škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyat nasıl sizce?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drys

• 1.6 TDI CR DSG Elegance
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drys;230756
1 aylık, Sıfır araçta ki sorunlar ;

1-Otomatik vites topuzunun solunda bulunan mandal P konumunda sıkıştığından araçtan anahtarı alamıyordum,servise götürdüm,baktılar ve ön tarafta bulunan gergi kollarında gevşeme tespit edildi,servis sorunu giderdi.
2-Bagaj kapağı yayları gevşek,bagajı kapatıp ikinci bir defa daha üstüne bastırmam gerekiyor.Servis md bunun sıfır araçta normal olduğunu,araç kullanıla kullanıla bagaj kapağı yaylarının sertleşeceğini söyledi ve arka kapıdan örnek vermeğe çalıştı,ama ben anlamadım ve anlamsız buldum,sorun zamana bırakıldı.
3-Araç içi yoğun rahatsız edeci koyun postu benzeri koku,servis md 2011 model araçlarda bu kokunun olduğunu ve zamanla geçeceğini söyledi,sorun zamana bırakıldı
4-Klima yeterince soğutma yapmıyordu,İzmit Sonaxa gittim kokunun giderilmesi için ozonlama yaptırdım,koku azaldı ve klima soğutması performansı belirgin olarak arttı
5-Düz yolda zaman zaman ve özellikle 1 den 2 ye ve 2 den 3. vitese geçerken araç yüksek devirleri kullanıyor.3500-4000 devirde geçiş yapıyor.Bu sorunu servise bildirmedim,önce sizlere danışmak isterim,sizce önemli bir durummu?
6-devamı var...
Yapılan eleştirilere kısmen katılıyorum çünkü 15/5/2011 de yazdığım gibi bunların bir kısmını ben de yaşadım
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2011, 00:19:41 Gönderen: drys »

Çevrimdışı drys

• 1.6 TDI CR DSG Elegance
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım 1,6 TDI DSG Oktavia 2011 ;
dik bir yokuşu D1 de çıktıktan sonra önüme gelen en ufak meilde araç 1 den 2 ye geçmekte ciddi sıkıntılar oluyor.Manuele almak zorunda kalıyorum!Servis normal karşılıyor bu durumu

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;287617
Fikre saygın yoksa,sahibine saygı duy, görgü kuralıdır. Profiline bakınca oktavia kullandığın yazıyor, böyle tepki vermen normaldir, hoş karşılıyorum. Beğenmiyorsan kendin yaz bir test sürüşü,
Alem izlenim görsün...

ben octavia kullanmıyorum ama aynı şekilde düşünüyorum..??
Ata konusunda hemfikirim ama arabaya düşmanca saldırmış, dayanaksız ve gerçekçi değil...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hytysr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güncellemeler Hayırlı Olsun.
1.6 TDI CR 105 HP DSG Tipt. (Elegance) Kampanya Fiyatı 64.050.- TL den 65.700.- TL ye güncellenmiştir. Her modele yaklaşık + % 2,5 oranında fiyat ayarlaması yapılmıştır.

http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=1
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2012, 16:35:35 Gönderen: hytysr »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Classic donanımın ismini de Active yapmışlar ama bi numara yok. Arka camlar hala manuel :P Yıl oldu 2012, hala aynı.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drys;293584
Arkadaşlar aracım 1,6 TDI DSG Oktavia 2011 ;
dik bir yokuşu D1 de çıktıktan sonra önüme gelen en ufak meilde araç 1 den 2 ye geçmekte ciddi sıkıntılar oluyor.Manuele almak zorunda kalıyorum!Servis normal karşılıyor bu durumu

Aşağı inişte 2. vitese geçmiyorsa ayağınızı gazdan hafifçe çekerek deneyin, tabi ki denemediyseniz:ok:

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ilk sayfaları okudum da ne fanatiklik ya:)skodacılar araçları hakkında eleştiri kaldırmıyorlar ıspat edildi:)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: RoLaN;302735
ilk sayfaları okudum da ne fanatiklik ya:)skodacılar araçları hakkında eleştiri kaldırmıyorlar ıspat edildi:)

Ne kadar objektifde olsa insan :)
forumun adı http://www.skodaturkey.com :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Skoda'cılar hastadır  :)

Sanırım benzer durum çoğu marka forumunda böyle  ;)

Gerçi en çok eleştirenler de bizlerizdir kendi markamızı, bayimizi, sevislerimizi  :)

opel33

• Ziyaretçi
Valla ben açık açık söyleyim kimse alınıp darılmasın bir çok kişi gibi bi bu foruma skoda için girmedim en başda deatiling konusu için girdim ama kötü mü oldu :) Tabikide hayır skodanında bir çok iyi , kötü yanını öğrenmiş oldum :)

Alıcak olsam bi 1.2 dsg fabia :ok: yada superb skodanın hoşuma giden araçlarındandır ;)

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
irfan hocam kendi gözlemimi söyliim.katılırsınız katılmazsınız bilemem ama skodacılar ve chevroletciler acaip fanatik.her markada bu yok.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: RoLaN;302766
irfan hocam kendi gözlemimi söyliim.katılırsınız katılmazsınız bilemem ama skodacılar ve chevroletciler acaip fanatik.her markada bu yok.

Reno, hyundai, honda forumlarina bakmanizi siddetle öneririm :) biz tartisiyoz adamlar imkan olsa vuracaklar birbirlerini :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;302805
Reno, hyundai, honda forumlarina bakmanizi siddetle öneririm :) biz tartisiyoz adamlar imkan olsa vuracaklar birbirlerini :)

Yıllar önce Caddebostan'da yapılan buluşmalardan birinde Opel'ciler ile Honda'cılar birbirine girdi. Birkaç kendini bilmez yüzünden genelleme yapmak kadar büyük hata yoktur sanırım :) oldu yani merak etme :) daha onun gibi neler olduda ben hiç defter açmayayım :) baksın herkes keyfine güzel güzel efendi efendi :ok::)