škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sony Ericsson Xperia Ray Aldım :)

Can · 118 · 46842

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ayfonlar kendi aralarında takılıyorlar diye biliyorum:kavga:

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
IPHONE 4'de FaceTime diye program sayesinde iphone'lar arasında görüntülü görüşme yapılabiliyor sadece...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;289888
Hazır bu konu varken araya soru sıkıştırayım :D bu salak ayfon4'ün görüntülü görüşme özelliği yok mu kardeşim:D varsa farklı telefondan arandığında olmuyor gene kendi salaklıkları gibi aynı cihazı mı istiyor :D
Şebekeler 3G o anda ve hatlarda 3G tabi :D cihaz veya şebeke desteklemiyor diyor ben aradığımda ayfon4'de :kafa::kafa::ban::ban::mad::mad: Nokia kullanıyorum ben, gözünü sevem onun ben:D

Bugüne kadar hiç 3g üzerinden görüntülü konuşma ihtiyacı duymadım valla:) Çünkü elinizeki skype, tango, whatsapp, blip.me vs tarzı bir sürü programdan internet üzerinden görüntülü/sesli konuşma, yazılı/sesli mesaj bırakabiliyorsunuz..:ok:

Taa ki son 4-5 ay öncesine kadar, yaklaşık 12-13 senedir nokia kullanıyordum.. Ki hala daha 2. hattımda 8800 arte kullanıyorum. Ben de yazık o symbian'la geçen senelerime diyip bol bol nokia mühendislerinin kulaklarını çınlatıyorum..:)

Steeve amca hepimizin hayatını doğrudan yada dolaylı olarak kolaylaştırdı / iyileştirdi. Steeve amca iPhone'u, iOs'u çıkartmasa bugün iOs'un alternatifi olan Android gibi güzel bir dünya da oluşmazdı. Nokia'da bizlere kıytırık teknolojilerini allandıra ballandıra anlatıp 1000-1200$ lardan çakmaya devam ederdi..
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2011, 05:24:59 Gönderen: AimLeSs »

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: AimLeSs;290064
Bugüne kadar hiç 3g üzerinden görüntülü konuşma ihtiyacı duymadım valla:) Çünkü elinizeki skype, tango, whatsapp, blip.me vs tarzı bir sürü programdan internet üzerinden görüntülü/sesli konuşma, yazılı/sesli mesaj bırakabiliyorsunuz..:ok:

Taa ki son 4-5 ay öncesine kadar, yaklaşık 12-13 senedir nokia kullanıyordum.. Ki hala daha 2. hattımda 8800 arte kullanıyorum. Ben de yazık o symbian'la geçen senelerime diyip bol bol nokia mühendislerinin kulaklarını çınlatıyorum..:)

Steeve amca hepimizin hayatını doğrudan yada dolaylı olarak kolaylaştırdı / iyileştirdi. Steeve amca iPhone'u, iOs'u çıkartmasa bugün iOs'un alternatifi olan Android gibi güzel bir dünya da oluşmazdı. Nokia'da bizlere kıytırık teknolojilerini allandıra ballandıra anlatıp 1000-1200$ lardan çakmaya devam ederdi..

Tam tersi. Android olmasa ios olmazdi.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AimLeSs;290064

Skype falan biliyorum elbette, yıllardır ilk çıktığından beri kullanıyorum ama bunun için karşı taraftada olması gerekiyor, olmayan adamda ne yapacaksın :) görüntülü görüşmede alt yapınız ve cihaz varsa başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok, arıyorsunuz karşınızda :) neyse durum tahmin ettiğim gibi tipik afyon salaklığı :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hayri77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar xperia ray ile mesaj yazmak zor oluyormu? ben normalde dokunmatikleri pek kullanamıyorum, üstelik bu dar ekranlı. ama kocaman telefonlarda cepte hiç olmuyor. ayrıca internette sayfa açma hızı ve okunabilirlik nasıl aceba? ray veya klavyeli ve dokunmatik olan nokia E6 arasında kaldım. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok hassas bir dokumatiği var, ve android olduğu için tuşlara tepki sıkıntısı yok, gayet güzel. Xperia Ray ile ilk defa dokumatik telefonum oldu,mesajda hiç sıkıntı yaşamadım.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Son sonyericsson telefonu satın almışsınız.Bundan sonra sony adıyla çıkacak.Bende nazomi modelini bekliyorum, ayfondan vazgeçme sebebim olabilir.İyi gunler de kullanın.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;311972
Son sonyericsson telefonu satın almışsınız.Bundan sonra sony adıyla çıkacak.Bende nazomi modelini bekliyorum, ayfondan vazgeçme sebebim olabilir.İyi gunler de kullanın.

Artık Ericsson ile çalışmayacaklar mı?

Bir tek sony markası ile çıkacak cihazlar daha iyi olacaktır belkide..

Apple^dan caydıracak cihaz yaparlar inşallah..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ikisini de aynı anda kullanan var: ayfon4 ve galaxy s2
s2 caydırabiliyor...:ok:

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;312343
Artık Ericsson ile çalışmayacaklar mı?

Bir tek sony markası ile çıkacak cihazlar daha iyi olacaktır belkide..

Apple^dan caydıracak cihaz yaparlar inşallah..

Sony ericssonu satın aldı.Bundan sonra sadece Sony olarak piyasa da olucak.Ben de nazomi yada arc hd çıksınsın diye bekliyorum.

Bu cihaz için ayfonu satabilirim.
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_s-4369.php
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2012, 00:47:39 Gönderen: *CEM* »

Çevrimdışı SUMA:)

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;289092
Hayırlı olsun :ok: Dikkat çekici tasarımlar ile yeniden piyasaya girmeye başladı sony ericsson...

Güle güle kullanın.

Bende telefon almaya karar verirsem sony ericsson yada samsung düşünüyorum sen ne dersin?

Çevrimdışı whisky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba 2 hafta oldu telefonu alalı sıze bır sorum olacak galerı sımgesıne bazen tıkladıgımda galerı acılıor resımler gosterılmıor sızde aynı sorunu yasadınızmı yasadıysanız bunun bır cozum yolu varmı acıl yardımlarınızı beklıorum :(:(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: whisky;324283
arkadaşlar merhaba 2 hafta oldu telefonu alalı sıze bır sorum olacak galerı sımgesıne bazen tıkladıgımda galerı acılıor resımler gosterılmıor sızde aynı sorunu yasadınızmı yasadıysanız bunun bır cozum yolu varmı acıl yardımlarınızı beklıorum :(:(

Bazen benimkinde de oluyor bu durum