škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sony Ericsson Xperia Ray Aldım :)

Can · 118 · 46950

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;326007
ikisperiacılar igo yükleyeniniz var mııııı

Var, gayet güzel ve sorunsuz kullanıyorum, Başarsoft haritasıyla süper  :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Logo olarak sadece Sony yazan  cihazlar çok hoş.Seneye SONY yazılı telefonlar gelir sanırım.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir telefona bu kadar para vereceğimi düşünmezdim hiç,o yüzden bu aletin değeri büyük bende. 2 Haftada bir kapaklarını pilini karıtnı söker,diş fırçasıyla tozlardan arındırır sonrada nemli mf bezle temizlerim. Yazılım güncellemesi varsa yapar gereksiz şeyleri siler,virüs taraması yapar,önbelleği vs temizlerim. Dün yaptım bu işi,cıncık oldu cıncık :D
Bildirim ışığı çok hoşuma gidiyor. Kırmızı,Mavi,Yeşil,Sarı,Beyaz,Cam göbeği,Turuncu gibi bir çok ışık rengi var. Ekranı açmadan ne geldiğini anlayabiliyorsunuz. Bende kırmızı mesaj,mavi arama,sarı mms vs..

Birde telefon kilitliyken ekranı açtığımızda ekran normalden daha ufak aydınlanıyor.Alt kısımda 1 cm boşluk ölü kalıyor.Onuda çözerler sanırım yakında..

Bunlarda en sık kullandığım uygulamaların bulunduğu bölüm;

Sony Ericsson markasına daha önceleri soğuk olsamda,göz karartıp almıştım aleti. Hemde fiyatı en yüksek dönemlerindeyken,daha Türkiyeye geleli 1 hafta olmuştu. Şuanlık tek sorunum bir kez düşürdüm,ekranda bir adet ölü pikselim var,ama piksel yoğunluğu yüksek olduğundan ben bunu büyüteçle bakarak anlamıştım :D Onun dışında hiç bir şikayetim yok :)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeğenlerim sayenizde üst sınıf, bastırmatik, 10 numero bi telefonum oldu :ok:

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ağalar, yeğenler igo rota haritasından ekran görüntüsü yükleyebilir misiniz buraya acaba benimki eski versiyon mu merak ettim..

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;325618
Vayt eyvallah yeğenim :)

Valla w810i den sonra uzay mekiği gibi geldi :rm:

Hee inceden gönderme yaptım abü sağa :hanz:

:eyv.::eyv.::eyv.:
Eyvallah gözümsün :rm::rm::rm:

Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;326169
yeğenlerim sayenizde üst sınıf, bastırmatik, 10 numero bi telefonum oldu :ok:

Dokanmatik diyeğceğdin sanırsamki :rm::rm: yoğğsam deel mi :rm:
Güzel alet-i cihaz-ı teşkilat aldın, mıncıkla dur şincik, ilk bir ay didit didit oynar durursan sonra diner fırtına usulca :rm:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;326179
ağalar, yeğenler igo rota haritasından ekran görüntüsü yükleyebilir misiniz buraya acaba benimki eski versiyon mu merak ettim..

Bendekiyle aynı

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;326186
:eyv.::eyv.::eyv.:
Eyvallah gözümsün :rm::rm::rm:
Dokanmatik diyeğceğdin sanırsamki :rm::rm: yoğğsam deel mi :rm:
Güzel alet-i cihaz-ı teşkilat aldın, mıncıkla dur şincik, ilk bir ay didit didit oynar durursan sonra diner fırtına usulca :rm:

Hee abi dohanmatii nerdeyse gardaşımın iphoneu kadar var.
Yavaş yavaş anasının belleyeceğum onin :rm:

Alıntı yapılan: lrfan;326214
Bendekiyle aynı

Teşekkür ederim abi :ok:

Çevrimdışı Sodyum35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.. Peki Xperia nın dokunmatik hassasiyeti nasıl ?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mükemmel :) Kapasitif ekranlı alet zaten,iPhone dan bir farkı yok :) Yalnız ekranda ilk aldığınzda dandik bir film oluyor,onu söktüğünüzde aslında ekranda yine bir bant daha kalıyor.O kadar kaliteli ve güzel yapıştırılmış ki,ben ilk 1 ay anlayamadım onun varlığını. sonra toplu iğneyle kaldırdım kenardan öyle inandım :D O yüzden dokunmatiğe bir nebzede olsa zararı var sanırım. Buna rağmen iPhonedan farkını hissetmedim :)

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardesimde ipod ve ipad var onlar %100se ray %90 emin olun :ok:

Baa basarsoftun guncel haritasını kim vermek isteeer :rm:

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;326229
Mükemmel :) Kapasitif ekranlı alet zaten,iPhone dan bir farkı yok :) Yalnız ekranda ilk aldığınzda dandik bir film oluyor,onu söktüğünüzde aslında ekranda yine bir bant daha kalıyor.O kadar kaliteli ve güzel yapıştırılmış ki,ben ilk 1 ay anlayamadım onun varlığını. sonra toplu iğneyle kaldırdım kenardan öyle inandım :D O yüzden dokunmatiğe bir nebzede olsa zararı var sanırım. Buna rağmen iPhonedan farkını hissetmedim :)

Dokunmatik ekranlı cihazların en büyük sorunu olan ekran çizilmesinin önüne geçmek için yapılmış bir olay o. Çıkarmadığın iyi olmuş :)

06lkn66

• Ziyaretçi
xperia ray benimde ciddi ciddi düşündüğüm bi alet ama ayfondan sonra beni memnun edermi yoksa aldığıma pişman edermi düşüncei yüzünden sony mi ayfon 4s mi diye düşünüp duruyorum tam bi karar versem o gün gidip alacam babamla iki kere media markta girip bakmadan geri çıktım alırım pişman olurum diye :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;326927
Pişman olacağını sanmıyorum Ömer :)

pişmanlıktan kasıt dokunmatiğinden korkum açıkçası hassas olmazsa fazlada değil bi kaç gün canımı sıkar sonra unuturum gider geri kalan konularda pişman olmam hele hele her haltta aynı bilgisayara bağımlı olmayacamya o yeter ha bide jailbreak derdim olmayacak :)) bide aklımı çelen bi model daha var htc nin bi modeli dr. beats kulaklığı veriyodu yanında sırf kulaklık için onada bakacam :)