škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb gizli özellik varmı?

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: chook;396616
süperbler active modelinde sis farları asist var mı
sonrada açtırmak mı gerekiyor

Yazılıma bağlamadan bir şey demek zor

Çevrimdışı devrimecz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;286235
Passatın Artıları :

Elektronik Park Freni

AutoHold

Bardaklığın daha kullanışlı ve daha estetik olması

Rear Asist, ACC, Renkli Yol Bilgisayarı gibi opsiyonların olması

Anahtarsız Girişin düzgün bir yerde konumlandırılması

Vites etrafındaki tuşların fazlalığı

SuperB’in Artıları :

Bixenon farın adaptif olması ( dört farklı aydınlatma modu )

Kararan yan aynaların yolcu tarafında da olması ( Passatta sadece sürücü )

Katlanır aynanın dışarıdan anahtar ile de katlanabilmesi ( Passatta sadece içeriden )

Bagajın çift yönlü açılması ve Elektonik olması

Geniş arka diz mesafesi

Geniş ve kullanışlı Bagaj özelliği

Arkadaki havalandırmaların ayrı ayrı kapılarda olması ( Passatta yan yana, kol dayamasının üzerinde )

Arka tarafta otururken kol dayaması üzerinde saati ve dış sıcaklığı görme, güzel bir görüntü.

Krom kapı kolları ambiyans aydınlatması

Kol dayaması içinde Aux girişi

Passatta sonradan açtırılan tüm özelliklerin Skodada fabrika çıkışı gelmesi ( yağmur yağdığında camların ve sunroofun kapanması, viraj farları, beyaz led plaka vs …..)

Arka far hariç kusursuz tasarım ( bana göre )

Daha az paraya daha çok donanıma sahip olma.

Çok güzel tespit:wsh2:

Çevrimdışı avmesut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Otomatik park düğmesine 2 defa üst üste basarsanız dikey park etme modülü çalışır. ...:)

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar
Superb imi  bugün yine karıştırmya devam ettik.benim asıl aradığım ,amerikan park sinyal modu diye bir şey arıyoduk ama,onu bulamadık ,sanayide bir tuning firması vw .lerde böyle bir özellik var dedi onun için ,boşuna araca kablo vs kesim işleri yapmayın demişti bu ndenle bu özellik arıyoduk.Fakat bulamadık .Gündüz farı ile ilgili bölümü karıştırırken gündüz farı yanarken arka led stop lambaları aktif -kapalı işareti vardı.etkinleştirdik ve oldu.Gündüzleri far düğmesi auto da gündüz farları yanıyo ve arka stoplarda yanıyo.Arka farlar led yalnız.serviste taktırmıştım.

Çevrimdışı ademirtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;286235
Passatın Artıları :

Elektronik Park Freni

AutoHold

Bardaklığın daha kullanışlı ve daha estetik olması

Rear Asist, ACC, Renkli Yol Bilgisayarı gibi opsiyonların olması

Anahtarsız Girişin düzgün bir yerde konumlandırılması

Vites etrafındaki tuşların fazlalığı

SuperB’in Artıları :

Bixenon farın adaptif olması ( dört farklı aydınlatma modu )

Kararan yan aynaların yolcu tarafında da olması ( Passatta sadece sürücü )

Katlanır aynanın dışarıdan anahtar ile de katlanabilmesi ( Passatta sadece içeriden )

Bagajın çift yönlü açılması ve Elektonik olması

Geniş arka diz mesafesi

Geniş ve kullanışlı Bagaj özelliği

Arkadaki havalandırmaların ayrı ayrı kapılarda olması ( Passatta yan yana, kol dayamasının üzerinde )

Arka tarafta otururken kol dayaması üzerinde saati ve dış sıcaklığı görme, güzel bir görüntü.

