škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

paranız var 40.000 TL

kazım · 69 · 15188

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsen Opel ile Chrevrolet bence aynı kalitede değiller.VW-Skoda ilişkisi de öyle.VW hep bir adım önde.

40bine aveo yerine 40küsüre Astra classic daha mantıklı olacaktır her bakımdan.

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;286362
Şahsen Opel ile Chrevrolet bence aynı kalitede değiller.VW-Skoda ilişkisi de öyle.VW hep bir adım önde.

40bine aveo yerine 40küsüre Astra classic daha mantıklı olacaktır her bakımdan.

Doğan valla ben daha bişey demiycem opelden bahsederken ne kalitesi diyen birisiyle anlaşmam mümkün değil!

Farklı bir örnek olucak ama fordda çalışan eleman bile astra focus kıyaslamasında işçilik kalita konfor da opel öndedir abi diyor..

Kaldıkki chevrolet kim ford kim en başta.. Opelle kıyaslanmaz bile..

Neyse sonuç olarak kim hangi aracı alıyorsa hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullansın...

Çevrimdışı kazım

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
önemli olan aynı kalteyi makul fiyata alabilmek

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kazım;286377
önemli olan aynı kalteyi makul fiyata alabilmek

Hocam öncelikle tekrardan hayırlı olsun ama şunu iyi bilelim ki opelle-chevrolet arasında aynı kalitedeler diye bir kavram yok!

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: opel33;286334
Biris aveo 4 kişi binse boş yer kalmıycak bir büyüklükteki araç diğeri ise 5 kişi binse 6. kişi için bile yer açılacal ferahlıkda bir araç = opel astra h sedandan bahsediyorum ayrıca şimdi kimsi güvenlik ve konfor bakımından opel ile chevrolet aynı tutmasın lütfen...

Astrayla hb yada sedan fark etmez 90la girdiğiniz virajdan yağ gibi çıkarken aveo ile %85 yada %96 :) çıkamazsınız o virajdan..

Karar sizin pişman olmayacağınız bir seçim yaparsınız inşallah..

bu ne opel fanatikliği; astra h yi bilmesek limuzin falan zannedeceğiz yani. hangi astra h ye 6 kişi biniyormuş? öne 1 kişi arkaya 2 kişi rahat yolculuk 3. kişi binse ona göre yolculuk.
6 kişiyi bağajamı bindireceksin.
bir de sen hayatında yeni aveoyu kullandımmı ki kesin iadelerle yorum yapıyorsun; viraja giremez virajdan çıkamaz.
eleştiri yaparken biraz mantıklı ve vicdanlı olun. net bildiğiniz şeyler varsa o zaman hüküm yürütün.
opelin vectrasını, astrasını almış kullanmış ve halen corsasını kullanan birisi olarak ben yazdıklarının hiç bir kelimesine katılmam.
astra h dediğiniz araç zaten eski kasa bir araç j kasa astra desn hadi neyse.
chevrolet artık eski chevrolet değil kalite olarak opel ile arasında pek fark kalmadı, donanım dersen opeli cebinden çıkartır.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 20:51:54 Gönderen: fabialife »

Çevrimdışı kazım

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim anladığım bazı arkadaşlarımız eski chevrolette kalmış

yeni chevrolet fiyatıyla opelden daha mantıklı

kalitesi zaten aynı

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bırakın opelı mopelı dönun skodaya vw ye seata.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-nadir-den-2006-hatasiz-superb-elegance-triptronik-full-full-64263494/detay/

alırsın pasalar gbı superb bbınersın.ama modelı dusuk ıste.bence o fıyatlara cıktıkdan sonra  leon bınersın.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-beyaz-yilan-65545427/detay/
genede sana kalmıs

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazım Bey Sıfır Araba Alacam Diyor ; 2.El Sormuyor 2.El Buraya 1000 Tane Model Yazılır

fabialife

• Ziyaretçi
fiyat ve tercih edilebilirlik kişilerin bütçe ve beklentileri ile doğru orantılı.
40.000 lira verilir ya da verilmez bu da bakış açısı ile ilgili.
ama o arabanın önündeki amblem W olsaydı hiç şüpheniz olmasın fiyatı 50.000 liradan başlardı.
bazıları mal bazıları marka satar.

