škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

paranız var 40.000 TL

kazım · 69 · 15201

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: arabasevdasi;286182
Logoya ben de para vermem, ama olayın sadece logodan ibaret olmadığını düşünüyorum. Opel birebir Chevrolet demek degil, ikisi de GM olmasına rağmen. Boyasından camlarına, plastiginden koltuk süngerlerine kadar Opel ile Chevrolet arasında fark var. Yoksa bir Allah'ın kulu Opel almazdı. Astra hatchbackler Almanya yapımı.

Karar sizin, ben sadece görüşümü söyledim. Ayrıca Chevrolet'ler kötü araç demiyorum, ama 40 bin civarina Astra dizel (Classic diye geciyor) -benim için- daha mantıklı geliyor. Gönlünüze göre olur inşallah..

Bu mesajı aracı almadan önce tekrar tekrar 5kere 10kere hatta 15 kere okuyun derim...

Opise gidiyorum ben servise sizin bahsetttiğiniz Chevrolet aracın sedanını alan bir bayan geldi daha araç 1 aylık belki ama kadın bi liste madde verdi tekrar bakılsın kontrol edilsin diye???

Buda beni şaşırttı haliyle. Bu arada belkide astra classicIII ler kalmamıştır bayilerde haberiniz olsun

opel33

• Ziyaretçi
Yardırking mod :) son noktayı koymuş verdiği linke bakın mutlaka...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;286178
ekonomi amaçlı düşünüyorsanız kar zarar hesabı yapacaksınız uzun vadede değer değilse değmez,zira dizelden kar yapmanız için 15 milyarı bitireceksiniz birde dizel ile benzin farkıı ne zaman kapatacaksnınz o ayrı bir mevzu.ama sadece otomobil değişikliği düşlüyorsanız o ayrı bir mevzu.ama bana kalırsa 15 milyar için skoda kalitesinden vazgeçmeyin derim ben.

:+1:
  bende aynen diyorum,devir ekonomi devri dermişim.

Bu hesap bence yanıltır zira karşılaştırılan araçların biri sıfır biri 2008 model. Her ikisi de aynı konumda olsaydı tamamdı ama değiller.:wnk:

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;286228
Bu hesap bence yanıltır zira karşılaştırılan araçların biri sıfır biri 2008 model. Her ikisi de aynı konumda olsaydı tamamdı ama değiller.:wnk:

Bencede bu yıllık 15.000 km yok bilmem kaç km hesabı yanlış..
İnsanlar benzili alıyor dizelle aradaki 2-3milyarlık farkı vermemeik sonra gidip 2-2.5 milyara tüp taktırıyor sonra her yıl muayene parası veriyor üstüne üstlük kapalı hiç bir yere giremiyor...

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende olsam almazdım. Neden diye soracak olursanız chevrolet yeni çıkardığı bir modeli, satmak için bir önceki modelinin üretimini durduruyor bunu aveo içinde yapacaklar yeri geldiğinde ayrıca 40.000 paraya alacağım en mantıklı dizel 1.3 ctdı opel astra sedan 42.000 tl civarına alabilirsiniz en azından chevrolete göre çok daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 12:05:47 Gönderen: mutluoztan »

opel33

• Ziyaretçi
Buyrun buda Opel Astra H Sedan 111.Yıl Özel Serisi
1.3Cdti 6 ileri Manuel - Şehir için 6.2 ortalama şehir dışı çok daha ekonomik.
Biz beyazını aldık jantların koyu oluşu ve camların koyuluğu beyazda harika duruyor ;)

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;286261
Buyrun buda Opel Astra H Sedan 111.Yıl Özel Serisi
1.3Cdti 6 ileri Manuel - Şehir için 6.2 ortalama şehir dışı çok daha ekonomik.
Biz beyazını aldık jantların koyu oluşu ve camların koyuluğu beyazda harika duruyor ;)

111. yıl özel serisinde bildiğim kadarı ile özel jantlar kendinden karartmalı camlar iç kokpitte lake kaplama ve yanılmıyorsam navi oluyordu fakat 111. yıl özel serisinin fiyatı 46 tl civarında

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mutluoztan;286264
111. yıl özel serisinde bildiğim kadarı ile özel jantlar kendinden karartmalı camlar iç kokpitte lake kaplama ve yanılmıyorsam navi oluyordu fakat 111. yıl özel serisinin fiyatı 46 tl civarında

Saydıklarınız aynen doğrudur fakat sadece navi yok :/ Türkiyeye navili göndermiyorlarmış :sopa: Ama isterseniz servis takıyor tabi..

Enjoy özelliklerine ek olarak:
6 yönlü ayarlanabilir sürücü koltuğu
AUX girişi (harici müzik cihazı bağlayabilme)
Bel desteği ayarlı sürücü koltuğu
CD 30 radyo/CD/MP3 çalar - 7 adet hoparlör
Deri kaplı direksiyon
Direksiyondan kumanda sistemi
Grafik bilgi ekranı
Hız sabitleyici (Cruise Control)
Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası
Işığa duyarlı otomatik yanan farlar
Klima - elektronik iklim kontrollü
Kol dayama desteği
Park sensörü (arka)
Yağmur sensörü

111.Yıl Özel Seri:
16 inç hafif alaşım jantlar
Koyulaştırılmış far yuvaları
Piyano lake orta konsol
Siyah renkte B direkleri

Sadece navi ve sunroof yok ger kalan herşey için astra sedan 111.Yıl :) (Not: Hb lerde 111.yıl serisi yoktur)
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 13:26:01 Gönderen: opel33 »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alınmaz kesinlikle, severek alırsınız 1 sene sonra pişman olursunuz.40bin lira ne kadar özellikli olursa olsun B sınıfı bir araca bağlanmaz.Benim görüşüm böyle..

opel33

• Ziyaretçi
Doğan OPEL ASTRA H SEDAN = C SEGMENTİ

Ayrıca pişman olmak için bana bir tane neden söylesene?

Çevrimdışı arabasevdasi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;286300

Bence aveo icin soyluyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;286300

En basiti ben.35bin lira verdik Fabiaya.Bugün ki aklım 2008de olsa aldırmazdım aracı.Aldığımız senelerde 40liraya sıfır  1.6 passat veriyorlardı..Basit ve net.İlk sene çok seversiniz 2.senede pişmanlık başlar.

B sınıfı araçlar için 35-40 çok fazla.Benim görüşüm bu yönde.

Ayrıca ben B sınıfı araç için konuştum.Astraya laf etmedim yani. .

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;286303
En basiti ben.35bin lira verdik Fabiaya.Bugün ki aklım 2008de olsa aldırmazdım aracı.Aldığımız senelerde 40liraya sıfır  1.6 passat veriyorlardı..Basit ve net.İlk sene çok seversiniz 2.senede pişmanlık başlar.

B sınıfı araçlar için 35-40 çok fazla.Benim görüşüm bu yönde.

Ayrıca ben B sınıfı araç için konuştum.Astraya laf etmedim yani. .

Dostum yanlış anlaşılma oldu :)
I'm so sorry :( :haha:

Bence 35-40 bin verilcekse bol donanımlı bir polo bir corsa yada fabia olabilir ama aveo değil kesinlikle :ok:

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
40 bin tl para az para değil.. ben olsam kesinlikle astra classic cdti alır mis gibi binerdim.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White