škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstetmenin etrafındaki Siyah Köpük Tarzı Bölmeler

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim bölümler var ilkyardım çantası yangın tüpü vs. koymak için... ama ne gıcık bir maddeden yapılmıştırki onlar ş.içi seyir halinde titreşimli yollarda birbirlerine sürtünerenek mıyk mıyk mıyk cinsinden sesler çıkarıyor... bazen bi takılıyo kulağıma ses gideceğim yere kadar dinliyorum... söküp çıkarsam orası boş kalacak... varmı aramızda benim durumumdaki gibi bir şikayet? çözüm yolları neler olabilir?

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
valla bagaj konusunda yeti de beğendiğim tek yer o bölme diyebilirim bütün fazlalıkları oraya koyuyorum bugüne kadarda öyle bi ses duymadım yani ilginç

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bölmeler benimde çok işime yarıyor ve hiç öyle bir ses duymadım. Stepne vidası iyice sıkıştırılmışmı yada koltuk ile bagaj arasındaki aralığa düşmüş bir şey  varmı ?

Ses kesinlikle bölmelerin temasından ise  sandalye ayakları altına yapıştırılan (bir tarafı çıkartma gibi kendiliğinden yapışkanlı) ufak keçelerden alın.  Asla görünmez ve bölmelerin birbiri ile temasını kalıcı olarak keser.

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Oturduğum ilçenin yolları o kadar iğrenç ki... 10 metre bile kaymak asfalt yok...eski asfalt çukur tümsek vs...araba katili yollar...  titreşimsiz asla ulaşım sağlayamıyorsun...sürekli bozuk yollar yüzünden göstergelerin ordaki krom kaplama ve göstergenin camından bile ses gelmeye başladı.. lanet olsun!

benimde aralarına bişey sıkıştırma fikri aklıma geldi ama ne sıkıştırsam diye düşünüyordum...  fikirleriniz için sağolun...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ivır zıvırla dolu olursa ses azalır belki, gıcırdayan yere bezler konabilir mesela

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
laminat parkelerin altina dösenen silteler var bu isler icin birebir.

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: akinali1919;289545
hımm dediğiniz ürünü inceledim... 2 mm kalınlığa sahip... diğer arkadaşında bahsettiği keçe ile bu ürün iş görür gibi duruyor... keçenin montajı daha az zahmetli gibi kendinden yapışkanlı olduğu için. ama bu şiltede her tarafını kaplıyacağı için sanki daha işe yarar... neyse artık neler yapabileceğimi biliyorum :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: akinali1919;289545
O belirtilen mıyk mıyk sesinin alâsını yapar o şilteler.

Kumaş özellikle de pamuklu kumaş parçalarını conta misâli kullanarak belki çözüme kavuşursunuz.

Çevrimdışı szhehh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
wallahi arkadaşlar ben ses konusunda kendimi çok hassas hissediyorum ve bu konuda kendımede kızdığım zamanlar oluyor çokmu hassasım diye  bu konu altında da sizlere bilgi vermek istedim 2011 yeti'm var aldıgımdan 4bin km sonra kapılarından esneme sırasında ses geliyordu gıcır gucur ıkı kere servıse gıttım kapıları yağladılar bir hafta sonra ses tekrarladı şikayet maili attım arabayı satıyorum dedim (gerçektende satıcaktım) servise cağırıp kapı lastıklerını garantıden degıstırdıler 1 ay oldu suan ıcın ses yok ama torpıdodan cıtırtı gelıyor ses konusunda yetiden memnun deılım allahtan bagajdan ses gelmiyor.

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: szhehh;290413
wallahi arkadaşlar ben ses konusunda kendimi çok hassas hissediyorum ve bu konuda kendımede kızdığım zamanlar oluyor çokmu hassasım diye  bu konu altında da sizlere bilgi vermek istedim 2011 yeti'm var aldıgımdan 4bin km sonra kapılarından esneme sırasında ses geliyordu gıcır gucur ıkı kere servıse gıttım kapıları yağladılar bir hafta sonra ses tekrarladı şikayet maili attım arabayı satıyorum dedim (gerçektende satıcaktım) servise cağırıp kapı lastıklerını garantıden degıstırdıler 1 ay oldu suan ıcın ses yok ama torpıdodan cıtırtı gelıyor ses konusunda yetiden memnun deılım allahtan bagajdan ses gelmiyor.
valla kardeşim hassaslıkla ilgisi yok 50bin tl para veriyon sonra ordan burdan garç gurç... insanın canı sıkılır tabi...

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu keçelerden aldım yuvarlak yuvarlak yapışkanlı... birbirinin değdiği yerlere yapıştırdım hep... şimdilik hiç ses yok... işe yaradı gibi görünüyor... herkese fikirleri için tekrar teşekkür ederim...

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;296740
İstetme nedir ?

Stepne demek istediniz sanırım ?

Çok sağol çok sağol engin bilgin ve ışığınla bana yol gösterdin ve omuzlarımda büyük bir  yük olan bu cehaletimi bir nebze olsun hafiflettin!!! Artık daha bir umutla bakıyorum yarınlara....
Kardeş istetmenin stepne olduğunu bu forumdaki herkes bilir fakat halk dilinde stepne yabancı kökenli bir kelime olduğu için istetme bize daha samimi görünmüş ve ağzımıza yerleşmiştir...

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: erdemguner35;296803
Çok sağol çok sağol engin bilgin ve ışığınla bana yol gösterdin ve omuzlarımda büyük bir  yük olan bu cehaletimi bir nebze olsun hafiflettin!!! Artık daha bir umutla bakıyorum yarınlara....
Kardeş istetmenin stepne olduğunu bu forumdaki herkes bilir fakat halk dilinde stepne yabancı kökenli bir kelime olduğu için istetme bize daha samimi görünmüş ve ağzımıza yerleşmiştir...

Kusura bakmayın Ukalalık yapmak istemedim.. Daha önce Sahibinden.com daki bir ilanda yine ''istetme'' şeklinde yazıyordu bi forumda baya bi geyiği dönmüştü.. Düzeltmek istedim sadece :ok:

Kolay gelsin.  :)

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: erdemguner35;296803

Ben halktan degilmisim, onu anladim.