škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Saman da taşırım, acımam!

lrfan · 16 · 5362

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bir ara foruma eklemiştim, bagaja 8 tane beton çuvalı atılmış A5 vRS, bu da hafif versiyonu, acımıyorlar hiç :)

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Mal kıymeti bilmeyenler yapacak birşey yok abi.

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Saman her neye gidiyorsa sahibi icin arabadan daha kıymetli olsa gerek :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Milyon dolarlık yarış atına sahipse sırf at ısınsın diye o vRS'i bile odun niyetine yakar :D

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yine iyi bu benim komşum 300c ile seramik taşıyordu. :D

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunda garip olan ne varki eğer taşımam gerekiyorsa yüklerim bi ara inşaat işi yaptığım zamanlarda passatla az çimento bağlama teli taşımadım ben eğer o malzemeler sayesinde o araca biniyorsam o araca o malzemeyi yüklerkende hiç gocunmam tamam araçlarımız kıymetli özel ama fazlada abartmaya gerek yok sonuçta mekanik ve hayatmızı kolaylaştırmak için yapılmış makineler
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;286398
bunda garip olan ne varki eğer taşımam gerekiyorsa yüklerim bi ara inşaat işi yaptığım zamanlarda passatla az çimento bağlama teli taşımadım ben eğer o malzemeler sayesinde o araca biniyorsam o araca o malzemeyi yüklerkende hiç gocunmam tamam araçlarımız kıymetli özel ama fazlada abartmaya gerek yok sonuçta mekanik ve hayatmızı kolaylaştırmak için yapılmış makineler

:+1::+1: + 1000000 Katılıyorm.. Aracı Ben İstedigim Gibi Kullanmayacamda Bundan Sonraki Sahibimi Kullanacak... Ben Bu İş Sayesinde Para Kazanıyorsam Aracı O Sayede Alıyorsam Oda Bişeylere Katlanacak :)

Gearbox

• Ziyaretçi
Tamam araclarimizi seviyoruz ama yeri gelincede yuklerim araca hicde sorun olmaz gerekirse s500 um olsun acimam..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

:+1: Kesinlikle.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çizdirmedikten sonra,onu yıpratmadan taşıdıktan sonra no problem no panik
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
...sonuçta mekanik ve hayatmızı kolaylaştırmak için yapılmış makineler
:+1:Direkt olarak konuyu kapatan bir ifade.:kat:

06lkn66

• Ziyaretçi
fabia daha bir aylıkken bağdan 21 kasa üzüm yükleyip indirdik altını sürte sürte indi yozgattan ne zaman gelsek bagaj full dolu olur amortisörler iptal yay üstünde gider araba benim işimi görmeyecekse ihtiyacımı karşılamayacaksa verdiğim paraya acırım

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tamamen araca nasıl ulaşıldığına bağlı eğer kolay satın alındıysa ve ihtiyaç anında hemen değişitirilebiliyorsa eşşeğe biner gibi binilir.
Ama o araca ulaşmak için binbir zahmetle para artılıyorsa işte o zaman o araç aileden biri olur :)