Krom kapı kolları ambiyans aydınlatması

Kol dayaması içinde Aux girişi

Passatta sonradan açtırılan tüm özelliklerin Skodada fabrika çıkışı gelmesi ( yağmur yağdığında camların ve sunroofun kapanması, viraj farları, beyaz led plaka vs …..)

Arka far hariç kusursuz tasarım ( bana göre )

Daha az paraya daha çok donanıma sahip olma.

bu saydığınız özelikler superb'nin tüm versiyonları (active,comfort,elegance) için geçerli mi peki.

Çevrimdışı ozulu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık bir hafta önce bende 2013 elegance superb alarak aranıza katıldım, forumda da araştırma yaptım ancak kesin bi sonuca varamadım, bolero hakkında bir sorum olacak benim,

http://www.skoda.com.tr/new/klavuz/model/superb/radyo/B6_Superb_Bolero_CarRadio_(05_2009).pdf

linkteki kullanım kılavuzunun 2.sayfasında 32 GB'a kadar olan SD, SDHC, MMC kartlar desteklenir şeklinde bi açıklama yazmışlar, ancak yine aynı kılavuzun 10. sayfasında SDHC kart desteklenmez diye bi açıklama daha yapmışlar, konu hakkında bilgisi olan veya 8 GB'ın üstü hafıza kartı kullanan arkadaşlarım yardımcı olabilirlerse sevinirim :)

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba aracınız hayırlı olsun. Bolero'da 32 GB'ye kadar kart kullanabilirsiniz. 2011  Model aracımda hiç sorunsuz kullanıyorum. SDHC kartlarla bir problem yaşamadım.

Çevrimdışı Lions coach

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.. Bende artık bir 1.6 tdı elegance prestige superb sahibiyim ve herkese arabaları ile mutluluklar diliyorum.
Bu harika araca 2010 model a3 den geçtim ve ne kadar doğru,isabetli bir karar olduğunu ilk üç günümde 2000 kilometre nin üstünde yol yaparak anladım. Daha sessiz ve konforlu olması için 2 defa lastik değiştirdiğim (michelın&contınental) a3 ümden sonra, superb ile nitrojen ile şişirilmiş alpin 4 karlastiği ile asfalta dokunduğun bile anlamadan seyahat farklı bir duyguymuş. Saygılarımla

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lions coach;452892
Merhabalar.. Bende artık bir 1.6 tdı elegance prestige superb sahibiyim ve herkese arabaları ile mutluluklar diliyorum.
Bu harika araca 2010 model a3 den geçtim ve ne kadar doğru,isabetli bir karar olduğunu ilk üç günümde 2000 kilometre nin üstünde yol yaparak anladım. Daha sessiz ve konforlu olması için 2 defa lastik değiştirdiğim (michelın&contınental) a3 ümden sonra, superb ile nitrojen ile şişirilmiş alpin 4 karlastiği ile asfalta dokunduğun bile anlamadan seyahat farklı bir duyguymuş. Saygılarımla

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız sürüşler. Benimkinin de eli kulağında. Alpin 4 iyi lastiktir, hatta mıchelın'in 2. kalitesi BF goodrich kışlıkları aciliyet nedeniyle almıştık, aşırı derecede memnun kalmıştık.

Çevrimdışı ozulu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;452787
Merhaba aracınız hayırlı olsun. Bolero'da 32 GB'ye kadar kart kullanabilirsiniz. 2011  Model aracımda hiç sorunsuz kullanıyorum. SDHC kartlarla bir problem yaşamadım.

Merhaba,

32 GB lık SDHC kartı tam kapasite denemedim ama çalıştı ve söylediğiniz gibi sorun yaşamadım, boleronun video dosyalarını destekleyip desteklemediği hakkında bilginiz varmı acaba? türkçe sitelerde konu ile alakalı bilgiye pek denk gelemedim yabancı sitelerde ise desteklemediği yazıyor, bu konu hakkında da yardımcı olaiblirseniz sevinirim, teşekkürler

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle