škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiat müşteri hizmetleri iyi çalışıyor galiba..

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçtiğimiz günlerde teslim aldığım fiat doblo aracın kullanma klavuzu eski doblaya aitti.Başta sinir olmuştum bu duruma..Sonra hemen Fiat çağrı merkezini aradım..Dün öğleden sonra aradım bugün dönüş yaptılar..Adresinizi verin hemen gönderelim dediler..Helal olsun, beğendim bu geri dönüşü..

Gerçi ben satın aldığımız bayiye gittim.Adamlar hemen kılavuz verdiler..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;284216
Geçtiğimiz günlerde teslim aldığım fiat doblo aracın kullanma klavuzu eski doblaya aitti.Başta sinir olmuştum bu duruma..Sonra hemen Fiat çağrı merkezini aradım..Dün öğleden sonra aradım bugün dönüş yaptılar..Adresinizi verin hemen gönderelim dediler..Helal olsun, beğendim bu geri dönüşü..

Gerçi ben satın aldığımız bayiye gittim.Adamlar hemen kılavuz verdiler..:)
Doğan serisinin alayında Regatta' nın teknik resimleri vardı.:D Şu dijital çağda müsaade et de bu kadarcık düzelmiş olsunlar.:wnk:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;284243
Doğan serisinin alayında Regatta' nın teknik resimleri vardı.:D Şu dijital çağda müsaade et de bu kadarcık düzelmiş olsunlar.:wnk:

Aynı durumda Skoda ne yapardı merak ediyorum.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Eski Kullanım klavuzunu vermem :) Ama verirsemde ,
Hemen müşteriyi geri Çağırıp yenisini veririm ...

Çevrimdışı kazım

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fiat doblo teneke yığınını alınca bakıyorum hemen skoda yı karalama moduna girmişsiniz gökhan bey

pardon

fiat doblo teneke ve plastik yığını olacaktı

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;284304
Aynı durumda Skoda ne yapardı merak ediyorum.
"Kullanım kılavuzu nedir" diye CZ' ye sorarlardı kanımca.:kiki:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiat servisleri çoğu Skoda servisinden kat be kat daha iyi.Bunu puntoda çok iyi gözlemiştim..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kazım;284307
fiat doblo teneke yığınını alınca bakıyorum hemen skoda yı karalama moduna girmişsiniz gökhan bey

pardon

fiat doblo teneke ve plastik yığını olacaktı

Skoda'yı karalamıyorum, Distrübütörüne kızıyorum..

Fiat doblo tenekeden yapılıyor da bizim araçlar neden yapılıyor :D

Ama doblo şişirilmiş bir araç, doğru! Ancak piyasanın en sevileni..Konforlu ve donanımı gayet iyi..

Alıntı yapılan: dgn;284322
Fiat servisleri çoğu Skoda servisinden kat be kat daha iyi.Bunu puntoda çok iyi gözlemiştim..

Servisleri iyidir inşallah, yakında bakıma gidince göreceğiz :) Yağ değişimi ve filtre için 120 TL fiyat verdiler..Fiyat olarak fenal değil bence..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;284329
Servisleri iyidir inşallah, yakında bakıma gidince göreceğiz :) Yağ değişimi ve filtre için 120 TL fiyat verdiler..Fiyat olarak fenal değil bence..

Bizde puntonun bakımda o kadar bi şey vermiştik abi.:)

1500kmde bakıma gittik servisteki herkes nasıl olur ya bakışı atıyordu, kaputu açıp aracın LPG siz olduğunu görünce daha da bi şaşırıyorlardı :++::++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda ilgisiz dedik biraz önce Skoda'dan aradılar :++: :++: Servis memnuniyeti, genel memnuniyet,öneriler falan sordular :) Bende gazladım :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servis konusunda Renault Mais'ler çok iyi, korkunç ilgililer. 97 model Broadway'i götürmüştüm zamanında, sanki Latitude ile gitmişim gibi karşıladılar :rm: full bakımını yaptılar ve birşey dikkatimi çok çekti. Koltuğun beşik hareketinde sorun vardı birde kızak kısmında, oturup saatlerce uğraşıp yaptılar. Bizdekiler komple dört koltuk değişecek aağğbii derlerdi. Ona bile niye desen ee ağğbiiğiii set halinde bunlar derlerdi. Bu ülkede yıllardır hem üreten hemde satan yerli markaların müşteriye yaklaşımı kıyas kabul etmez derecede daha sempatik ve yanında müşterinin. Üstelik bizim yarı servis parasına yapıyorlar bunu birde.

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Alıntı yapılan: mygokhan;284412
Skoda ilgisiz dedik biraz önce Skoda'dan aradılar :++: :++: Servis memnuniyeti, genel memnuniyet,öneriler falan sordular :) Bende gazladım :D

Günahların aldın :) Bizim markamızda iyidir yaaa...:ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;284413
Servis konusunda Renault Mais'ler çok iyi, korkunç ilgililer. 97 model Broadway'i götürmüştüm zamanında, sanki Latitude ile gitmişim gibi karşıladılar :rm: full bakımını yaptılar ve birşey dikkatimi çok çekti. Koltuğun beşik hareketinde sorun vardı birde kızak kısmında, oturup saatlerce uğraşıp yaptılar. Bizdekiler komple dört koltuk değişecek aağğbii derlerdi. Ona bile niye desen ee ağğbiiğiii set halinde bunlar derlerdi. Bu ülkede yıllardır hem üreten hemde satan yerli markaların müşteriye yaklaşımı kıyas kabul etmez derecede daha sempatik ve yanında müşterinin. Üstelik bizim yarı servis parasına yapıyorlar bunu birde.

Abi bizim stepne çukuru su alıyor, bakımda gittik gösterdik biz anlamayız kaportacı anlar dediler.E dedim kaportacı yok mu serviste, ıııı var.E baksın işte dedim.Ama öğrendim ki kaportacı çok yoğunmuş boş zamanında gidecekmişiz:++::++:

Kız istemeye gidiyoruz sanki:hanz:

Neyse ki bu sabah hallettim su sorununu.Plastik bi tıpayı söktüm direk aktı su ordan.Ama biliyorum yine alacak su.

Kesin sağ arka stopu değiştirirken bi parçayı takmayı unuttular:D

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bakımdan sonra Yüce'den, 1 hafta sonrada servisten aradılar. O gazı bende verdim ama hiç bir etkisi olmadı sanırım :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
skoda ilgisiz dedik biraz önce skoda'dan aradılar :++: :++: Servis memnuniyeti, genel memnuniyet,öneriler falan sordular :) bende gazladım :d

Alıntı yapılan: dgn;284441
...kaportacı çok yoğunmuş boş zamanında gidecekmişiz:++::++:

Kız istemeye gidiyoruz sanki:hanz:...
:++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: