škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bu fıyatlarla kımse arac alamazkı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gecen gun vw ye ugradım bıraz bahsedeyım..

sabahları annem kalkar aracı alır okula gıder (öğretmendır kendısı).ben ve kardesımde aynen okula.babam yolcu kalır.bı sekılde ıse gıder gelır.ama artık bıktı.epeydır kendıne jıp fln bakıyorduk ıkıncı elde defender land rover vs..dedıkı bırak eskı aracları hayde vw amarok bakmaya.hatta hondaya jıp bakmaya gdıyordu dedımkı atmosferık 2 lıtre motor var dırek caydı :) babamın aklındada hılux vardı.toyota 3 ay sure vermıstı yazın bıze ozamandan berı kızdı daha ugramadı toyota ya.gıttık vw ye önce caddy baktık.fıyatı 55 kusur bıseydı.dırek baska araclara yöneldı.gel dedı annene alalım jetta.baktık jettaya en bosu 52 kusur.dırek oradanda atladık passata.pasat bıraz oyaladı bızı.sağını solunu ınceledık fıyatına baktık makuldu.sonra dedı naapacam passatı zaten superb bınıyorum poloya bakalım.baktık otomatık sanzıman vs neyse artık..fıyatına baktık 42 kusur..babam dedıkı olum fındık kadar araba.40 mılyar.gunahtır dedı bızım araba 52 mılyar alırım ondan bıtane daha dedı.dedım haklısın.sonra amarogu gordu.full bı aractı 4 çeker roll-bar vs her seyı vardı.bı fıyat verdıler 70 mılyar falandı..aldık katalogunu geldık eve.dusunduk butceyı kontrol ettık.cok geldı bıze.pıkap arabasına o fıyat verılmez gıbı geldı bıze.
sonra babam dedıkı ben eskıden aldım terrano senelerce bındım dağda keçi gbi arabaydı gel bıde nıssana gıdek dedı.navara baktık begendık 54 gıbı bı fıyat aldık full arabaya.sonra navarayı şantıye ortamında test ettık ve sahıbıyle konustuk.l200 ıcınde olablır dıyorduk ama test sonucu navara daha oturaklı cıktı.ve arka dız mesafesı ve rahatlıgı super.ve aldık hayırlısıyla gelmesını beklıyoruz..gelsın dırek paylasacagım resmını..

kafanızı sısırdıysem kusuruma bakmayın paylasmak ıstedım..:)
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2011, 18:12:00 Gönderen: kerem61 »

06lkn66

• Ziyaretçi
hayırlı uğurlu olsun navara güzel hoş araç fransada galerisi olan yakın bi akrabamız var son 3 yıldır mitsubishi L200le izine geliyo çok hoş araç bi kaç kezde kullanma fırsatım oldu navara bundan daha güzel nden onla gelmiyosun dediğimde fransada sorunsuz navara görmedim ben hepsinde 4 çeker moda alınca nerden olduğuda belli olmayan tıkırtı sesleri falan geliyomuş elinde varmış navara ama cesaret edip gelememişti türkiyede öyle bi sorun sahibiyle falan karşılaşmadım umarım sizinde başınıza gelmez

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;285709
hayırlı uğurlu olsun navara güzel hoş araç fransada galerisi olan yakın bi akrabamız var son 3 yıldır mitsubishi L200le izine geliyo çok hoş araç bi kaç kezde kullanma fırsatım oldu navara bundan daha güzel nden onla gelmiyosun dediğimde fransada sorunsuz navara görmedim ben hepsinde 4 çeker moda alınca nerden olduğuda belli olmayan tıkırtı sesleri falan geliyomuş elinde varmış navara ama cesaret edip gelememişti türkiyede öyle bi sorun sahibiyle falan karşılaşmadım umarım sizinde başınıza gelmez

tesekkur ederım.
4 çeker degıl zaten sadece arkadan ıtıyor.bakalım artık arastırdık santıye ortamında hor kullanılan aracları test ettık gayet sorunsuzdu.ıns problem yaratmaz :)

