škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda roomsteri gözden çıkardı mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kazım

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sitelerinde bütün modellerin opsiyonel aksesuarları tek tek belirtilmişken roomsterin adı geçmiyor

nasıl iş?

ilginç değil mi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kazım;286640
ilginç değil mi
Yüce yapıyorsa vardır bi bildikleri:++::++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlginç sayılmaz. Fazla satışı olmayan bir araçta opsiyonel donanımlı sıpariş alamıyor, uğraşmak istemiyor olabilirler.

Çevrimdışı kazım

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;286647
Yüce yapıyorsa vardır bi bildikleri:++::++:

acaba roomster eşsiz bir araba olduğu için opsiyonel aksesuara ihtiyaç duymadılar mı?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kazım;286650
acaba roomster eşsiz bir araba olduğu için opsiyonel aksesuara ihtiyaç duymadılar mı?
Eşsiz olsa, donanım anlamında ağzına kadar dolu olmalıydı.:wnk:

Çevrimdışı sabsen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
93 model skoda favorit e  12 yıl bindikten sonra  2007 model bir    1.4 comfort romster e sahip oldum.hayallerimin arabasına kavuştum.yeni araba almışsın ne aldın diyorlar romster diyorum o nasıl araba  nedir çin malımı falan diyorlar.manda kasa takoz şahinlere  teneke renolara alışmış bir millete ne demeli bilmiyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: sabsen;299897
93 model skoda favorit e  12 yıl bindikten sonra  2007 model bir    1.4 comfort romster e sahip oldum.hayallerimin arabasına kavuştum.yeni araba almışsın ne aldın diyorlar romster diyorum o nasıl araba  nedir çin malımı falan diyorlar.manda kasa takoz şahinlere  teneke renolara alışmış bir millete ne demeli bilmiyorum.

Hayırlı olsun. Güle güle binin...

Bilmeyenleri 1 tur gezdirin :D

Çevrimdışı sabsen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabamı teslim aldım İstanbul dan Eskişehir e kadar gündüz yolculuğu aman allahım iyiki almışım.Koskoca Eskişehir de 4 tane varmış benimki 5. oldu

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun.kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Çevrimdışı gakgoskentli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sabsen;299897
93 model skoda favorit e 12 yıl bindikten sonra 2007 model bir 1.4 comfort romster e sahip oldum.hayallerimin arabasına kavuştum.yeni araba almışsın ne aldın diyorlar romster diyorum o nasıl araba nedir çin malımı falan diyorlar.manda kasa takoz şahinlere teneke renolara alışmış bir millete ne demeli bilmiyorum.
içtenlikle katılıyorum hayatında en son clioya binmiş yurdum insanı doğal olarak senin arabaya çin malı v.s şeyle söyleyecektir.Neymiş efendim çok satılıyor çok satılan araba çok mu iyidir???Eğer öyleyse en iyi araba ya cliodur yada hyundai accent