škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Torpido Gözü Işık Anahtarı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muallim55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben bagaj ve torpido gözü ışığının anahtarlarını bulamadım. Bunların yeri nerededir?
Bagajda problem yok ama torpidonun gözü ışığının yanmadığını gördüm. Baktım ampulü gevşek, ayarladım yanıyor ama torpidoyu kapatınca sönüp sönmediğini anlayamıyorum. Nasıl anlarım? 2003 1.4 Fabia

Db1

• Ziyaretçi
cep telefonunu koy icine video ceker modda. kapat kapagi, sonra da cektigin videoyu izle :)

Çevrimdışı muallim55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ulysses kardeşim güzel fikir. Hemen deneyeceğim. Ama yine de sviçlerin yerini merak ediyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sviç görünür bir yerdedir, gözü kapatırken düğmesini bastırarak ışığı keser. Çerçevenin etrafına bakın dikkatlice

Çevrimdışı muallim55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İnanın sviçi bir türlü göremedim. Cep telefonu ile kayıt yaptım kapağı kapattığımda ışığın sönmediğini gördüm.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim55;284258
İnanın sviçi bir türlü göremedim. Cep telefonu ile kayıt yaptım kapağı kapattığımda ışığın sönmediğini gördüm.

Sviç de arızalı muhtemelen...

Çevrimdışı muallim55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;284226
Sviç görünür bir yerdedir, gözü kapatırken düğmesini bastırarak ışığı keser. Çerçevenin etrafına bakın dikkatlice

Svicin görünür yerde olduğunu sanmıyorum. Torpido kapağı olsun bagaj kapağı olsun didik didik ettim sviç falan göremedim. İnanır mısınız kapılarda da yok öyle birşey. Şunların resmini çekip koyan olursa çok makbule geçecek. Bu nasıl araba yav kafayı yiyeceğim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim55;284618
Svicin görünür yerde olduğunu sanmıyorum. Torpido kapağı olsun bagaj kapağı olsun didik didik ettim sviç falan göremedim. İnanır mısınız kapılarda da yok öyle birşey. Şunların resmini çekip koyan olursa çok makbule geçecek. Bu nasıl araba yav kafayı yiyeceğim.

Kapı sviçini gayet net hatılıyorum Fabia I'de, dikkatli bakmıyorsunuz demek ki  ;)

Çevrimdışı muallim55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Önceki araçlarımda parmak kadar bi buton olurdu. Millet bu arabanın başında böyle hergün ne arıyor diyecek. Adımız çıkacak sonra görmemişin oğlu olmuş çekmiş ...... koparmış. diye :++:
Bir de yanıma bi arkadaş alıp bakacağım bakalım görebilecek miyiz?:kork2:
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2011, 10:45:22 Gönderen: muallim55 »

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim55;284631
Önceki araçlarımda parmak kadar bi buton olurdu. Millet bu arabanın başında böyle hergün ne arıyor diyecek. Adımız çıkacak sonra görmemişin oğlu olmuş çekmiş ...... koparmış. diye :++:
Bir de yanıma bi arkadaş alıp bakacağım bakalım görebilecek miyiz?:kork2:

Üst teknolojik donanımlı bir araç değil. İllaki mekanik bir düzenek olmalı. Kapak menteşesi içeri girerken butona bastırıyor olabilir mi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim55;284618

Fabia'da yabancı forumlarda sıkça duyduğum bir durum, madem ki svicin ucu görünmüyor, muhtemelen içeri düşmüştür, bu durumda torpido çerçevesi sökülüp, yerinden düşen sviç sağlamca yerine geri monte edilecek, genelde vidalıyorlar  ;)