Çevrimdışı ozencan43

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozencan43;285720
hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin......

tesekkurler.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.Bir ara haberlerde duymuştum çarpışma testlerinden 3 yıldızı zorla almıştı ve bende seyrettiğimde ön taraf resmen dağılmıştı ve çarşamba çanağı daha sağlam kalırdı onun yanında.aslında görüntü muhteşem bişi ,ama belki daha sonraları düzeltmiş olabilirler.Şu anki hali ne alemde bilmem, umarım sonraları sağlamlaştırma yapmışlardır.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2011, 13:06:57 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aslında amarog pıck-up tarzdaki modeller baz alınırsa gerçekten üst sınıf diyebilirim ama alırmıyım bana göre o kadar para vermek mantıksız.  pıck-up tarzında görüntüsü duruşu ile amarog ve navara eş değerdir. ayrıca ford ranger de bu sınıfta ki araçlar katagorisinde bence iyi bir yeri hakediyor özellikle kullanımı ve yakıt ekonomisi pıck-up tarzdaki araçlarda lider seviyede diyebilirim.toyoto hılux a gelecek olursak 2,5 diesel ve 3.0 diesel olmak üzere 2 farklı motor kullanıyor iç malzeme kalitesi yüksek ama tasarım çok iyi değil bana göre dolu bir hılux a binmek içinde 65. tl yi gözden çıkarmanız gerekiyor ki böyle bir durumda amarog tercih ederim zaten toyota gıcı kırık corollaya bile 54 bin lira istiyor fiyat konusunda çok uçuyorlar her neyse konumuza dönmek gerekirse sırada l200 var aslında bu sektördeki satış rakamlarıyla lider demek daha doğru olur.kaliteyi ucuza almak gibi birşey 4x2 manuel full+full bir l200 ü 51.000 tl ye alabiliyorsunuz ayrıca kullanılan malzeme kalitesi  japonlara yakışır şekilde kendime göre bir sıralama yapacak olursam ki bundan öncelikle fiyat göz önüne alıyorum ve sonrada araçın genel özelliklerini değerlendirirsek şöyle bir sıralama yapabilirim (tamamen şahsi fikrimdir)
mıtsubıshı L200 ortalama tüketim 7,4 136 hp max hız 170 km

ford ranger ortalama tüketim 7.4 litre 156 hp max hız 175 km

toyota hılux ortalama tüketim 7.3 litre 144 hp max hız 170 km

nıssan navara ortalama tüketim 7.4 litre 163 hp-max hız 173 km

wv amarog ortalama tüketim 7.7 litre  163 hp- max hız 170 km

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;285895
L200 Alın Keyfinize Bakın

begenmedık.fazla rahatsız.bı kaç kere dersaneye gıttım l200 ıle arka tarafda 3 yasındakı cocuk bıle rahat edemez.navara bu konuda gercekten basarılı.hem l200 un arkasıda cok sallıyor.

Alıntı yapılan: fenomen;285894
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.Bir ara haberlerde duymuştum çarpışma testlerinden 3 yıldızı zorla almıştı ve bende seyrettiğimde ön taraf resmen dağılmıştı ve çarşamba çanağı daha sağlam kalırdı onun yanında.aslında görüntü muhteşem bişi ,ama belki daha sonraları düzeltmiş olabilirler.Şu anki hali ne alemde bilmem, umarım sonraları sağlamlaştırma yapmışlardır.
bilmıyorum o konuda arstırmaya hıc gırmedık zaten parası verılmemıs henuz arac gelmedı.yanı hayla vaz gecıme sansımız var.

aslında l200 ve navara arasında cok gıdıp geldık bırde hılux.amarogu dırek eledık fıyatından dolayı hıluxu elemek zorunda kaldık arabaya 3 ay zaman verdıler.l200 ve navara arasında ıse l200 kutuk gıbı oldugundan eledık ve arazıde l200 un yol tutusu navara kadar basarılı degıl.denedık görduk.en ufak bırseyde arka tekerler bos donmeye baslıyor.