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;286418
bu ne opel fanatikliği; astra h yi bilmesek limuzin falan zannedeceğiz yani. hangi astra h ye 6 kişi biniyormuş? öne 1 kişi arkaya 2 kişi rahat yolculuk 3. kişi binse ona göre yolculuk.
6 kişiyi bağajamı bindireceksin.
bir de sen hayatında yeni aveoyu kullandımmı ki kesin iadelerle yorum yapıyorsun; viraja giremez virajdan çıkamaz.
eleştiri yaparken biraz mantıklı ve vicdanlı olun. net bildiğiniz şeyler varsa o zaman hüküm yürütün.
opelin vectrasını, astrasını almış kullanmış ve halen corsasını kullanan birisi olarak ben yazdıklarının hiç bir kelimesine katılmam.
astra h dediğiniz araç zaten eski kasa bir araç j kasa astra desn hadi neyse.
chevrolet artık eski chevrolet değil kalite olarak opel ile arasında pek fark kalmadı, donanım dersen opeli cebinden çıkartır.

Hocam yorumunuza saygı duyarım okurum ama gram katılamam..

Opel fanatikliği değil benim yaptığım gördüğümü bildiğimi söylüyorum ayrıca merak etmeyin aveoyuda kullanmışlığım var bol keseden atmıyoruz!

Astra h deseniz yıllardır opelin bel kemiği olmuş bir araç bi çırpıda silinecek bir marka değil bunuda hatırlatırım ve hala o paraya yenide olsa eskide olsa aveo yerine bir polo bluemotion bir corsa yada fabia alınır diyorum (Hepsi full paket)

Daha da uzatmak istemiyorum isteyen istediğini alır sadece konu açılmış fikirler sorulmuş benim fikrim budur... Hepsi bu.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 21:32:38 Gönderen: opel33 »

Çevrimdışı kazım

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
valla ben açıkcası bugün gördüm

yeni aveo ile opel iç donanım kalitesi aynı

yeni aveoda beni cezbeden GM nin fiatla işbirliği çıkardığı 3,3 litre iddialı dizel moturu

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kerem61;286429
bırakın opelı mopelı dönun skodaya vw ye seata.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-nadir-den-2006-hatasiz-superb-elegance-triptronik-full-full-64263494/detay/

alırsın pasalar gbı superb bbınersın.ama modelı dusuk ıste.bence o fıyatlara cıktıkdan sonra  leon bınersın.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-beyaz-yilan-65545427/detay/
genede sana kalmıs

Bencede çok mantıklı özellikle leon ;)

Ama arkadaşlar sıfır bakıyorlarmış :favo1:

Çevrimdışı kazım

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
opeli de gördüm yeni aveo  chevroleti de

bak yeni aveo diyorum üzerine basa basa

arada fiat farkından başka hiç bir fark yok

kalite aynı

hatta euroncup testine bakarsan yeni aveo daha üstün

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kazım;286444
opeli de gördüm yeni aveo  chevroleti de

bak yeni aveo diyorum üzerine basa basa

arada fiat farkından başka hiç bir fark yok

kalite aynı

hatta euroncup testine bakarsan yeni aveo daha üstün

Hayırlı olsun yeni aveonuz...

06lkn66

• Ziyaretçi
Euro ncap dereceleri sizi yaniltmasin o kadar tmm saglamdir güvenilirdir ama fabia I dört yıldız aldı sebebi güvensizligi degil ön tarafin haddinden fazla saglam olmasi yaya güvenligini tehlikeye soktugundan dolayi bence ncap sonuclari seciminize yön vermesin