizce hangisi
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2011, 23:57:22 Gönderen: burak_duman »

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LED Her Zaman Daha İyidir Renkler Daha İyi Verir.. LED İle LCD ARasındaki Tek Fark Florasn Farkıdır.. LED TV Dede LCD Panel Var Fakat Aydınlatması LED

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz LED TV lerde de tamamı LED aydınlatma değil. Sadece kenarlarda LED aydınlatıyor, gerisi bildiğiniz LCD. Tamamı LED aydınlatma olanlar pahalı oluyor baya.

Ayrıca LED TV'ler LCD TV'lere oranla parlaklık olarak daha iyi olsa da siyah rengi LCD TV'ler daha iyi gösterir. Karanlık sahneleri olan filmleri LED TV'de izlemek keyif vermez.

Bu bilgilerden sonra birde fiyat aralığı yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burak_duman;284048
lcd televizyon almayı düşünüyorum ne marka codu ile beraber yazarsanız iyi olur
öncelik led tv,samsung le40c530 tatminkar bi tv.

fabialife

• Ziyaretçi
önümüzdeki hafta METRO markette televizyon ve bir çok üründe ciddi indirimler var. gerçi siz Elazığda iseniz sanıyorum orada Metro yok.
en yakın G.antepte mi var bilmiyorum ama internetten incelerseniz en azından fikir edinirsiniz.
eğer size uygun bir televizyon varsa bir tanıdığınızın alıp size gönderme imkanı varsa bunu da değerlendirebilirsiniz.
lcd mi yok sa led mi konusuna gelince ben ve tanıdıklarımın çoğu lcd aldık.
devamlı alışveriş yaptığım bayi olan bir arkadaşım led tv yi tavsiye etmiyor ve bütün tanıdıklarına lcd öneriyor.
led tv nin tamiratında sıkıntıların çıktığını da duyuyorum.
ama benim fikrim ilk panel tv alacaksanız kesinlikle plazma derim, ondaki  zevki hiç birisinde bulamazsınız.
ben de 3 yıl önce aldığım SEG marka full HD bile olmayan Hd Ready eski teknoloji plazma ve full hdLg marka  lcd var.
eski teknoloji olmasına rağmen plazma maç yayınlarında, film seyrederken vs. doyumsuz.
arkadaşlara 400 hz en son siztem lcd den led tv. ye kadar bir sürü televizyon aldık ama hiç birisi plazma ile boy ölçüşemez.
hele bir de şimdiki her türlü özelliği barındıran ve fiyatları çok düşen plazmaları siz düşünün.
bir zamanlar yanılmıyorsam düğün yapmadan My Gökhan da aynı konuyu açmış ve çoğunluk plazma tavsiye etmişti.

Çevrimdışı burak_duman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim  cevap verdiniz için

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
plazma üstüne görüntü tanımam!! bütçen genişse pioneer kuro plazma öneririm bütçen 1500-2000 arası birşey se  panasonic plazma önerebilirim. kullanıyorum şiddetle tavsiye ediyorum.  üstünde dahili hd receiver var.

Çevrimdışı immortal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;284938
plazma üstüne görüntü tanımam!! bütçen genişse pioneer kuro plazma öneririm bütçen 1500-2000 arası birşey se  panasonic plazma önerebilirim. kullanıyorum şiddetle tavsiye ediyorum.  üstünde dahili hd receiver var.
plazmalar bitti artık plazma tvlerin tüplü televizyondan tek farkı ince olması.ve en büyük eksisi plazmada  akşama kadar aynı kanalı izleyin tv yi kapattığınızda kanal logoso orada yapısır kalır.lcd ve led lerde böyle bir sorun yok.

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: immortal;285098
plazmalar bitti artık plazma tvlerin tüplü televizyondan tek farkı ince olması.ve en büyük eksisi plazmada  akşama kadar aynı kanalı izleyin tv yi kapattığınızda kanal logoso orada yapısır kalır.lcd ve led lerde böyle bir sorun yok.

bilgilerini tazelemenin zamanı gelmiş!!   yeni nesil plasma larda burning bitti yok artık teknolojisi değişti.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: immortal;285098

plazma hakkındaki bu bilgiler milattan önceye ait, şimdiki plazmalar lcd den bile teknoloji olarak daha ileride. standart palazmaların çoğu 400 hz.den başlıyor.
ayrıca ben hala milattan önceki plazmayı kullanıyorum, üstelikte kimsenin beğenmediği vestelin yan ürünü SEG marka.
onda bile senin bahsettiğin ekran yanığı ile ilgili tedbir alınmış, televizyon otomatik olarak kendisi ekran tersliyor.
4 yıldır kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım, yazın lcd de aldım ikinci televizyon olarak şu andaki benim diyen LCD ile değişmem plazmayı.