škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2012 Seat Leon FR...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Babama almayı düşünüyoruz 1.4 tsi 125hp olanından nasıl bir tercih sizce ?

« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 13:22:47 Gönderen: HakanAltunay »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Mis gibi, hele de farları da öyleyse  :ok:

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yok abi mercek değil yalnız sisler köşe dönüş özellikli felan cok dolu bir arac ya koltukları mükemmel ön tampon ve arka tampon normal leondan farklı daha sportif cizgilere sahip

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
leon kasa yenileceyek diye biliyorum bence yeni kasayı bekleyip görmek daha iyi diye düşünüyorum hem yeni kasa çıktığında fiyat olarak biraz daha aşağıya alabileceğinizi düşünüyorum tercih meselesi tabi ki şahsi fikrimdir.ayrıca golf e bakmanızıda öneririm

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Golfe baktık mutlu fiyat kıyaslamasında biraz daha pahalı donanım olarakda biraz daha düşük seviyede.yeni kasa işi kafamı karıştırdı şimdi teşekkürler.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı fiyata golf alabiliyorsanız golf alın derim

malzeme kalitesi daha iyi
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;286298
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-ayguv-merakla-beklenen-leon-1-4-tsi-fr-125-hp-ayguv-de-60260813/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-ayguv-merakla-beklenen-leon-1-4-tsi-fr-125-hp-ayguv-de-60871136/detay/

özellikle beyaz olanı gerçekten güzel bir araç gerek tamponları gerek 17 lik jantları ön arka spor tamponları ile oldukça iyi bir tercih sebebi

Araçları satan bayının sahıbı ıle cok guzel bır atışmamız olmuştur.Tecrube ile sabıttır.Araç alın ama servise ugramayın.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı araçtan arkadaşım eşine aldı sıfırını şeker bayazıydı içine bakmadım ama bence değer leon çok agresif bir yapısı var.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gmmert;286348
Araçları satan bayının sahıbı ıle cok guzel bır atışmamız olmuştur.Tecrube ile sabıttır.Araç alın ama servise ugramayın.

yani linkler tamamen fr modelinin şekli ve fiyatı konusunda bilgi verilmek için konulmuştur :) yoksa ne bayiyi tanırım nede bilirim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;286357
yani linkler tamamen fr modelinin şekli ve fiyatı konusunda bilgi verilmek için konulmuştur :) yoksa ne bayiyi tanırım nede bilirim
Yanlış anlamayın sizin için yazmadım.İlanı gormuş iken bilgi olarak vereyim diye yazdım.Hatta dogusa attıgım şikayet maillerinde bu durumu forum sitelerinde yazacagımıda belirtmiştim.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonucta vw arabası ve tsı motor tartısılmaz kı ben leonu cok begenıyorum. ama bı yenılıge gıdecekse bekleyın derım.;) yenı kasası gelmeyecekse alın bence :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

fabialife

• Ziyaretçi
1.6 102 hp motorlu leonum vardı, hiç bir şikayetim olmadı.
sağlam konforlu ve karizmatik arabadır, tsi motoru zaten anlatmaya gerek yok.
tek handikap 2012 de veya 2013 başında kasa yenilenecek. çıkacak kasanın görüntüleri henüz ortada değil, ya iyi bir kasa çıkacak mevcut kasa yavaş yavaş değer kaybetmeye başlayacak veya sevilmeyen bir kasa çıkacak bu kasa değerini uzun süre koruyacak.
bunu şunun için yazdım; genellikle leon; fanatikleri tarafından tercih edilen ve kullanılan bir araba.
bir önceki mk1 kasa özellikle sağlamlığından dolayı halen sevilen ve tutulan bir araç, mevcut mk2 kasa leon ise karizması ve konforundan dolayı tutulan bir araç.
çıkacak olan kasa iyi bir görüntü ve donanıma sahip olursa mevcut leon sahipleri yavaş yavaş arabalarını yeni kasa ile değiştirmeye başlar, ama tutmazsa bir çoğu mevcut arabalarına binmeye devam eder.
ama şu bir gerçek ki yeni çıkacak olan kasa şu andaki fiyatlardan 2.000-3.000 tl pahalı çıkacağı için bu araç daha en az 3-4 yıl değerini korumaya devam eder.
ön cam a sütünları yani ön camın sağ ve sol direkleri ve küçük kelebek cam yapısından dolayı görüntüde biraz kör nokta oluşturduğundan alışıncaya kadar biraz sıkıntı çekersiniz.
alışınca pek problem olmaz.
uzun lafın kısası beğendiyseniz alın derim, pişman etmeyecek bir araç. özellikle viraj performansı ve konforu çok iyidir.

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence şu an C segmentinde fiyatını en çok hakeden araçlardan birisi..

Aynı fiyata golf confortline dahi alınamıyor ki golf comfortline'ın donanım seviyesi bu araca göre çok aşağıda. En basitinden esp ve dijital klima fln yok.

Komşumuz 1 ay önce aldı bu araçtan. Gayet yakışıklı. 18" jant opsiyonu ve sunroof opsiyonu ile almış. Bir de afl bi-xenon paketi alınsa tadından yenmez..:)

Koltukları standart koltuklara göre çok daha iyi. Aynı koltuklar 2006 leon sport-up larda da vardı. Yakın arkadaşımda sport-up olduğu için biliyorum, vücudu güzel saran gayet başarılı bir koltuk. En az polo gti / ibiza cupra / fabia rs lerde kullanılan koltuklar kadar iyi ki bence daha iyi..

Tamponlar ve led stoplar gayet güzel.. Gözüme batan en önemli şey aracın yüksekliği oldu. 18" jantlarla hafif leylek modunda duruyor.

Aracı beğeniyorsanız bence alın geçin.. Yeni kasası ilerde çıksa bile bu fiyatlara anca kapak jantlı boş + boş donanımlısı falan alınır..:)