škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Selektör yapana 1 yıl hapis cezası

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dr_emrah;286940
peki iyide şerit ihlai yapıosa irice bi kamyon sol şeridi meşgul ediosa bizde arkadan yardırıyorsak nasıl yol isticez,

bölünmüş yolda karşı şeride geçerekmi geçelim napalım
Kamyonun sağından geçeceksiniz. Törkiy Rulezzz!!!:adm:

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haberdeki Yorum Fena :D

"hatlı minibüscüyüm selektörde yapıcam kornayada basıcam boş trafikte  yavaş ve kapım açık gidicem beni sollayana el kol hareketleride yapıcam  levyem yanımda ekmeğimizle oynamayın saygılı olun bize yolcu taşıyoruz."

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi öyle dangalaklar varki şu mevzu benim asabımı bozmaya yeter zaten ;

Örneğin 2 şeritli şehiriçi yolda gidiyorsun, tam böyle yolun ortasında Rank! diye durup dörtlüleri yakarlar, nereye ? Markete alışveriş yapıcaklar yada bir dükkana girer, ulan boş yerler var ilerde, ama yürüyemez arabası varya hayat buna güzel, Deli gibi korna yaparım bana bakar camdan kafayı cıkarıp küfür ederim bu devam eder, arkamdaki beni geçmeye kalkar karşıdan gelenle karşılaşır geri geri gelmek ister derken trafik oldu bile. Ahanda bişeyler çizdim, durumu yaşıyanlar vardır mutlaka ;

-------------------------------------------------

opel33

• Ziyaretçi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;287019
Haberdeki Yorum Fena :D

"hatlı minibüscüyüm selektörde yapıcam kornayada basıcam boş trafikte  yavaş ve kapım açık gidicem beni sollayana el kol hareketleride yapıcam  levyem yanımda ekmeğimizle oynamayın saygılı olun bize yolcu taşıyoruz."
Ekmek parasını insanları rahatsız ederek kazanıyorlar, sonra da "bizim kazandığımız helal" derler. Günde bin tane beddua aldıkları için de eşeğin kuyruğu gibi ne uzuyorlar ne kısalıyorlar.

Bu arada;

Gökçenim sol-ön tekerde balans var, haberin ola!:rm:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;287027

Örneğin 2 şeritli şehiriçi yolda gidiyorsun, tam böyle yolun ortasında Rank! diye durup dörtlüleri yakarlar, nereye ? Markete alışveriş yapıcaklar yada bir dükkana girer, ulan boş yerler var ilerde, ama yürüyemez arabası varya hayat buna güzel, Deli gibi korna yaparım bana bakar camdan kafayı cıkarıp küfür ederim bu devam eder, arkamdaki beni geçmeye kalkar karşıdan gelenle karşılaşır geri geri gelmek ister derken trafik oldu bile. Ahanda bişeyler çizdim, durumu yaşıyanlar vardır mutlaka ;

gökçen senin önüdeki araç odun yüklümüydü yoksa:++::++::++::haha:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;287065
Sürücünün adını yazmış sanırsam.:kiki:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;287055
http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/uluc/2011/11/29/gene-o-cocuklari

Sevmem bu adamı ama bu yazıyı yazması hoşuma gitti medyaya böyle birşey yansıtılması lazım, o şeride girmenin cezası zaten 70-80 lira birşey parası olan korkmuyor. Annelerini saygı ve sevgi ile andım bende.

Birde bir anda İstanbul Ankara'ya döndü,çakarlı sirenli arabalar doldu bir anda. Neye özeniyorlar anlamadım :)

Alıntı yapılan: fenomen;287065

Evet abi içerde odun vardı. Haksızmıyım ? :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;287027

bu kadar emeğe tsk edilip alıntı yapılır
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;287078
Sevmem bu adamı ama bu yazıyı yazması hoşuma gitti medyaya böyle birşey yansıtılması lazım, o şeride girmenin cezası zaten 70-80 lira birşey parası olan korkmuyor. Annelerini saygı ve sevgi ile andım bende.

Birde bir anda İstanbul Ankara'ya döndü,çakarlı sirenli arabalar doldu bir anda.

Ben ne yapiyim ankarada protokol yolunda sürekli çakarlı siyah araba dolaniyo yol veriyosn sivil arac cikyo yol vermiyosn hemen iki motorlu iki tarafindan anonsa basliyo LKN 66 cek bakalim saga diye bide onlara laf anlat isin yoksa :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;287091
Ben ne yapiyim ankarada protokol yolunda sürekli çakarlı siyah araba dolaniyo yol veriyosn sivil arac cikyo yol vermiyosn hemen iki motorlu iki tarafindan anonsa basliyo LKN 66 cek bakalim saga diye bide onlara laf anlat isin yoksa :)

Ordakiler hakiki, burdakiler kendilerini bir b*k sanıyorlar. 3te 1i yasadışı.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;287101
Ordakiler hakiki, burdakiler kendilerini bir b*k sanıyorlar. 3te 1i yasadışı.

yok abi ne hakikisi çok var keyif için yapan bizim komşudada var adam hacı murata takmış çakarları bende f1 stop lambası takacam fabiaya allah ne verdiyse yardıracam çakar takan bakan oluyo bende f1 pilotu olurum belki :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;287117
yok abi ne hakikisi çok var keyif için yapan bizim komşudada var adam hacı murata takmış çakarları bende f1 stop lambası takacam fabiaya allah ne verdiyse yardıracam çakar takan bakan oluyo bende f1 pilotu olurum belki :)

Anladım. Orada yine kime yol verip vermiyeceğini şaşırırsın o zaman daha kötü. insanları anlamak zor :)